2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013119 بازدید | 355184 پست
من همیشه میگم گرمی زیاد خوب نیست برا زن هم برعکس میشه فقط روزهای پریود باید گرمی زیاد خورد بعدش تعاد ...

اره من قبلا کل چهارده روز خودمو به گرمی می بستم ولی الان هفت روز اول گرمی هفت روز بعد گرمی کم و بیشتر قلیایی

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
سر اونم سن جنین با پری یکی بود ؟ الان که تاریخ پری و سن جنین یکیه ،  زایمانت طبق همون تاریخه یا ...

واسه دخترمم 10 آذر اقدام کرده بودم تازیخ زایمانمم زده بودن 10 شهریور،، ولی دخمل جون من ،29 مرداد اومد دنیا 12 روز زودتر ،،

😍خدایا شکرت 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدای تو بشم مهربون....چشم حتما...ولی بزارمش کجا ....پیش هیچکس جز منو باباش واینمیسه....فقط اینکه شان ...

مشکل همیشگی بچه ها😁😁 منم دختر م شبها نمیخوابه یکی دوبار خوابمون برد ازدست ش تخمک گذاری از دست دادم

الهم صل علی محمد و ال محمد

سلام عزیزای دلم خوبید

ببخشید من حال روحیم خوب نبود گفتم اینجا باعث ناراحتی میشم

گلدونه عزیزم خداروشکر که بارداری

خداروشکر خوابم درمورد شما تعبیر شد

انشالله باقی دوستانی که رو دستهای من بودند هم به زودی جواب بگیرند

عزیزای دلم من بی بی ها همچنان هاله مینداخت رفتم از منفی بود ۶ بود 

اومدم از شدت ناراحتی دکوراسیون خونه رو تغییر دادم و‌تا جون داشتم  زور زدم کلی زعفرون و گل گاوزبون خوردم اما هیچ خبری نبست

احتمال خیلی زیاد فولی درشت که ازاد نشد اخر تبدیل به کیست شده و یه کیست دیگه هم بود کنار فولیم که این دو باعث هاله شدن و تاخیر بی سابقه پنج روزه پری من

دیشب حالم خیلی بد بود خیلی

در اتاقم بستم موقع اذان مغرب که همسر و دخترم متوجه نشن کلی گریه کردم که اروم شدم 

الان فقط منتظرم پری بیاد 

دکترم امروز وقت نداشت میرم یه دکتر دیگه ببینم چیکار باید بکنم

با این رحم درب و داغون

ببخشید که نشد جواب هاتون بدم گفتم روحیه م بهتر شه تا ناراحت نشید

تنها چیزی که الان میتونه خوشحالم کنه جواب ازمایش مثبت نسرینه

فاطمه جانم هم انشالله ماه بعد با اقدام طبیعی گل پسرش خدا میده و الکی با ای یو ای که حقه دکتراست واسه پول وقت و هزینه و روحیه ش دست این دکترا نمیده❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
فدای تو بشم مهربون....چشم حتما...ولی بزارمش کجا ....پیش هیچکس جز منو باباش واینمیسه....فقط اینکه شان ...

ای جانم 😘دیگه باید قبلش خسته بشه تا بخوابه ....من خودم تمرکزم حتی از صدای پیامک بهم میخوره باید در ارامش باشی گوشی هم خاموش

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
اره من قبلا کل چهارده روز خودمو به گرمی می بستم ولی الان هفت روز اول گرمی هفت روز بعد گرمی کم و بیشت ...

منم روزهای پریود گرمی زیاد بعد پاکی قلیایی میخورم بعد تخمک گذاری همه جیز...اخه ۱ سال بخوام رژیم بگیرم بدنم داعون میشه...پوکی استخوان ادم میگیرش

سلام بچه ها خوبين؟كمك من حالم بده شديد دلپيچه دارم خيلي ببخشيد اسهال هم هستم شديد شديد 

چيكار كنم؟موز اينا خوردم اصلا تاثيري نداره 😭

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

سلام به همگییییی،امیدوارم حالتون خوب باشه من ی چند روزی هست تو تاپیک نیومدم ،اول از همه بگم که روز عرفه همتون و حسابی دعا کردم و تاجایی که اسماتون یادم بود اسماتون و گفتم و دعاکردم که قسمت همتون ی اولاد پسر یشه مخصوصا اونایی که دوتا دختر دارن ،مثل دریا،فاطمه سبزواری،فاطمه شجره طوبی،روز 97،مهربون ،طیبه که بچش پسر باشه ،و دوتا هم از بچه ها رو ویژه دعاکردم مامان هدیه و باران جون وهمه باردارامون به سلامتی زایمان کنن

امیدوارم دعاهامون در حق هم بگیره و خدا ی نظر رحمتی به هممون کنه🙏🙏🙏🙏

بچه ها خبر جدید نداریم؟؟

سلام عزیزای دلم خوبید ببخشید من حال روحیم خوب نبود گفتم اینجا باعث ناراحتی میشم گلدونه عزیزم خد ...

متاسفم برا ازمایش...انشالله که این ماه بدون دارو خودت گل پسری و بارددر میشی....کاش دکترت کنار لتروزول دوفاستون یا پروژسترون میداد ک تاخیر نداشته باشی...من ۳ بار کیست فولیکولی تجربه ش داشتم نگران نباش زودی پری میاد

سلام بچه ها خوبين؟كمك من حالم بده شديد دلپيچه دارم خيلي ببخشيد اسهال هم هستم شديد شديد  چيكار ...

بهار جان زنگ بزن دکترت 

کشک هم خوبه اگر بتونی بخوری

نبات داغم بخوری دلپیچه ت اروم میکنه

متاسفم برا ازمایش...انشالله که این ماه بدون دارو خودت گل پسری و بارددر میشی....کاش دکترت کنار لتروزو ...

اعظم جانم لتروزول سرخود خوردم

تاحالا سابقه نداشته پنج روز تاخیر

شانس منه 

یه لتروزول کلن بلا شد برای جون و اعصاب و روان من

وایییی مرسی فدات عزیزم ..لطف میکنی چشم .پیش دکتر رقایی رفتم دوسری ..گفتن این بهتره 

اگه منظورتون دکتر علی اکبر طاهریان هس.تلفن جواب نمیدن نوبتا حضوریه .دوشنبه وپنج شنبه مطب تعطیله .و از ۷/۸ شهرویور نیستن تا ۱۲ مهر 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤

سلام بچه ها خوبين

ميشه لطفا راهنماييم كنيد

من سيكلام بين ٢٦ تا ٣١ متغيره ولي اكثرا ٢٧ روزس

هر ماه كه سونو ميدم معولا روز ١٤ ١٥ ١٦ ازاد ميشه تخمكم

ديروز روز ١١ سيكلم بود بدنم شديد داغ كرده بود ترشحات خيلي غليظ و زياد و كش دار هم داشتم امروزم همينطور

يني ممكنه تخمكم ازاد شده باشه؟؟؟؟؟ 

ميترسم اين ماه رو از دست بدم اخه

من ميخواستم جمعه يني روز ١٤ برم سونو...

كيت هم رو من اصلا جواب نميده هيچ وقت 

سلام بچه ها خوبين؟كمك من حالم بده شديد دلپيچه دارم خيلي ببخشيد اسهال هم هستم شديد شديد  چيكار ...

اش دوغ درست کن بخور ...برنج و بپز با دوغ ترش سریع خوبت میکنه غذا باید بخوری موز تنها فایده نداره.

2706