2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
انشاالله این آخرین پریودت باشه که میبینی🤲

مرسی گلم...انشالله توهم دیگ رنگ پری رونبینی تا سال آینده🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم خیلی خیلی ناراحت شدم  من از پارسال اول مهر رژیم سخت کرفتم ،در حدی که ی قاشق ماست هم نمیخ ...

انشالله تقدیر همه با خواسته قلبیشون یکی باش🙏🙏🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی متأسفم.. خیییلی سخته، هم رژیم گرفتید، هم هزینه کردید، زحمت کشیدید.. ولی نشد که بشه!  ...

مرسی خواهری واقعا ممنونم ازت.....انشالله با دادن آزت و عالی بودن تیتربتات ازنگرانی دربیای و زودی تیکرآبیتو فعال کنی

اشکال نداره عزیزم , منم نزدیک یک سال و نیم انتظار میکشیدم و حامله نمیشدم . سختی خودشو داره , با روحی ...

انشالله......خداپشت وپناه گل پسرت باشه وسایه ت همیشه بالاسر خونواده ت باش الهی آمین

2456
فاطمه جان باور کن اینقد ک برا شما و شجره ناراحت شدم خودم اهمیت نداشت چون فکر کردم حتما باردار میشی و ...

مرسی گلم انشالله ک ماه شهریور برامون نحس باشه و شاهد بیبی مثبت همه منتظراباشیم🙏

چی شده ؟لک دیدی فاطمه ؟ وای نگو 

ن اعظم جون پریود شدم خواهری ...خیلی دوست داشتم لک بود ولی چ کنم ک .....

2714
میگم اولدوز جان ما اینجا همه دارو خونه ها رو گشتیم ولی خارجی نبود میگم اگه اونجا داره میتونی واسم بگ ...

اعظم جون اوناباید یخچال بذاری وگرن معتبرنیست

ممنون عزیز دلم از توضیحات قشنگت من واقعا خدارو در بارداری اولم حس کردم و به اهمیتش پی بردم چون هم ...

آخیییی عزیزدلم انشاءالله خدا یه داداش سالم وخوشگل بهش بده ودل کوچولوش روشاد بکنه اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....

پس خدا یک دفعه برات معجزه کرده صد درصد دوباره برات معجزه میکنه انشاءالله یه پسرصحیح وسالم  قسمتت کنه ودلشاد بشی وکنار دختروپسر وخانوادت لذت ببری. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام .... وقتی وارد تاپیک شدم یجوری شدم .انگار یه جای قدیمی بود که سالها ازش بی خبر بودم و قلبم ب ت ...

سلام بانوجان من شمارونمیشناسم ولی ارادت خاصی بهتون دارم....امروز ک پستمو لایک کردی انگار روحیه بهم دادی...انشالله ک سرتون ب خوشی گرم باش🙏🙏

مرسی ازدرکت عزیزم ....خیلی تحت فشارم خیلی...الان دودلم ..قراربود بندازیم زمستون والاگیج گیجم

قربونت عزیزدلم .فعلا یکم گرمی بخور ورژیمت رو ادامه بده بعد اینکه یکم آروم شدی باشوهرت صحبت کن این ماه طبیعی اقدام کن تو طبیعی اقدام کنی ۱۰۰٪باردار میشی مطمئنم ...‌

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
قربونت عزیزدلم .فعلا یکم گرمی بخور ورژیمت رو ادامه بده بعد اینکه یکم آروم شدی باشوهرت صحبت کن این ما ...

والا اون انداخت ب من گف هرتصمیمی من بگیرم نه نمیاره...سامی جون الان14روزه شوهرم هیچی رعایت نکرده بنظرت این14روز رواسپرم اثرمیذاره...البت پروفرتیل سفارش دادم تا5شنبه دستم میرسه

خنده ب مانیومده😭😭😭😭😭ناشکری نمیکنم من دوتافرشته توخونه م دارم ولی آیا توقعم بالاست😭

حق داری خواهرم کاملا درکت میکنم هم رژیم بودی هم هذینه کردی هم امید بستی میدونم چی میگی انشاءالله این سختی ها یک روزی برات خاطره بشه وخنده بیاره رولبهات یاد گریه های الانت میدونی کی؟وقتی پسرقشنگت توبغلت خوابیده😊❤

حق داری خواهرم کاملا درکت میکنم هم رژیم بودی هم هذینه کردی هم امید بستی میدونم چی میگی انشاءالله این ...

انشالله سختیای همه براشون یه روزی خنده دارباشه وقتی کوچولوشون بدنیا میاد و تواون حالت ک هنو برااولین بار صدای گریه بچه شونومیشنون    ..تموم سختیاازبدنشون دربره🙏

2706