2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
ن ازهمون اول پری میاد لکه بینی ندارم عزیزم

پس روز اول حساب میشه

شکر خدا این نشونه سلامت رحمت هست الحمدالله

انشالله اخرین پری باشه تا نه ماه بعد

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
فاطمه جان درخواست دوستی فرستادم کارت دارم گلم 

ببین من ۳۰ ام دوباره میخوام برم اگه میخوای واست نوبت میگیرم 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان خوبین

من الان از سونو اومدم هیچ فولیکی نداشتم 

مایع آزاد دیده نشد

هندومترم ۸ بود

۱۶ پری ام سیکلمم ۳۱ روزه اس

و گفت بنظر میرسه با توجه به آندومتر وارد فاز لئوتال شدم

لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

الکی الکی ی ماه رو از دست دادم😢😢😢😢

هیچی از هیچکس بعید نیست
نميدونم عزيزم آخه حالت تهوع اينا ندارم كه فقط اسهال حالمو بد كرده  ديشب تا صبح بيدار بودم هر ١ ...

همون دیگه اسهال خیلی بده اب بدنت و کم میکنه حتما دکتر برو سرم بزن...ویروس که تو بدنته ..دارو میده سریع خوب خوب میشی.انشالله

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
انشالله واسه تو اینطور نمیشه حماقت من اینجا بود لتروزول در کنار کلی گرمیجات و محرک طبیعی مثل میخک و ...

وایییی خبر نداری من سر خود کلومیفنم خوردم به هیچ کس نگفتم شلی دو تا لتروزول و یدونه کلومیفن ...ضخامتمو کم کرد ترشحاتم قطع شد کلن بدبخت شدم لیسری ...چه کاری بود  من انجام دادم واقعا ...

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
فاطمه جون چکار میکنی حلالم کن یعنی چی رفتی آز

اینکه منتظرتون گذاشتم واسه همون حلالیت خواستم

هیچی درحال خوردن زعفرون و گل گاوزبون و کلی شکوندن کمرم با کارای سنگین تا پریود بشم

حتما بزار ...اگه سیکلت منطم باشه دو روز هم کافیه بعد عقب افتادن مشخصه...انشالله بارداری...حتما بی بی ...

باشه عشقم مرسی از دعات و دلگرمیت❤

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
ببین من ۳۰ ام دوباره میخوام برم اگه میخوای واست نوبت میگیرم 

الهییی فدات شم این لطف رو در حقم میکنی ؟؟واقعا ممنونم انشالله هر از خدا میخای بهت بده نمیتونم بیام 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام دوستان خوبین من الان از سونو اومدم هیچ فولیکی نداشتم  مایع آزاد دیده نشد هندومترم ۸ بود ...

لوتعال یعنی فاز بعد فولیکولار(تخمک ذاری ) احتمالا ۲ ۳ روز پیش ازاد شده

الهم صل علی محمد و ال محمد
همون دیگه اسهال خیلی بده اب بدنت و کم میکنه حتما دکتر برو سرم بزن...ویروس که تو بدنته ..دارو میده سر ...

حتما ميرم 

دعا كن برام توروخدا اين دورانم بزودي و بسلامتي تموم كنم استرس تمام وجودمو گرفته

يكم سردرد ميگيرم ميگم هر بلايي سر خودم بياد ولي بچم چيزيش نشه😭

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
نه گلم الانم تست بزني صد در صد نشون ميده ايشالا كه بارداري  اگه باردار بودي و اون لحظه فه ...

انشالله عزیزم

یه پسره گوگولیو تپلی خدابهت بده😍😍😍😍😍سالم و سلامت❤

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
وایییی خبر نداری من سر خود کلومیفنم خوردم به هیچ کس نگفتم شلی دو تا لتروزول و یدونه کلومیفن ...ضخامت ...

دوراز جون عشقم فدای سرت

اینا تجربه س 

اگر قسمت باشه با همبن دسته گل اب دادن ها هم میشه بچه دار شد اگر خدا خواهد

بچه ها من یه سوال دیگم دارم

اینکه لرز داشته باشیم نشونه ی بارداریه؟

الهییی فدات شم این لطف رو در حقم میکنی ؟؟واقعا ممنونم انشالله هر از خدا میخای بهت بده نمیتونم بیام&n ...

خدا نکنه عزیزم .کاری نداره واس من که دارم میرم چشم حتما .درخواست دوستی بده که شمارمو بدم بهت 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2706