2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما عفونت ادراریو چجوری درمان کردین؟عفونت واژن نه ادراری😘

عزیم با قرصو کپسولو خوردن زییییاد مایعات

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2720
حتما ميرم  دعا كن برام توروخدا اين دورانم بزودي و بسلامتي تموم كنم استرس تمام وجودمو گرفته يك ...

نگران نباش.بیشتر مواظب خودت باش

واقعا چقدر سخته۹ماه ی بچه تو شکم.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
آها من یدوره تحت درمان بودم فایده نداشت تونمونمم خون هم هست آب هم زیادمیخورم دکتر برام سونو کلیه نوش ...

انشاالله که چیزی نیست زود خوب میشی...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
لوتعال یعنی فاز بعد فولیکولار(تخمک ذاری ) احتمالا ۲ ۳ روز پیش ازاد شده

میگم الان تو پری چی بخورم غذا ک خ خوب باشه.ب شوشو جون چی بدم ک هم مقوی باشه هم نترکه😐

میگما دکتر گفت روز ۳پری بیا فردا میشه ۳ولی دکتر نیس مطب تعطیله شنبه میشه روز ۵.چیکار کنم.دیروزو امروزم نبود

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2714
خوبه.من دو بار رفتم پیشش.بقیه خانما میگفتن خ دقیقه.خواهرای دوستمم پیش همین رفتن.۱سال حامله نمیشدن بع ...

منم همکارام رفته بودن نتیجه گرفتن ولی شنیدم خیلی شلوغه مطبش و زیاد وقت نمیزاره واس بیمارش 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
خانمایی که تو رژیمین صبحانه چی میخورین؟ از بس عسل خوردم شدم زنبوری واس خودم. 

موز.انگور.من سیب زمینی آپزم میخورم😥.خرما با حلوا شکری

نه مطمینم چون بی بی بعد یه ساعت هاله میندازه الان روز ۳۰ پری هستم ۱۶ روز از اقدامم گذشته اگر بود نشو ...

امیدوارم بهترینها برات پیش بیاد

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
منم همکارام رفته بودن نتیجه گرفتن ولی شنیدم خیلی شلوغه مطبش و زیاد وقت نمیزاره واس بیمارش 

شلوغیش ک خ شلوغه.اره خ وقت نمیزاره.

ببین حرفامو ک بهش میگم جواب میده بعد دارو مینویسه ولی دستیاراش توضیح میدن.داخل اتاقش۳تا دستیاره.۲نفر ۲نفر میرن داخل یکی صندلی سمت چپ میشینه یکی اون طرف.ولی یکی ک کارش تموم شد با اون یکی صحبت میکنه

شما اصفهانی؟

شلوغیش ک خ شلوغه.اره خ وقت نمیزاره. ببین حرفامو ک بهش میگم جواب میده بعد دارو مینویسه ولی دستیاراش ...

دکتر خوبیه من همکارم اصرار کرد برم ولی قسمت شد،برم پیش طاهریان .انشالله زود نتیجه میگیری 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2706