2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013528 بازدید | 355184 پست
انشالله همینطور میشه عزیزم خودش داده خودش حافظشه نگران نباش اصلا منم همچین مطلق نبودم فقط رعایت میکر ...

یه چیزی بگم دعوا نکن 

گرید جفتم رو هم 2 زده که الان خوندم بعد هفته 30 میتونه دو بشه 

میگم کلیکسیون مشکلات هستما خودمم روم نمیشه دیگه دعا کنم خدا میگه آخه کدوم مشکلت رو حل کنم یه مدت گیر دادی به کمبود مایع 

حالا هم کمبود طول سرویکس و خطر زایمان زودرس و گرید جفت و ........

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزی بگم دعوا نکن  گرید جفتم رو هم 2 زده که الان خوندم بعد هفته 30 میتونه دو بشه  میگ ...

عشقم وقتی اصل کاری که واقعاااااااا معجزه وار درست شده چرا نگران چیزای دیگع ای انقدر امرژی منفی نده به خودت

بزن به بیخیالی و توکل کن بخدا باور کن همه چیت خوبه 

اخرم اون بچه رو عصبی میکنی تو

ناشکری نکن تو که خوبی من سونو گرافیست بهم گفت رحمت یه پکیج کامل از تمام مشکلات هست و پر ات و اشغاله

تو دلم گفتم رحمم که خوبه سینه ها و کیسه صفرا و دستگاه گوارش و کبدم هم مشکل داره

اما با وجود اینهمه مشکل جسمی بازم امیدم بخداست

شاید بخاطر این همه ات اشغال اقدامام نمیگیره

ولی هنوز امید هست

پس تو هم امیدوار باش و مهمتر از همه شاکر

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
قراره ۱۰ روز بگیره...شاید ی مسافرت کوچیک رفتیم..یه دکتر سنتی دوستم پیشش جواب گرفت اونم مثه خودم بی د ...

مهرساخانوم میشه بگی این دکتر سنتیه کدوم شهره؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

سلام مامانا. من ماه اول اقدامم. و سه روز ب موعدم مونده و زیر دلم و تخمدونام کمی درد داره. برام دعا کنین باردار باشم اصلا صبر ندازم. همش این پند روز دازم بهش فک میکنم ی لحظه هم غافل نشدم

انتظار خیلی سخته

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
2738
مهرساخانوم میشه بگی این دکتر سنتیه کدوم شهره؟

اصفهان خانم کیانی شمارش بدم تلفنی هم راهنمایی میکنه ولی دارو نمیده...تا حالا ۳ نفر از اشنا هام ک رفتن جواب گرفتن وسوسه شدم برم...میگه دلیل نازایی عفونت خشک شده تو رحم با شیاف تمیز میکنه دارو گیاهی میده 

الهم صل علی محمد و ال محمد
سلام مامانا. من ماه اول اقدامم. و سه روز ب موعدم مونده و زیر دلم و تخمدونام کمی درد داره. برام دعا ک ...

عزیزم من ماه دومه اقدامم بود نگران نباش ان شاالله حامله ولی فوکوس کردن اینجوری رو باداری خیلی آسیب میزنه بهت ووقتی که اینجوری امیدواری وپریود بشی خیلی عذاب آوره میشه چون فکر میکردی حتما حامله ووقتی پریود میشی انگار چیزی رو از دست دادی خیلی اذیت میشی

نهایتا این ماه نشد ماه بعد

سعی کن همین قدرکه امیدواری یکمم هم اونور ماجرارو نگاه کنی

اصفهان خانم کیانی شمارش بدم تلفنی هم راهنمایی میکنه ولی دارو نمیده...تا حالا ۳ نفر از اشنا هام ک رفت ...

ببخشید کریمی اشتباه نوشتم شمارش ۰۹۱۳۲۰۷۷۲۴۱  اصفهانی اینجا داریم راهنمایی کنه؟؟؟ 

الهم صل علی محمد و ال محمد
از هفته 36 به بعد 3 بشه عادیه  ولی قبل 30هفته 2 شدن اشکال داره انگار

دیروز رفتم معاینه شدم هیچ خبری از باز شدن دهانه رحم نبود دمنوش چیزی بخورم بنظرت ؟ البته خاکشیر میخورم و

دستپ و نوک انگشتام بشدت سنگین و کرخت میشن میدونی برای چیه ؟

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤

خوده من خیلی رابطه داشتن تودوران تخمک گذاری سخت میشه برام چون یاهمسرم خیلی دیر میاد یا مهمون دارم خلاصه که کلی مشکل میشه ازاین ورم رژیم خسته میکنه منو

وهزارتا مشکل

ولی دارم سعی میکنم ریلکس باشم

2706