2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013554 بازدید | 355184 پست
خداکنه همینی باش ک شمامیگی فردا14روز میشه دیگ ازبیبی متنفرم اگ.پری نیاد شنبه میرم براآز

والا منن این ماه آخری بی بی دوست نداشتم بزنم چه معنی میده یا پری میاد یا نمیاد دیگه ،،، ولی با اصرار صبا جون زدم که خداروشکر مثبت شد ،،،بنظرم هرچی بیخیال تر باشی هم زودتر میگذره هم بارداری میگیره 

😍خدایا شکرت 😍
نگران نباش یه خانمی هست باهم میریم کلاس بارداری یه هفته عقب تر از منه فعلا همون مانتوهاش میپوشه یه ک ...

همه میگن به شکم نیست و...

ولی خب این استرس های مختلف بارداریه دیگه ادمو ول نمیکنه

هفته بعد به دکترم میگم برام بنویسه برم سونو بدم خیالم راحت شه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا منن این ماه آخری بی بی دوست نداشتم بزنم چه معنی میده یا پری میاد یا نمیاد دیگه ،،، ولی با اصرار ...

اقعا درکت میکنم الان.....آره حق باتوعه دیگ باید بشینم ببینم سرنوشت چی برام درنظر کرفته

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
نه واقعا این بار ناراحت نبودم..فقط کفری شدم از این بی بی چک..انشالله این ماه یا ماه دیگه..ممنون عزیز ...

عادت شدی؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
2738
اره شدم...این ماه تاریخ مون یکی شد  باهم اقدامیم😁

عزیزم 

اینکه من با خوردن اویشن خونریزیم کم شد یعنی رحمم گرمه یا سرذه؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
اقعا درکت میکنم الان.....آره حق باتوعه دیگ باید بشینم ببینم سرنوشت چی برام درنظر کرفته

میگما از شجره خبر داری؟

نکنه ناراحته نمیاد اینجا😕😕

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
میگم اثر نکنه چیکار کنم  از دیشب هم احساس میکنم لک دیدم دو بار  خدا خودش رحم کنه  ...

اعظم جانم 

خدا رو هزار مرتبه شکر که پسر گلت سالم و سلامت داره رشد میکنه و الهی به سلامتی و برکت بیاد بغلت و‌دلت شاد بشه.

به فال نیک بگیر.. ان شاﺀالله همین ماه نتیجه میگیری

گلدونه ی عزیزم 

خیلی خیلی خیلی و‌از صمیم قلبم خوشحال شدم 😍😍😍

الهی مبارکت باشه،امیدوارم که نه ماه رو به سلامتی بگذرونی❤️❤️❤️

اره شدم...این ماه تاریخ مون یکی شد  باهم اقدامیم😁

وای چ جالب باهم پری شدیم.

نمیدونم این ماه اقدام کنم یا ن.شوهرم این دو روز سردی میخورد.هیم میگفت سیستم بدنم بهم ریخته😁😁کلی آجیل بهش دادم بلدرچینو گوشت شتر خورده.شاید زیادی گرمی خورده.

فقط واسه دم نوشا میگ بهم ریختم😅😅😅

[QUOTE=100902650]اره شدم...این ماه تاریخ مون یکی شد  باهم اقدامیم😁[/QUOTE

میگما میشه این ی هفته هی گرمی بخوره؟دو روزه سردیم میخوره

بیا ماه بعد اقدام کنیم پسرامون باهم بدنیا بیان

2706