2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013132 بازدید | 355184 پست
اخه کلومیفن سطح استروژن بالا میبره که واسه فیبروم سینه م بده

درباره لتروزولم چیزی میدونید؟

من پلیکیستیکم

هرماه روزی دوتا دوفاستون و متفورمین میخورم

الان ۴ ماهه اقدامم

سه ماهشو با لتروزول اقدام کردم

ماهه اولش که خرداد بود ۲۲ام‌پریود شدم

ماهه بعدش تو تیر ۲۱ام شدم

اما این ماه باید ۲۰ ام میشدم‌نشدم

چیکار کنم

به نظرت کیست شده یا باردارم

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
سلام خوبی؟؟در چ حالی؟من دیشب ساعت8 پری شدم بنظرت دیروز روز اولمه یاامروز

سلام عشقم 

انشالله این ماه با اولین اقدامت پسرت خدا بهت میبخشع

لک بود یا خون

اگر لک بود نه

اگر خون بود اره روز اوله

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزای دلم خوبید ببخشید من حال روحیم خوب نبود گفتم اینجا باعث ناراحتی میشم گلدونه عزیزم خد ...

فدای توبشم من انشالله ک چیزی نیست

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اخه کلومیفن سطح استروژن بالا میبره که واسه فیبروم سینه م بده

به نطرم خودت طبیعی فولیکول داری طبیعی اقدام کن ...فولیکول طببیعی هر چقدر سایزش کوچیک باشه  کیفیت ش بهتره تا با دارو...انشاله این ماه با هم ننیجه میگیرم

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
دکترم برام نوشت5تاازروز3پری...چون براآی یوآی باید بیشترازیه تخمک آزادکنی

نمیدونم چرا دکتر برا من به دارو اعتقاد نداره در حالیکه میدونه یه دونه تخمک دارم....میخام اینماه خودم بخورم ازاد میتونم بگیرم؟

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

جوابه منم بدید😭😭😭

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
سلام به همگییییی،امیدوارم حالتون خوب باشه من ی چند روزی هست تو تاپیک نیومدم ،اول از همه بگم که روز ع ...

مرسی عزیزدلم قبول باشه...انشالله ک توهم ب زوودی دامنت سبزبشه بایه گل پسر تپل مپل

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
درباره لتروزولم چیزی میدونید؟ من پلیکیستیکم هرماه روزی دوتا دوفاستون و متفورمین میخورم الان ۴ ماه ...

انشالله بارداری گلم

کیست که به این راحتیا نمیشه

من فولی خیلی درشتی داشتم 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
انشالله بارداری گلم کیست که به این راحتیا نمیشه من فولی خیلی درشتی داشتم 

جدی

وای انشالله خدا دلتو آروم کنه که دلمو آروم کردی

روز ۱۱سیکل .ن ندادم  تنبلی تخمدان دارم

تا روز ۱۶ احتمال داره ازاد بشه...شما از روز ۱۴ ی شب در میون اقدام کن....چون دارو زیاد خوردی فولیکول زیاد نداشتی .حتما از هورمونی بده انشالله خیره

الهم صل علی محمد و ال محمد

من الان بی بی بزنم معلوم میشه؟۴ روزه عقب انداختم

2706