2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013655 بازدید | 355184 پست
دلم گرفته آسمون نمیتونم گریه کنم شکنجه میشم از خودم نمیتونم شکوه کنم انگاری کوه غصه ها رو سینه ...

وای خیلی ناراحت شدم یاد پارسال خودم افتادم منم پارسالسه بار iuiتعیین جنسیت کردم ولی نگرفت امسال همسرم گفت بریم میکرو ولی من از هر چی دکتر بدم امده الانم دوماه اقدام طبیعی کردمبدون دکتر  تا این دندون درد منکه فقط برای دخترم و همسرم دارم اقدام میکنم 

پریودیه عزیزدلم😟

وای فاطمه جون نمیدونم چی بگم خواهر😔😔😔😔😔😢😢😢ان شالله ماه بعد طبیعی باردار بشی عزیزم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم واقعا امیدوار بودم ایندفعه حامله باشی . ولی خودتو ناراحت نکن , خودت و شوهرت حسابی تقویت کن ...

این ماه خیلی امیدواربودم خیلی حتی باتست منفی دیشبم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
وای خیلی ناراحت شدم یاد پارسال خودم افتادم منم پارسالسه بار iuiتعیین جنسیت کردم ولی نگرفت امسال همسر ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2728
پریودیه عزیزدلم😟

میدونی فاطمه جون وقتی بعداز آی یو آی گفتی لک دیدی ، یاد آزاده افتادم اونم بعداز ای یو ای لک دید و نگرفت و پریود شد .ولی دلم نیومد بهت بگم گفتم شاید وضع تو فرق بکنه. آزاده جون ماه بعدش طبیعی باردار شد بعداز 2 سال . ان شاالله که برای تو هم خیر باشه

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
میدونی فاطمه جون وقتی بعداز آی یو آی گفتی لک دیدی ، یاد آزاده افتادم اونم بعداز ای یو ای لک دید و نگ ...

😭😭😭😭😭😭

2738
😭😭😭😭😭😭

عزیزدلم بمیرم برا دلت ..فاطمه جان شما دوتا گل دختر داری و برای بارداری مشکلی نداری دلتو بسپار بخدا و طبیعی اقدام کن افسانه جونم شرایطش مثل شما بود الان پسربارداره به لطف خدا ...خودتو اذیت نکن ناامید نباش عزیزجانم خیلیییی ارحم الراحمینه.همسرتو ببند به گرمیجات و تو پریودی خودتم بخور و اقدام کن طبیعی ...خدا خیلی بزرگه من مطمینم بهت یه پسر ماه میده انشالله .الان میدونم از همه چیز خسته و ناراحتی حقم داری ولی توکلتو از دیت نده ..عشقم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزدلم بمیرم برا دلت ..فاطمه جان شما دوتا گل دختر داری و برای بارداری مشکلی نداری دلتو بسپار بخدا و ...

خدانکنه ماهورم.......دیگ تازمستون هیچی ب هیچی این3یا4ماه رژیمم الکی ب الکی...ببخشیدباعث ناراحتیتون شدم شب بخیر

انشالله ک چیزی نیس فدات شم نگران نشو استرسم نداشته باش .استراحت کن بلند نشو رفع میشه انشالله .

هیچ کاری نکردم

از یکشنبه استراحت میکنم تا یکشنبه دیگه هم مرخصی گرفتم 

نمیدونم اون پورلوتون ایرانی باعث شده یا دیروز یه کم جیگر خوردم از اونه 

فقط خدا کمک کنه دیگه حوصله این یه مورد رو ندارم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
شاید از عوارض آمپولاست پاشو برو بیمارستان 

به بیمارستان اعتماد ندارم منتظرم فردا بشه از دکترم بپرسم 

دعا کن واسم 

قربونت عزیزم ،،انشالله نذرت قبول باشه و گل پسرت و سالم بغل بگیری عزیزم ،،، شوهرم بی نهایت دل پاکی دا ...

فدای لطفت عزیزم 

التماس دعا دارم شدید 

اعظم جانم  خدا رو هزار مرتبه شکر که پسر گلت سالم و سلامت داره رشد میکنه و الهی به سلامتی و برک ...

فدات شم عزیزم 

ان شاءالله زود با یه گل پسر سالم و صالح دلت شاد بشه عزیزم .

از دیشب لک بینی دارم اعصابم خرابه 

2706