2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست
نه علامت هاش و دارم ..اولین ماهی ک بی بی چک قبل موعد نزدم واقعا دیگه امید ندارم 

ان شاءالله گ پری نمیاد و گل پسر میاد😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
الهی بگردمت خدارو قسم میدم که این ماه اخرین ماه انتظارت باشه و خدا اجر این همه صبوریت با یه پسر سال ...

ان شاءالله زود حامله بشی از این استرس نجات پیدا کنی.😍😍😍ب شوهرتم محل نده ک خودش بیخیال بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه.موز هر روز بهش میدم.گیلاس بده بخوره؟

اره همه میوه ها روبخوره   ممنوعیتی نداره‌...فقط چون میوه سرده ۱ ساعت بعدش با عسل یا خرما یا ی چیز گرم بخوره ک سردیش بره

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
ماهور جان موعدت کی هست ؟

فدات شم موعدم شش هفت روزه دیگس ولی من اصلن امیدی به بارداری این دفه ندارم چون فولیهام ازاد نشدند متاسفانه و ضخامت اندومترم تا چند روز همون هفت مونده بود حالا فقط خدا کنه ک زودتر پریود شم ک خیالم از رفع کیست راحت شه ...دیگه تصمیم دارم بدون دارو اقدام کنم ببینم چی پیش رومه ..خیلی خسته شدم و فقط دلخوشم به ایه بعد از هر سختی اسانیس ..امروز برام دعا کن اعظم جون 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
انشالله ولی خودم میدونم پری میاد درد سینه هر روز کمتر میشه...انشالله ماه بعد

خدا کنه نیاد 

اگ پری اومد.ماه بعد باهم اقدام میکنیم.🙈🙈🙈🙈

خدا کنه نیاد  اگ پری اومد.ماه بعد باهم اقدام میکنیم.🙈🙈🙈🙈

اره اگه نشد برا ماه بعد ..از الان برنامه چیدم کی برم عکس رنگی بگیرم سنو کی برم ..دکتر کجا برم😁اقدام  کی میشه شوهرم خونه س یا نه؟؟ 

انشالله با هم نتیجه بگیریم بچهامون هم با هم بزرگ شن 

نااااااااززززییی😍😍

ان شاءالله

از الان بشوهرت بگو نزدیکا تخمک گذاری مرخصی بگیره

منک روز اقدام و فرداش مرخصی میگیرم😅😅

ببخشید عزیزم من بیشتر اسم منتظرا تو ذهنمه نباید اسم باردارها رو میگفتم چون همشون یادم نبود😔

آره عزیزم میدونم . انشاا... که منتظرا زودتر نتیجه بگیرن

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
نااااااااززززییی😍😍 ان شاءالله از الان بشوهرت بگو نزدیکا تخمک گذاری مرخصی بگیره منک روز اقدام و ...

قراره ۱۰ روز بگیره...شاید ی مسافرت کوچیک رفتیم..یه دکتر سنتی دوستم پیشش جواب گرفت اونم مثه خودم بی دلیل باردار نگیشد گفت دکترها فقط لترورول میدادن ...چند تا فامیلاش معرفی کردن شیاف گیاهی میده زود باردار شد بعد ۱ سال تلاش  حالا منم برم پیشش ببینم چی میگه ..خدا کنه زود جوتب بگیرم ..زنه گفت زیر ۳ ماه حتما جواب میگیری...دوستم گفت به خاطر داروهای گیاهی ک میده رحم گرم میشه تا حالا  هر کی رفته پسر شده..

فدات شم موعدم شش هفت روزه دیگس ولی من اصلن امیدی به بارداری این دفه ندارم چون فولیهام ازاد نشدند متا ...

عزیزم همه چی دست خداست و بخواد تحت هرشرایطی باردار میشی 

فقط توروخدا ناامید نباش من خودم اصلا فکرشو نمیکردم یه روزی باردار بشم باز ولی خواست خدا یه چیز دیگه بود 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
قراره ۱۰ روز بگیره...شاید ی مسافرت کوچیک رفتیم..یه دکتر سنتی دوستم پیشش جواب گرفت اونم مثه خودم بی د ...

ان شاءالله این بار جواب میگیری

2706