2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013283 بازدید | 355184 پست
وای دون فلفل لازمش نیس...فلفل تو غذا میریختی کافیه من خودمم نمیخورم معدم درد میگیره .. سعی کن میوه ز ...

واقعا راست میگی من شوهرم طبعش گرمه ... ماهی که خیلی دارو تقویتی گرمیجات بهش دادم نمونه از اسپرمش خیلی از دفعه قبل پایینتر اومد الان بیشتر میخام از حبوبات و میوه استفاده کنم تا دمنوش

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش الان هفته ی اینده بود منم اقدامام تموم شده بود راحت شده بودم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
ممنونم عزیز دلم ،انشاالله حاجت روایی خودت🤲

خواهش میکنم عزیزم ان شالله😘🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
 واقعا راست میگی من شوهرم طبعش گرمه ... ماهی که خیلی دارو تقویتی گرمیجات بهش دادم نمونه از اسپر ...

من همیشه میگم گرمی زیاد خوب نیست برا زن هم برعکس میشه فقط روزهای پریود باید گرمی زیاد خورد بعدش تعادل بین گرمی و قلیایی ...

الهم صل علی محمد و ال محمد
سر اونم سن جنین با پری یکی بود ؟ الان که تاریخ پری و سن جنین یکیه ،  زایمانت طبق همون تاریخه یا ...

من دخترم 12 روز زودتر دنیا اومد ،، ببین من 4و 5 تیر اقدام کردم ،،تازیخ زایمانمم زده یک فروردین با سه روز بیشتر یا کمتر ،،دقیقا میشه همون موقع اقدامم زایمانم ،

😍خدایا شکرت 😍
کاش الان هفته ی اینده بود منم اقدامام تموم شده بود راحت شده بودم

به خودت استرس نده عزیزم ارام باش سعی کن از رابطه لذت ببری در یه محیط خنک ....اون فسقلی هم قبلش یا بذار جایی یا بخوابونش😇.....قبلش با نام خدا و سوره قدر شروع ان شاالله در اولین اقدام یه پسر کاکل زری بیاد دلت😍😍😍

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
بدترین موقع که اون هفته هاس همش انتظار و انتظار....برا من بدترین موقع دنیاس

نه دیگه اقدامتو میکنی تموم میشه راحت میشی...‌بقیشم با خداس....توکل به خدا

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
به خودت استرس نده عزیزم ارام باش سعی کن از رابطه لذت ببری در یه محیط خنک ....اون فسقلی هم قبلش یا بذ ...

فدای تو بشم مهربون....چشم حتما...ولی بزارمش کجا ....پیش هیچکس جز منو باباش واینمیسه....فقط اینکه شانس بیاریم اقدام بیفته شب که اینا خوابن....وگرنه دردسر میشه...

انشالله که ماه اخر اقدام و ماه اول بارداریت باشه

زنده باشی ممنون...توکل به خدا

2706