2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
عزیزم لطفا برامن بخون دوتا دختر دارم دلم پسرمیخاد حاجت رواشی

عزیزم ختم امروز به نیت شما خونده شد الهی که دامنت سبز بشه با یه گل پسر 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
میشه به اسم منم بخونی❤

عزیزم ختم امروز به نیت شما هم خونده شد الهی بحق امام زمان هر ارزویی داری بهش برسی انشالله

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ختم امروز به نیت شما هم خونده شد الهی بحق امام زمان هر ارزویی داری بهش برسی انشالله

انشالله به آرزوهای قشنگت برسی ممنونم ازت 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
سلام عزیزم شرمنده الان رسیدم خونه,  شکر خدا قلبش تشکیل شده صداشم شنیدم عین ساعت تیک تیک میکرد ...

خدارو‌صدهزار مرتبه شکر الهی ک صحیح وسالم و با جنسیت دلخواه بغلش بگیری الهی ک 120سال قلبش بتپه 😍🥰

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2731
سلام گلم بله تموم شده من این ماه  ۱۲ ساعت قبل آمپول و ۲۹ و ۴۳ ساعت بعدش اقدام کردم .فقط خیلی در ...

انشالله لقاحه.....نگران نباش عزیزدلم....کی بایدتست بزنی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2738
بچه ها یه سوال  میگم مثلا اگه شب چهار شنبه نزدیکی بکنی همون لحظه و ساعت نطفه بسته نمیشه که خب ...

عزیزم من سوال کردم منظور از انعقاد نطفه همون ریختن منی مرد به داخل رحم و عمل زناشویی نه برخورد اسپرم و تخمک.. معنی عربی انعقاد نطفه عمل زناشویی به فارسی بد معنی شده ما مسلمونیم و مرجع تقلید داریم اول بریم تحقیق کنیم و بپرسیم بعد به بقیه انتقال بدیم بهتر کسایی ک اطلاعاتی ندارن اینجا حرفی دراین مورد نزنند و نگن ک این یه فرهنگ بین مردم شده و من درآوردیه 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

بچها ازمایش منه کسی میتونه تفسیرش کنه چجوریاس

ببخشید آیدا جون میشه اسم دکترتون رو بگید؟؟؟چرا ریشه و تخم کاسنی تناقض داره؟؟ من خودم و همسرم داریم ه ...

عزیزم بخورین خیلیم خوبه دکتر منم بهم گفته بخوریم الان چند ماهه داریم میخوریم فقط خودت تو پریودی نخور...حالا بازم صلاح خودته

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیزم من سوال کردم منظور از انعقاد نطفه همون ریختن منی مرد به داخل رحم و عمل زناشویی نه برخورد اسپرم ...

افسانه جون با عرض معذرت اصلا متوجه پستت نشدم...این جواب سوال منه...🤔🤔🤔🤔متوجه نشدم واقعا...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706