2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013546 بازدید | 355184 پست
من تو بارداری دومم مامانم اینا گفتن بچت دختره همون موقع ناشکری کردم و بدون اینکه بفهمم چیه خدا ازم گ ...

خداروشکر عزیزدلم آره یادمه سر همین بارداریت هم خواهرشوهرت حرف میزد بهت ویادمه چقدر استرس سلامتیش رو داشتی تا جنسیت ‌.‌‌‌...اما ته دلت با پسر بود بخاطر بارداری قبلیت وکنایه اطرافیان ...خداروصدهزار مرتبه شکر بعداون همه سختی وعذابی که کشیدی خدا یه شیرینی خاص قسمتت کرد که دیگه هیچ کدوم از اطرافیانت نتونن این شیرین کامی رو برات تلخ کنن ...انشاءالله بسلامتی وبوقتش گل پسرت بیاد بغلت واشک شوق بریزی وعکس خوشگلش رو برامون بزاری اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم😊❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربون آقا ابوالفضل برم که خیلی کرمش زیاده و این بچه از صدقه سر لطف ایشونه  الهی من فداش بشم که ...

قربونت عزیزم ،،انشالله نذرت قبول باشه و گل پسرت و سالم بغل بگیری عزیزم ،،، شوهرم بی نهایت دل پاکی داره بازم بهش میگم براتون دعا کنه که آقا ابلفظل نگاهشو ازتون برنداره

😍خدایا شکرت 😍
روژان جانم تروخدا وقتی میری مغازه شوهرت منو دعا کن قربون حضرت عباس برم تروقران از ته قلبت دعام کن هف ...

چشم عزیزم چشم حتما دعات میکنم عزیزم ،، انشالله با اولین اقدامت گل پسرت بیاد تو دلت ،اصلا دوتا بیاد پسر ناز  که با دخترا مساوی بشه عشق کنید واسه خودتون 

😍خدایا شکرت 😍
2731
سلام صبحتون بخیر     اینم بیبی چک امروز من:  دیروزی یکم طول کشید تا رن ...

خدایا شکرت صدهزار مرتبه شکرت چقدر خوشحالم کردی گلدونه جان مبارکت باش عزیزدلم انشاءالله گل پسری رو سالم وبوقتش بغلت بگیری نازنین❤🙏😊

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
فدات عشق جانم 😘😘😘😘😘بی بی گذاشتی امروز یا دیگه نزاشتی؟

قربونت برم.....ن دیگ نذاشتم اگ پری نشم شنبه میرم آز

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2738
عزیزم ناامید نباش باید از زمان iuiکه انجام دادی ۱۴روز بگذره شما زود بیبی گذاشتی 

فردا14روز میشه..مرسی ک امیدواری میدی

خب خیلی زود زدی ،، بزار 14 روز بگذره ،روز 15 بزن مثبت میشه عزیزم 

روز15میشه5شنبه....ولی روژان من هرکی رو دیدم لک لانه گزینی دارن ولی من نه...بنظرت امیدی هست؟من ترشحات دارم خیلی...گشنگیم ....علائم پریم دارم

روز15میشه5شنبه....ولی روژان من هرکی رو دیدم لک لانه گزینی دارن ولی من نه...بنظرت امیدی هست؟من ترشحات ...

عزیزم لک لانه گزینی من 14 روز بعد اقدامم دبدم و روز 15 بی بی زدم مثبت شد ،،فعلا زوده واسه شما ،،انقد هم بهش فک نکن ، اینا هم علائم خوبی هستن انشالله بارداری ،

😍خدایا شکرت 😍
عزیزم لک لانه گزینی من 14 روز بعد اقدامم دبدم و روز 15 بی بی زدم مثبت شد ،،فعلا زوده واسه شما ،،انقد ...

خداکنه همینی باش ک شمامیگی فردا14روز میشه دیگ ازبیبی متنفرم اگ.پری نیاد شنبه میرم براآز

2706