2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
عزیزم  اینکه من با خوردن اویشن خونریزیم کم شد یعنی رحمم گرمه یا سرذه؟؟؟

نه اویشن کلا خونریزی و یکم کم میکنه. برا اونا ک پریودی سنگین دارن خوبه..ضخامت هم بالا میبره

الهم صل علی محمد و ال محمد
وای چ جالب باهم پری شدیم. نمیدونم این ماه اقدام کنم یا ن.شوهرم این دو روز سردی میخورد.هیم میگفت سیس ...

اره باهم شدیم..😁😁 کنار اون همه گرمی میوه زیاد بهش بده ک بدنش تعادل داشته باشه...سبزی زیاد بخوره...طبع اینا گرم و تر .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگما از شجره خبر داری؟ نکنه ناراحته نمیاد اینجا😕😕

آره باخبرم ازش آزداده امروز منفی بوده متاسفانه😞

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728

آخه.پس واسه همینه نمیاد.شاید این میخواسته دختر بشه خدا نذاشته ک ماه بعد بهش پسر بده

کاش لااقل شما و گلدونه حامله باشین.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

به خاطر لتروزل کیست فولیکولی ک شده تاخیر داشته انشالله این ماه طبیعی باردار میشه چون خودش طبیعی تخمک ازاد میکنه 

آخه.پس واسه همینه نمیاد.شاید این میخواسته دختر بشه خدا نذاشته ک ماه بعد بهش پسر بده کاش لااقل شما و ...

گلدونه که چراغ اول و روشن کرد..بی بی چکش پر رنگه تاخیر هم داشته.انشالله بعدی فاطمه جان

اره باهم شدیم..😁😁 کنار اون همه گرمی میوه زیاد بهش بده ک بدنش تعادل داشته باشه...سبزی زیاد بخوره... ...

میگما میترسم آویشن بخورم.😁😁

ی دم نوش بگو ک ی وقت خونریزیم قط نشه تموم بشه😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
گلدونه که چراغ اول و روشن کرد..بی بی چکش پر رنگه تاخیر هم داشته.انشالله بعدی فاطمه جان

خوبه.کاش ی روز بشه هممون حامله باشیم.هیچ منتظری نباشه😓😓

میگما میترسم آویشن بخورم.😁😁 ی دم نوش بگو ک ی وقت خونریزیم قط نشه تموم بشه😅😅

خونریزی کم باشه که بهتره ....دمنوش زعفران بخور بقیه کم میکنن من چون زیاد بود خونریزیم اویشن میخوردم و حلوا درست کن...با ارد گندم و شیره خرما یا انگور با زعفران و گلاب خیلی خوبه گرمه .به جا روغن  هم اگه نیوانی داشتی بریز عالیه...مامانم همش تو پری میخورد برا دلدردش فقط گرمی میخورد باورت نمیشه الانم ک نزدیک ۵۰ سالشه موقع پری لب به سردی نمیزنه .

به خاطر لتروزل کیست فولیکولی ک شده تاخیر داشته انشالله این ماه طبیعی باردار میشه چون خودش طبیعی تخمک ...

الهی آمین🙏🙏🙏🙏🙏

آخه.پس واسه همینه نمیاد.شاید این میخواسته دختر بشه خدا نذاشته ک ماه بعد بهش پسر بده کاش لااقل شما و ...

مرسی عشقم.....گلدونه ک بارداره شک ندارم....منم تاشنبه اگ پری نیادمیرم آز....انشالله ک شاهم ب زودی دامنت سبزبشه

شیدا جون ۱۰ روز خیلی زوده اما انشاءالله برای تو نشون داده وبارداری گلم 🙏❤😊

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706