2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013503 بازدید | 355184 پست
ببخشید آیدا جون میشه اسم دکترتون رو بگید؟؟؟چرا ریشه و تخم کاسنی تناقض داره؟؟ من خودم و همسرم داریم ه ...

نه من از خانمای این سایت پرسیدم گفتن نخور. از یه طب سنتی دیگه پرسیدم خوبه این برا رژیم پسر درست ج نداد و گفت مهم دخول عمیق.چندبارم پیام دادم که ج سوال من چی شد ج ندادن ریشه و برگشو شنیدم میخورن من تخم و ریشه اش بود. باز بپرسین بهتره. این تخم و ریشه کاسنی رو تو ی برگه رژیم عطاری بهم داد که خود دکتر گفت از گعطاری یه کاغذ بهت میده بگیر مستقیم نگفت بخورم. پیام دادم به کانالشون مشکل نداره خوردنش گفت اوکیه. من احتیاط کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ضربان نی نی منو وقتی بلند شدم پرسیدم گفت 185 اصلا هرجا خوندم تا 175 هس نمیدونم چرا اینو گفت چون بعدش ...

پس ۱۸۵ نبوده شاید خواسته سربه سرت بزاره و منظورش این بوده که ضربان و جنسیت ربطی به هم نداره

2728

دوستان سلام خواهشا جواب من بدید فاطمه جان بهم گفت اویشن و اینها بخورم که خوردم من پنج شنبه روز دوازدهم رفتم سونو خودم لترونزول خورده بودم ودورهام ۳۱ روزست سه تا فولی داشتم ۱۷ و ۱۵ و ۱۱ بعد اومدم از شنبه اقدام کردم فقط یکشنبه سرما خوردم شدید البته تب نکردم فقط ذکام شدم دارو نخوردم به خاطر همین تا حالا ادامه دار شده فقط آبلیمو عسل و چای خوردم و سوپ و عیره الان هم دارو نخوردم و اینکه روی تخمک گذاری تاثیر داشته یا لقلح البته که من بعد دوسال بازهم امید دارم و می گم اگر نشه چقدر قرص نخوردم اذیت شدم بعد به خودم می گم اشکال تداره اینهم تجربه ای بوده

سلام دوستان. صبحتون بخیر.  از نصف شب تا الا قفسه ی سینم درد میکنه . میسوزه انگار ! یه دقیقه خو ...

سلام عزیزم چی شده باز ؟ ای خدا بسلامت این چن وقت هم میگذشت و پسرتو بغل میکردی خیال من راحت میشد اگه ادامه پیدا کرد حتما برو دکتر

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
یعنی دخترکوچولوت تازه یکساله اش شده؟  شب چهارشنبه نزدیکی خوب نیس شماسوالتون این بود ک ما چهارش ...

آره عزیزم یکسالش میشه....خودم سی و شش سالم تمو شد....بخاطر همین زود اقدام کردم....ترسیدم سنم بره بالا هزار تا مشکل پیش بیاد....پس تکلیف من چی میشه خدایا...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2738
افسانه جون حالا فهمیدم عزیزم ببخشید به قول نقی ویندوز مغزم هنوز کار نیفتاده ...‌پس من فلک زده اگه بی ...

والا عزیزم من چی بگم میترسم یه چیزی بگم خدایی نکرده جواب نگیری ولی فقط نظرمو میگم من اگ جای شمابودم تا قبل از اذان مغرب روز سه شنبه اقدام میکردم و اقدام بعدی رو برای چهارشنبه شب یعنی امروز ک چهارشنبه اس شب دومین اقدام انجام میدادم این جوری تقریبا فاصله اش یک روز و سه چهارساعت میشه فقط در حد پیشنهاد من گفتم حالا بازم ان شاء الله ک اقدامت برای اون روز نمیفته از الان ذهن تو انقد درگیر نکن

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
😘😘😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺🌺💋💋💋💋💋💋💋 اانشاالله عكس گل پسر خودت كنار هديه عزيز🤲🏻🤲 ...

موعدت کی هست عزیزم ؟

حالت بهتره عزیزم😘

مرسی بهترم من همیشه تاساعت12ظهرخوابم 3روزه ازگشنگی بیدارمیشم...دیشبم کف پام انگارگذاشت بودم روی آتیش بدنمم گرگرفته بود..نمدونم بخاطربارداریه یاگرما....چشت روزبدنبینه دستمال هی با آب خنک خیس میکردم روپاهام انداختم تا یکم خنک شه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عشقم .تو ان تی اخه میگن برعکسه.تو سونوی قلب پایین پسره ،بالا دختر ولی ان تی ۱۶۰ به پایین دختر و۱۶۰ ب ...

تو انتی ضربان قلب دخترم بالا بود اتفاقا واسه همین گفتم عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
والا عزیزم من چی بگم میترسم یه چیزی بگم خدایی نکرده جواب نگیری ولی فقط نظرمو میگم من اگ جای شمابودم ...

توکل به خدا باشه ممنونم که وقت گزاشتی فردا باید برم پیش دکترم میپرسم ببینم چی میگه 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دوستان سلام خواهشا جواب من بدید فاطمه جان بهم گفت اویشن و اینها بخورم که خوردم من پنج شنبه روز دوازد ...

عزیزم ان شالله بحق باب الحوائج آقا ابوالفضل زود باردار بشی و انتظارت تموم بشه همین ماه

2706