2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
واقعا خوبه ک شمارودارم....5تاخواهردارم انگارندارم ...ولی اینجل کلی خواهردارم ک حتی نمتونم بشمرمشون.. ...

فدات بشم عزیزدلم واقعا مثل خواهرهای هم خون غم وناراحتی وشادیمون یکیه ....از خدا میخوام کمکت کنه خوشحالم که تصمیم گرفتی به اقدام طبیعی مطمئنم جواب میگیری آفرین به ارادت خواهرم😊❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
فدات بشم عزیزدلم واقعا مثل خواهرهای هم خون غم وناراحتی وشادیمون یکیه ....از خدا میخوام کمکت کنه خوشح ...

خدانکنه عزیزم.....خدارو خیلی شاکرم ک شمارودارم وگرن باغم واندوه رودلم مطمئنم غمبادمیگرفتم....الهی ک خیرببینین و همیشه درجه اول تنتون سالم باش.....مرسی گلم...انشالله ک بهترینابرات رقم بخوره🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا اون انداخت ب من گف هرتصمیمی من بگیرم نه نمیاره...سامی جون الان14روزه شوهرم هیچی رعایت نکرده بنظ ...

نه اسپرم های الان برای ۷۰ روزه قبله توفقط با قهوه ویخ وقرص تقویتی تحرکشون رو بالاببر همین کافیه گلم 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

@**_شجره_ى_طوبى_**      

فاطمه جان پستموخوندی حتمن جواب بدی...تواین 14روز بگو چ کنم؟؟این ماه طبیعی اقدام میکنیم...راهنماییم کن ک خیلی خیلی سردرگمم....فقط اولین کاری ک کردم براشوهرم پروفرتیل سفارش دادم

2720
انشالله سختیای همه براشون یه روزی خنده دارباشه وقتی کوچولوشون بدنیا میاد و تواون حالت ک هنو برااولین ...

انشاءالله الهی امین یارب العالمین❤🙏

نه اسپرم های الان برای ۷۰ روزه قبله توفقط با قهوه ویخ وقرص تقویتی تحرکشون رو بالاببر همین کافیه گلم& ...

جدی میگی😍😍😍😍وای چ خبرخوبی😍😍😍انشالله صبح سیاه دونه باعسلوبراس درست میکنم....گرده لحافم دارم قرص پروفرتیلم5شنبه صبح میرسه دستم..این بهترین خبری بود ک بهم دادی...انشالله ک خدا یه داداش سالم و صالح ب دخترکوچولوت ببخشه🙏

خدانکنه عزیزم.....خدارو خیلی شاکرم ک شمارودارم وگرن باغم واندوه رودلم مطمئنم غمبادمیگرفتم....الهی ک ...

انشاءالله دیگه این حال و روز رو تجربه نکنی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم .ممنونم عزیزدلم از لطفت همچنین برای خودت

انشاءالله دیگه این حال و روز رو تجربه نکنی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم .ممنونم عزیزدلم از ...

الهی هیچکس هیچکس تجربه نکنه🙏🙏🙏🙏

2714
انشاءالله دیگه این حال و روز رو تجربه نکنی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم .ممنونم عزیزدلم از ...

عزیزم یه سوال من دیشب8شب بود پری شدم امروز اولمه یادیروز؟؟میخام نوبت سونوبگیرم

جدی میگی😍😍😍😍وای چ خبرخوبی😍😍😍انشالله صبح سیاه دونه باعسلوبراس درست میکنم....گرده لحافم دارم قر ...

قربونت عشقم  😘😘😘

آره اسپرم ۷۰ روز طول میکشه ساخته بشه هرزمان بخوای اقدام کنی اون اسپرم برای ۷۰ روز قبله که الان آماده شده وتخلیه میشه فقط با قهوه ویخ و تقویتی میشه تحرکش رو بالابرد خیالت راحت باشه من خیلی بهت امیدوارم این ماه خواهرم 🙏❤

قربونت عشقم 😘😘😘 آره اسپرم ۷۰ روز طول میکشه ساخته بشه هرزمان بخوای اقدام کنی اون اسپرم برای ۷۰ رو ...

الهی قربونت برم من .......انشالله ک خیرببینی❤❤

الهی هیچکس هیچکس تجربه نکنه🙏🙏🙏🙏

الهی آمین 🙏🙏🙏🙏🙏

عزیزم یه سوال من دیشب8شب بود پری شدم امروز اولمه یادیروز؟؟میخام نوبت سونوبگیرم

دیروز روز اولت به حساب میاد وچهارشنبه روز دوم

سلام خانم گلا منم یه عدد اقدامی هستم✋بچه ها این ماه ۴تا آمپول هاش ام جی زدم و ۵شب هم قرص کلومیفن خوردم فردا باید برم سونو هدا کنه فولیکول مناسب داشته باشم برای آی یو ای

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
2706