2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013478 بازدید | 355184 پست
نه شکر نمیخواد همون شیره کافیه خیلی شیرینیش زیاد میشه...ارد و ک تفت دادی روغن بریز بعد شیره و بریز ب ...

وای کلی شکر ریختم😅😅

اینا رو میریزم دوباره درست میکنم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای کلی شکر ریختم😅😅 اینا رو میریزم دوباره درست میکنم

من برا اینکه شکر استفاده نکنی گفتم شیره ...عیب نداره...شیره اهن داره گرم هم هست ..اخر سر ک حلوا درست شد ۱ قاشق گلاب بریز

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم فلافل که با نخود درست میشه گفتم چون نخود کلسیم داره بخورم یا نه؟؟؟

ببخشید من متوجه نشدم بامنی  اره نخود قلیایی میکنه...همه مواد غذایی یه حدی کلسیم دارن حتی خرما ولی نخود اهن بالایی داره و کلا با لوبیا بدن و قلیایی میکنن و گرمه..هم سنتی و هم جدید میگن برا رژیم عالیه

الهم صل علی محمد و ال محمد
دیروز12 روز میشد ک گذاشتم.منفی بودعزیزم

معمولا میگن اونایی که ivf و iui هستن 14 تا 16 روز بعد بیبی بزارن یا برن آز خون . به نظرم زود گذاشتی

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2738
گلدونه ی عزیزم  خیلی خیلی خیلی و‌از صمیم قلبم خوشحال شدم 😍😍😍 الهی مبارکت باشه،امیدوارم که ...

ممنونم عزیزم.. دعا کن بتا خوب باشه و خوب رشد کنه.. 

ان شاﺀالله به زودی خبر بارداری خودت رو بدی

2706