2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010567 بازدید | 355183 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس روز اول حساب میشه شکر خدا این نشونه سلامت رحمت هست الحمدالله انشالله اخرین پری باشه تا نه ماه ب ...

مرسی قربونت برم😘😘انشالله ک توهم ب زودی ب خواسته ت برسی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
نه عشقم دلپیچه تو واسه روده هات اون کوچولو جاش امنه  نبات دلپیچه رو خوب میکنه کشکم سریع شکمت س ...

قربونت بشم مرسي از دلگرميت عزيز دلم😘😘😘

چشم حتما حتما ميخورم

واي خداروشكر كه شماهارو دارم الهي فداتون بشم❤️

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2456
خيلي ممنون😘

داروخونه ی سمعیی میدان امامت پایین تر از خیابون عبدالعظیمی

گف تونقشه بزن دقیق میاد فقط گف یه قوطی دیگ.داشت

حتما ميرم  دعا كن برام توروخدا اين دورانم بزودي و بسلامتي تموم كنم استرس تمام وجودمو گرفته يك ...

نه چیزیش نمیشه اون...خدا نکنه عزیزم اب زیاد بخور .سریع با امپول و سرم خوب خوب میشی

الهم صل علی محمد و ال محمد
نه چیزیش نمیشه اون...خدا نکنه عزیزم اب زیاد بخور .سریع با امپول و سرم خوب خوب میشی

مرسي عزيزم انشالله به خواسته دلت برسي 🤲

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
سلام دوستان خوبین من الان از سونو اومدم هیچ فولیکی نداشتم  مایع آزاد دیده نشد هندومترم ۸ بود ...

پ آزاد شده عزیزم.....کاش زودترمیرفتی

2714
قربونت بشم مرسي از دلگرميت عزيز دلم😘😘😘 چشم حتما حتما ميخورم واي خداروشكر كه شماهارو دارم الهي ف ...

خدانکنه عشقم انشالله سلامت باشید خودت و شازده کوچولوت

ما هم خوشحالیم شماهارو داریم عزیزم❤️❤️❤️❤️❤️

یه اسفندم واسه خودت و پسرت دود کن شاید تو چشم کسی شیرین اومدی❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خدا نکنه عزیزم .کاری نداره واس من که دارم میرم چشم حتما .درخواست دوستی بده که شمارمو بدم بهت 

درخواست دادم گلم قبول میکنید لطفا

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
اینکه منتظرتون گذاشتم واسه همون حلالیت خواستم هیچی درحال خوردن زعفرون و گل گاوزبون و کلی شکوندن کمر ...

مطمنی باردار نیستی ؟ شاید لقاح دیر انجام شده

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706