2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست

گلدونه خوابه نمیدونم چرا نمیاد ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@**_شجره_ى_طوبى_**     اگ.جوابموندی خودمو توتاپیک آتیش میزنم😡😡😡😡

😁😁😁😁

چ جوری خودتو آتیش میزنی😁😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شاید رفته آز

انشالله بحق امام علی قسمت خودت به همین زودی عزیزم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
عریزم بیا از خودت خبر بده بهمون 

سلام ماهور جون

۰۳۱۳۲۲۲۴۶۸۳این شماره دکتر طاهریانه.من ز زدم برنداشت فکر کنم بعدازظهراس فقط.زنگش بزن ببین اگ میگ تلی نمیشه نوبت بگیری. هروقت خواستی بیای من واست میرم نوبت میگیرم

امادگاهه مطبش.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام ماهور جون ۰۳۱۳۲۲۲۴۶۸۳این شماره دکتر طاهریانه.من ز زدم برنداشت فکر کنم بعدازظهراس فقط.زنگش بزن ...

وایییی مرسی فدات عزیزم ..لطف میکنی چشم .پیش دکتر رقایی رفتم دوسری ..گفتن این بهتره 

انشالله بحق امام علی قسمت خودت به همین زودی عزیزم 

ممنون گلم توکل بر خدا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزم نمیدونم چی بگم که تکراری نباشه اما ازخدامیخوام خیلی زود دلت روشاد کن با جواب ازمایش مثبت الهی ...

ممنون عزیزم انشالله..من خودم مطمعن بودم حامله نیستم اخه یبار تجربه ش داشتم ولی تست خیلی خط ش واضح بود تو عکس کمرنگ تر میفتاد ..انداختم تو شک. بیشتر برا این تست اعصابم خورد شد..امید الکی میده

الهم صل علی محمد و ال محمد
فکر کنم دیروز رفت ...

میگم من میتونم مسکن بخورم

پروفن؟

از ول درد مردم

دیشب یکی خوردم

2706