2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
سلام عزیز دلم .خیلی ممنون از لطف و محبتت . ان شاالله که خدا حاجت دلتو بده .سپاس فراوان

ماهدانا جان تا اینجایی یه سوال داشتم ماه اقدام یادته فولیکولت  چند بود ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ان شاﺀالله که نمیاد.. توکل به خدا

سلام گلدونه عزیز.امروز یه سر به سایت زدم .هرچی صفحات رو خوندم بیشتر پستهای شما بود  .....همینجوری قلبم تپش گرفت تا تبریکهای بچه ها رو دیدم و متوجه خبر خوش بارداریت شدم.

امیدوارم بارداری موفقی داشته باشی و خدای مهربون یه نی نی سالم و صالح بهت عنایت کنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم .تخمدان چپ سایزشم 21

یه بار اقدام داشتبن ؟بدون رژیم بودین شما درسته ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
یعنی مال شما هم ۲هفته کمتر نشون می داد. خدا از دهنتون بشنوه اخه پری شب هم خونریزی داشتم برای همین ن ...

اره ببین من طبق تاریخ قاعدگیم ۷ هفته بودم رفتم سونو ۵ هفته و ۲ روز نشون داد بدون ضربان قلب همونجا دکترم گفت ۲ هفته صبر میکنیم اگه قلبش تشکیل نشه زبونم لال سقط باید بشه راستش من سابقه قبلی هم داشتم ...فقط تنها احتمال این بود لقاح دیر انجام شده 

فقط عزیزم اگه به فکر خودت و نی نیت هستی چون میگی خونریزی داری استراحت مطلق داشته باش تا سونو قلب من بخاطر سابقه قبلیم و یکم درد کمر و پام همون هفته های اول تکون نمیخوردم نه پله نه بیرون حتی نمازم نشسته بود شما هم خیلی رعایت کن انشالله هیچی نمیشه زعفرون و جگر و دارچین و گرمیجات دیگه هم اصلا نخور ...

توکل بخدا استرس و نگرانی هم برات سم خیلی رعایت کن

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
روژان جان شما سن جنین با سونو گرافی با سن بارداری یکی بود.

سن جنین رو بر اثاث تاریخ آخرین پریود سونو میگه ،،سن جنین من خودم میدونستم کمتره ،چون زمان اقدامم رو میدونستم ،،ولی سونو بیشتر گفتش 

😍خدایا شکرت 😍
2738
ممنونم توکل بر خدا شما هم دعام کنید.🙏🙏

همون تاریخ آخرین پریودت رو حساب کن وقتی شدی هفت هفته مثلا دو روز یا سه روز برو قلب تشکیل شده انشالله ،،،من هفت هفته و یک روزم بود قلب نی نیم تشکیل شده بود

😍خدایا شکرت 😍
سن جنین رو بر اثاث تاریخ آخرین پریود سونو میگه ،،سن جنین من خودم میدونستم کمتره ،چون زمان اقدامم رو ...

روژان جان یادتون گفتید خواب دیدید توی سونو بهتون گفتن بچتون پسره.منم درست همون شب خواب دیدم تو سو نو بهم گفتن نی نی پسره فردا که بیدار شدم و پست ها رو میخوندم دیدم شما هم همون خواب رو دیدین خیلی تعجب کردم.فکر کنم شما هم بعد اون خواب خونریزی داشتید.اخه منم خونریزی داشتم الان بهترم.

خاک تو سر مدیکور واقعا چرا ادم و الکی امیدوار میکنن برا من زیر ۱۰ رقیقه خط انداخت  کاری کرد دیگ ...

عزیزم نمیدونم چی بگم که تکراری نباشه اما ازخدامیخوام خیلی زود دلت روشاد کن با جواب ازمایش مثبت الهی آمین یارب العالمین❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ممنون عزیز لطف داری ان شاﺀالله حاجت روا بشی

فدات گلم😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
روژان جان یادتون گفتید خواب دیدید توی سونو بهتون گفتن بچتون پسره.منم درست همون شب خواب دیدم تو سو نو ...

آخی عزیزم ،،من خون ریزی نداشتم دل درد شدید داشتم بعد خوابم که احتنال سقط دادن ،،چون نزدیکی داشتم که خداروشکر الان خوبم ،،انشالله شمام زودی خوب میشید و نی نی جنسیت دلخواهته

😍خدایا شکرت 😍
برام دعاکن گلم 😙😙

همیشه توخاطرم هستی عزیزدلم خدا همیشه حافظ ونگه دار خودت وگل پسرت وخانوادت باشه انشاءالله🙏❤

همون تاریخ آخرین پریودت رو حساب کن وقتی شدی هفت هفته مثلا دو روز یا سه روز برو قلب تشکیل شده انشالله ...

با تاریخ اخرین پریودیم ۹ هفته میشه عزیزم.

ولی امروز به خاطری خونریزی که داشتم برام سونو نوشتن توی سونو ۶ هفته و ۵ روزه.

2706