2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم اینجا بچه ها بعد از ۱۲ ساعت اقدام داشتن بعد ۲۴ ساعت اقدام داشتن بعد ۳۶ ساعت هم اقدام داشت ...

ممنون گلم از راهنماییت

من فقط یکبار امکان اقدام دارم میخوام مطمئن ترین تایمش باشه 

مطلب زیاد خوندم ولی به قل شما بین ۱۲ تا ۳۶ ساعت متفاوته.

اینجا چند درصد به جنسیت دلخواهشون رسیدن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم از راهنماییت من فقط یکبار امکان اقدام دارم میخوام مطمئن ترین تایمش باشه  مطلب زیاد ...

مطمین ترین راه بنظر من اول اینکه خدا باید بخاد .دوم ۲۴تا ۳۰ساعت بعداز مثبت شدن کیت

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
2731
خدا حفظش کنه🤗🤗 منم یه دختر دارم که دنیامه😍

منم یه دختر داشتم دومی هم با تلاش بازم دختر شد.ولی عاشقشم

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
سلام دوستان برام انشقاق بخونین کیسه ابم پاره شد دارم میرم بیمارستان خیلی التماس دعا دارم دعا کنید بر ...

انشاالله بسلامتی فارغ بشی گلم🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
باورتون میشه من وقتی سونو رفتم وگفت دختره انقد شوکه شده بودم که نفهمیدم کی از پله های سونوگرافی اومد ...

دقیقا مثل شوهر من میگه دومی هم دختر میشه میدونم ،

عاشق دختربود قبل بارداریم هنوزم هست میگه میخوام فقط دخترداشته باشم....اما خوب من این آرزو رو دارم ونمیدونم آینده چی درانتظارمه ....دقیقا حال تورو بعد سنو جنسیت خیلی های دیگه مثل تو اینجا تجربه کردن تقریبا میشه گفت همه ی اونایی که بچه دومشون دختربود خاطره ای مثل تو تعریف میکنن از روز سنو جنسیتشون....از خدا میخوام همه ی شماهایی که دوتا فرشته از یک جنس دارید خدا همچین سوپرایزتون کنه که شگفت زده بشید اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....

همیشه وقتی دوتا بچه هم جنس میشن بچه دوم خوشگل تر وشیرین زبون تر ازاولی میشه وپدرومادر جونشون رو برا دومی هم میدن ومیشه نفسشون دقیقا تواطرافیان هم میبینم که دومی رو میزارن روچشم هاشون مثل اولی😍😊

انشاءالله خدا به خودت وخانوادت سلامتی بده ودخترهای گلت اینده باعث افتخارت بشن ازطرف من هردوتا فرشتت  رو ببوس ❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ممنون گلم از راهنماییت من فقط یکبار امکان اقدام دارم میخوام مطمئن ترین تایمش باشه  مطلب زیاد ...

عزیزم تواین تاپیک بودن کسایی که ۱۲ ساعت تا ۳۶ ساعت بعد مثبت شدن کیت اقدام کردن وبچشون دخترشده وبودن کسایی که ناخواسته باردارشدن واصلا توروز تخمک گذاری اقدام نداشتن وبجشون پسر شده

بودن کسایی که از جوش شیرین استفاده کردن ودختردار شدن 

بودن کسایی که استفاده نکردن وپسردارشدن

اگه بخوام حقیقت رو برات بگم فقط می تونم بهت بگم خواست خدا هرچی باشه وبرای بندش درنظر گرفته باشه همون میشه 

اونایی هم که توروز تخمک گذاری وبا رژیم میگن پسردارشدیم همون خواست خدا بوده اما وقتی میشه میگن با رژیم وتخمک گذاری و وقتی نمیشه میگن خدا نخواست ....اما این رو هم بگم بچه های این تاپیک دیگه یقینا میدونن دسته خدا هست همه چیز وبخاطر همین اول توکل برخدا میکنن وبعدم بخاطر اینکه آینده میگن پشیمون نشیم وخودمون رو سرزنش نکنیم تخمک گذاری ورژیم رو رعایت میکنن وقتی هم به خواسته قلبیشون رسیدن میگن خدا بهمون داد وخواست خدا با خواست دلمون یکی بود به نظر من آدم اگه به خدا بیشتر از کیت وتخمک گذاری ورژیم اعتماد داشته باشه وبا توکل به خودش جلو بره خدا نا امیدش نمیکنه مطمئن باش شما هم زیاد خودت رو اذیت نکن .روزی که کیتت مثبت شد فردایی صبحش بهترین زمانه برای اقدام خودت وبسپر بخدا وزیاد توریز ریز جزئیات کیت وتخمک گذاری ورژیم نرو سخت نگیر به خودت .ببخش سرت ودردآوردم تجربم رو خواستم باهات درمیون بزارم انشاءالله خواست خدا با خواست دلت یکی باشه وبه آرزوی قلبیت برسی عزیزم❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2738

اینکه چند درصد به جنسیت دلخواهشون رسیدن تقریبا ۸۰٪بچه ها به جنسیت دلخواهشون رسیدن خداروشکر.

عزیزم تواین تاپیک بودن کسایی که ۱۲ ساعت تا ۳۶ ساعت بعد مثبت شدن کیت اقدام کردن وبچشون دخترشده وبودن ...

ممنون عزیز دلم از توضیحات قشنگت

من واقعا خدارو در بارداری اولم حس کردم و به اهمیتش پی بردم

چون هم خودم پلیکیستیک بودم هم همسرم خیلی ضعیف بود.طوری که دکترم سریع گفت فقط ای وی اف.ولی من توکل کردم به خودشو حرکتمو شروع کردم خدا خواستو با داروی گیاهی باردار شدم..و الان دختر نازم کنارم خوابیده.همونکه کچلم کرده از داداش خواستن😜❤❤❤ بی نهایت سپاسگزارم😘

وای عزیزم چقد حالم بد شد خیییییییلی برات ناراحت شدم😭😭😭من کلی بهت امید داشتم اینماه اخه چرا!!....ف ...

مرسی ازدرکت عزیزم ....خیلی تحت فشارم خیلی...الان دودلم ..قراربود بندازیم زمستون والاگیج گیجم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
وای فاطمه جون وای که اشک من ودرآوردی من هم دقیقا هرزمان حالم خیلی بده ازیک اتفاق وقلبم درد میگیره و ...

خنده ب مانیومده😭😭😭😭😭ناشکری نمیکنم من دوتافرشته توخونه م دارم ولی آیا توقعم بالاست😭

وای بخدا قلبم بدرد اومد اصلا من انگار مطمئن بودم که بارداری فقط اون روز که گفتی سرم درد میکنه گفتم خ ...

یاامام حسین ....حاجت همه روبده🙏🙏🙏🙏🙏نذار هیچکس حال منوتجربه کنه....طفلی اون دید حالم بده گف خودم میدونم...توکل بخدا قرص پروفرتیل سفارش دادم آزم نمیده دیگ...توکل بخدااین ماه طبیعی اقدام میکنیم...واقعا ممنونم ازدرکتون....ولی هروقت ببخشیدیاد نوارمیفتم اشکام میاد....ازهرچی پریودی و تسته متنفرشدم...انشالله هیچکس تجربه تلخ منو نچشه🙏

وای فاطمه جون چقدر حالم بد شد ای وای چرا الان؟چرا انقدر زود؟ دیگه ای یو ای و ولش کن خواهرم خودت طب ...

واقعا خوبه ک شمارودارم....5تاخواهردارم انگارندارم ...ولی اینجل کلی خواهردارم ک حتی نمتونم بشمرمشون....انشالله ب حق ماه محرم ب حق حضرت ابولفضل هیچکس توزندگیش بدنبینه🙏

ای وای بمیرم برات 😭😭😭😭😭😭خیلی ناراحت شدم عزیزم ان شاءالله این ماه خودت طبیعی باردار بشی 😭😭😭

خدانکنه....انشالله بابیبی مثبت شما غم ازرودلم برداشت بشه

2706