2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
الهی قربونت برم من .......انشالله ک خیرببینی❤❤

ممنون خواهرم از دعاهای قشنگت انشاءالله بهترین ها برات اتفاق بیوفته ❤🙏😊

شبت بخیر نازنین مواظب خودت باش دیگه فکروخیال وناراحتی رو ازخودت دور کن بزار تخمک خوب وتپلی بار بیاد برای این ماه توکل به خدا انشاءالله این ماه گل پسری میاد ومیشینه تودلت من که مطمئنم حسم خیلی قویه بهت این ماه پناه برخدا ❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
دیروز روز اولت به حساب میاد وچهارشنبه روز دوم

مرسی عزیزدلم.....والاسردرگم بودم .....فقط یه چیزدیگ من دوماهه دوروز زودتر پری میشم ..همیشه روز12میرم سونو و فولیام بالغه دوره هام 28 روزه س ولی الان دوماه26روزشده...بازم12سیکلم برم سونو.....نمیخام پیش دکترم برم یه جورایی ازدکتررفتن بدم میاد

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون خواهرم از دعاهای قشنگت انشاءالله بهترین ها برات اتفاق بیوفته ❤🙏😊 شبت بخیر نازنین مواظب خودت ...

شب بخیر گلم😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728
به به چ وقتی ام اومدم تاپیک گلدونه جون مبارک توهم باشه عزیزم....انشاله تنت سالم و نی نیت بسلامتی بیا ...

سلام بانو جان.. خوووووبی؟بچه هات خوبن؟

واقعأ به موقع بود اومدنت   

بانو دعا کن واقعی باشه و سالم و سلامت و به موقع بیاد بغلم.. 

خودت چه خبر؟ به سومی فکر نمیکنی؟

خدانکنه....انشالله بابیبی مثبت شما غم ازرودلم برداشت بشه

ان شاءالله توکل بر خدا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام دوستان برام انشقاق بخونین کیسه ابم پاره شد دارم میرم بیمارستان خیلی التماس دعا دارم دعا کنید بر ...

عزیزم ان شاءالله به سلامت گل دخترتو بغل کنی و زایمان راحتی داشته باشی خدا بزرگه شما هم واسه مامنتظرا دعا کن الان برات میخونم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام بانو جان.. خوووووبی؟بچه هات خوبن؟ واقعأ به موقع بود اومدنت     بانو دعا کن واقعی ب ...

امروز بی بی چک نزدی ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

سلام بچه ها صبحتون بخیر

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام دوستان برام انشقاق بخونین کیسه ابم پاره شد دارم میرم بیمارستان خیلی التماس دعا دارم دعا کنید بر ...

عریزم بیا از خودت خبر بده بهمون 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام بچه ها صبحتون بخیر

سلام عزیزممم صبح شمام بخیر خوبی 

خدا کنه تا برم اداره خوب بشم وگرنه از یکشنبه اداره دارم و دیگه نمیتونم به این زودی مرخصی بگیرم 

مرخصی زایمان ک الان نمیشه بگیری

ان شاءالله خوب میشی.خدا پسرتو حفظ کنه

کاش زود بگذره بدنیا بیاد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام عزیزممم صبح شمام بخیر خوبی 

زنده باشی ماهور جانم....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706