2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
سلام.فاطمه جون .خوبی؟ چرا نمیای؟ پری شدی؟

عزیزم حالم خوب نبود گفتم بیام اینجا بچه ها ناراحت میشن

نه نشدم متاسفانه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزم حالم خوب نبود گفتم بیام اینجا بچه ها ناراحت میشن نه نشدم متاسفانه

خب یعنی حامله ای دیگ؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر کن دون فلفل میدادم.ارده و شیره.حلوا شکری .آجیل .دمنوش😁😁 بمیرم براش.صورتش چندتا جوش زده😢 میو ...

واییییی این همه گرمییی...من ک گفتم گرمی ها رو همه تو ی روز بهش نده هر روز ی چیزی بده بخوره...ابلیمو طبیعی بخوره...بدنش باید تعادل باشه ..

الهم صل علی محمد و ال محمد

سلام من این ماه روزی سه تا کلومیفن صبح وسه تا لتروزول شب خوردم و روزانه ی دونه متفورمین حالا دیروز ک رفتم سونو گفت ی دونه فولی دارم ب اندازه ۱۲میلی متر دکترم اصلا راضی نبود بنڟرتون میشه بارداربشم

2728
سلام عشقم  خدانکنه عزیزدلم خوش باشی همیشه

سلام خوبی؟؟در چ حالی؟من دیشب ساعت8 پری شدم بنظرت دیروز روز اولمه یاامروز

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
   فاطمه جون شما خودت لتروزول میخوردی یا دکتر نوشت؟

دکترم برام نوشت5تاازروز3پری...چون براآی یوآی باید بیشترازیه تخمک آزادکنی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اگه میشه عصر حتما برو دکتر....امپول ازد سازی که نمیخاستی بزنی کاش قرص لتروزل نمیخوردی همون دارو طبیع ...

من ساده استخاره باز کردم خیلی خوب اومد که خوردم

اشتباه کردم دیگه هیچوقت استخاره باز نمیکنم

2738
عشقم من به این نتیجه رسیدم برنامه نباید چید برنامه نویس ما خداست و همه چی سرموعد خودش که مقرر شده ب ...

حرفت رو باید باآب طلا نوشت اره راست میگی اون خالق جهانیان و همه مخلوقاته من چکارهم که با ذهن کوچیکم برنامه ریزی برای بزرگترین و ناب ترین خلقت خدا کنم ..💕💕💕برنامه نویس ما خداست💕💕💕

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
راستش من کلومیفن بهتر به بدنم جواب داد با لتروزول یا کیست میشد یا رشدش خیلی کم میشد...کلومیفن که خور ...

اخه کلومیفن سطح استروژن بالا میبره که واسه فیبروم سینه م بده

بدای منم دعا کنید خیلی دلم روشنه

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2706