2237
2217
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2889665 بازدید | 353841 پست
نه برام مهم نیست فقط سالم باشه ازمایش قبل بارداری هم دادم چیزیم نبود خداروشکر

خیلی خوب،خداروشکر پس خیلی بهش فکر نکن زندگیتو معمولت بکن ان شاالله به زودی باردار بشی

خدایا شکرت
آره عزیزم بی بی بزنه مشخص میشه ممنون گلی💓💓

ببخش عزیزم.من این ماه لتروزل خووردم.اماآمپول آزادسازی نزدم.الان ازموعدم گذشته وپریودنشدم.امکان داره تبدیل به کیست شده باشه بعد۴روزبی بی چک‌منفی شد

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

ببخش عزیزم.من این ماه لتروزل خووردم.اماآمپول آزادسازی نزدم.الان ازموعدم گذشته وپریودنشدم.امکان داره ...

نمی‌دونم گلی  مامان آتنا رو تگ کن 

@مامان_اتنا    

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنی ممنون🌹🌹یه نی نی تو دلمه دعا کنین سالم باشه وبسلامتی بیاد بغلم 🥰🥰
ببخش عزیزم.من این ماه لتروزل خووردم.اماآمپول آزادسازی نزدم.الان ازموعدم گذشته وپریودنشدم.امکان داره ...

عزیزم عقب افتادن پری در دوران اقدام یه امری طبیعی هستش......وجود کیست هم فقط با سونو مشخص میشه...که البته امکانش بعیده...

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2215

سلام ببخشید تعداد صفحات این تاپیک خیلی زیاده

من یه دختر ناز دارم الان میخوام برای پسر اقدام کنن

لطفا همه ی راهکارهایی که بلدین  بگین بهم .خیلی ممنون میشم از همتون🙏🏻

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖

سلام من تازه ميخوام اقدام كنم يكم از صفحات خوندم 

پري هام ٢٨ روزه و منظمه 

كيت تخمگ گذاري خريدم 

امروز صبح روز ١١ بودم گذاشتم دوتاخط پررنگ افتاد ولي الان دوباره امتحان كردم يه هاله كم رنگ افتاد قضيه چيه؟ من گيح شدم 

2050
سلام من تازه ميخوام اقدام كنم يكم از صفحات خوندم  پري هام ٢٨ روزه و منظمه  كيت تخمگ گذار ...

عزیزم وقتی کیت پررنگ میشه بهتره ۴ساعت یکبار کیت بزنی که تایم دقیق تر تخمکگذاریتو بدونی ،احتمالا حدود ساعت ۳ بعدازظهر تخمک آزاد شده

خدایا شکرت
سلام من تازه ميخوام اقدام كنم يكم از صفحات خوندم  پري هام ٢٨ روزه و منظمه  كيت تخمگ گذار ...

اگه جنسیت برات مهم نیست بیخیال کیت و... شو، همینجوری اقدام کن،احتمال گرفتنش بیشتره

خدایا شکرت
عزیزم وقتی کیت پررنگ میشه بهتره ۴ساعت یکبار کیت بزنی که تایم دقیق تر تخمکگذاریتو بدونی ،احتمالا حدود ...

ممنونم كه پاسخ دادين 

برام مهمه كه پسر بشه 

من الان روز ١٣ ام هستم و همچنان كيتم يك خطه 

ممكنه يعني قبل روز ١١ام تخمك گذاري كرده باشم؟

ممنونم كه پاسخ دادين  برام مهمه كه پسر بشه  من الان روز ١٣ ام هستم و همچنان كيتم يك خطه& ...

تا الان از کیت استفاده نکردی ؟ بعداز دوسه دوره استفاده از کیت زمان تخمکگذاری دستت میاد،به نظرم آزاد شده،کاش یه سونو میدادی دیروز یا امروز .منم خودم خیلی دقیق روش کیت رو نمیدونم نظرات هم متفاوته، اگه خیلی برات مهمه به نظرم زیرنظر یه پزشک اقدام کن

خدایا شکرت
2239
سلام ببخشید تعداد صفحات این تاپیک خیلی زیاده من یه دختر ناز دارم الان میخوام برای پسر اقدام کنن لط ...

سلام خوش آمدید، هشتگ رژیم  بزن تا آبی بشه ،اونجا  خلاصه تاپیک و اطلاعات مفیدش واست میاد

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

سلام دوستان چطورین؟؟

من حسابی درگیر جوجو هستم،چهاردست و پا میره و من دنبالش میرم،یکمم غلدره😁😁😁😁هر کاری میخواد زوری انجام میده

هر روز میام اینجا سر میزنم به امید دیدن بی بی چک دوستان

امیدوارم زود زود از انتظار دربیان💛💛💛💛

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
سلام خوش آمدید، هشتگ رژیم  بزن تا آبی بشه ،اونجا  خلاصه تاپیک و اطلاعات مفیدش واست میاد

سلام عزیزم حالتون خوبه 

برای کولیک و رفلاکس دخترت چیکار کردی چه دارویی میدی؟ 

من برای کولیکش کولیکید میدم خیلی خوبه کولیکیز نساخت براش 

برا رفلاکسشم کپسول امپرازول خریدم ۲۰ گرانول صبح میدم ۲۰ گرانول شب . از دیروز میدم شبو خوب خابید ینی اثر کرده؟ اصلا شبا نمیخابید خابش خ سبکه عاصیم

۱۴۰۰/۱۱/۲شروع رژیم حذف شیرینی😂 وزن هدف ۶۵ کیلو 💃😤💪 من میتونممممم😐😂اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
2051