2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013475 بازدید | 355184 پست
شوشو طفلی من خورد با اینک اذیت میشد.از خودم عصیانیم هی اینا رو دادم بهش .هی دون فلفل میخورد😁😁قشنگ ...

اخه شوهرت خودش گرم بود طبع ش...نکران نباش چیزیش نمیشه...اب میوه طبیعی زیاد بهش بده 

الهم صل علی محمد و ال محمد
ای وای فاطمه جان حتما برو دکتر میفرسته سونو اگا کییت باشه امپول میزنه پری میاد ...حتمن برو عصری ...و ...

انشالله واسه تو اینطور نمیشه

حماقت من اینجا بود لتروزول در کنار کلی گرمیجات و محرک طبیعی مثل میخک و گلاب استفاده کردم این بلا سرم اومد

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دون فلفل نه نمیخواست.بیش از حد اتیشیش کردی 😁😁..اشکال نداره...فقط غذا ها و میوها مقوی بهش بده اجیل ...

حالا خدا میگ بزار ی پسر ب این بدم تا شوهرشو نکشته😁😁😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها من دیروز ۶ بعد ازظهر دوتا اچ سی جی زدم دوساعت بعدش اقدام داشتم چون شوهرم باید میرفت سرکار تا فردا شب میاد بنظرتون امیدوار باشم .دکترم یه جوری حرف زدم زد تو ذوقم چون بهش گفتم میخواد بره 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2728
من شوهرم دوسنداره.گفتم فقط برم رژیم بگیرم معاینه نمیرم.گفت ن.اصلا دوسنداره برم پیش مرد😅

چه غیرتیه خخخخ

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
انشالله واسه تو اینطور نمیشه حماقت من اینجا بود لتروزول در کنار کلی گرمیجات و محرک طبیعی مثل میخک و ...

سلام.فاطمه جون .خوبی؟

چرا نمیای؟

پری شدی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من شوهرم دوسنداره.گفتم فقط برم رژیم بگیرم معاینه نمیرم.گفت ن.اصلا دوسنداره برم پیش مرد😅

شوهرم دیشب گفت اگه بری پیش ی مرو معاینه ت کنه همون طرف برو خونه بابات دیگه نمیخوامت😂😂😂اینقد بدش میاد...ولی کلا من پیش دکتر زن هم خیلی معذبم واقعا حس بدیه😣

2738
سلام فاطمه جون من به امید شما و بقیه اقدامی ها اومدم تاپیک میدونم ناراحتی و درکت میکنم ولی چاره چیه ...

عشقم من به این نتیجه رسیدم برنامه نباید چید

برنامه نویس ما خداست و همه چی سرموعد خودش که مقرر شده برامون پیش میاد

هیچی تحت کنترل ما نیست تا زمانی که خودش بخواد

توکل کن و برو جلو

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
انشالله واسه تو اینطور نمیشه حماقت من اینجا بود لتروزول در کنار کلی گرمیجات و محرک طبیعی مثل میخک و ...

اگه میشه عصر حتما برو دکتر....امپول ازد سازی که نمیخاستی بزنی کاش قرص لتروزل نمیخوردی همون دارو طبیعی بهتر بود😔

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
شوهرم دیشب گفت اگه بری پیش ی مرو معاینه ت کنه همون طرف برو خونه بابات دیگه نمیخوامت😂😂😂اینقد بدش م ...

😅😅😅😅

خیلی خوردم عشقم انقدر زعفرون و‌گل کاوزبون خوردم حالم بد شده  حالا خوبه کلومیفن نخوردم لتروزول ...

راستش من کلومیفن بهتر به بدنم جواب داد با لتروزول یا کیست میشد یا رشدش خیلی کم میشد...کلومیفن که خوردم روزی ۱ ۳ تا فولیکول داشتم فقط ضخامت و کم میکرد ..رشد فولی هام عالی بود ..

شوهرم دیشب گفت اگه بری پیش ی مرو معاینه ت کنه همون طرف برو خونه بابات دیگه نمیخوامت😂😂😂اینقد بدش م ...

اره پیش دکتر خانمم من معذبم رفتم سونو واژینال خ میترسیدم انگار میخواستم برم زایمان.من خودمم دکتر مرد دوسندارم.خواستم برم رژیم بگیرم ک شوهرم اینم گفت نرو

2706