2137
2106
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2865740 بازدید | 353062 پست
مبارک باشه عزیزم.. آرش چند سالشه دقیق؟؟ میشه از اقدامات بگی؟؟؟

سلامت باشی عزیزدلم

آرش ۱۵آبانماه ۳ساله ش تموم میشه

هرماه از ۱۰سیکل تا ۱۶سیکل یک شب درمیون اقدام داشتیم،سیکلای من چون خیلی مرتب و دقیق ۲۶ روزه بود،دیگه اینماه سر موعد که پریود نشدم بیبی چک زدم فهمیدم باردارم

گرمیجات و اسموتیهای مقوی مثل موز و انبه و معجونهای مغزیجات شبهای اقدام به شوهرم میدادم میخورد،خرما و سیاهدونه هم باهم تا زمان تخمک گذاریم میخوردیم،از روز اول پریودم تا انتهای پریودم ناشتا عسل و سیاهدونه میخوردم

خداروشکر پنجمین ماه اقدام نتیجه گرفتیم

ان شاالله قسمت خودت باشه و تمام کسایی که دلشون نی نی میخواد

التماس دعا

پسرم تو زیباترین آرزویی بودی که برآورده شد...ضربان قلب من با نفسهای تو جاریست...آرشم تو بهترین پسر دنیایییییییی... (عکس پروفایلم عکس پسر نازم آرش مامانه  
تبریک میگم عزیزم خدا حفظش کنه ان شاء الله وبه سلامت و سر وقت بغلش بگیری منم از دعاهات محروم نکن

فدات بشم عزیزدلم،شاید باور نکنی چقدر با حال خوبم برای همه منتظرها ولی به خصوص خودت دعا کردم،ان شاالله بزودی دامنت سبز بشه

محتاج دعاتم عزیزم،ممنون از دعای خیرت🙏🙏

پسرم تو زیباترین آرزویی بودی که برآورده شد...ضربان قلب من با نفسهای تو جاریست...آرشم تو بهترین پسر دنیایییییییی... (عکس پروفایلم عکس پسر نازم آرش مامانه  
سلامت باشی عزیزدلم آرش ۱۵آبانماه ۳ساله ش تموم میشه هرماه از ۱۰سیکل تا ۱۶سیکل یک شب درمیون اقدام دا ...

آن شالله بارداری بی خطر و زایمان راحتی داشته باشی گلم...

از پوشک گرفتی پسرتو؟؟؟

منم منتظرم ۲مهر پری بشم وبرم تو کار اقدام عزیز...

میشه واسه حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنی ممنون🌹🌹

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

آن شالله بارداری بی خطر و زایمان راحتی داشته باشی گلم... از پوشک گرفتی پسرتو؟؟؟ منم منتظرم ۲مهر پر ...

سلامت باشی عزیزدلم،ان شالله شما هم ماه آینده خبر بارداریت رو بهمون بدی

بله عزیزم شش ماه پیش خیلی راحت از پوشک گرفتمش...

سلام دوستان ممنون از همتون من زایمان کردم خداروشکر خوب بود فقط بعد اینکه بی حسیم رف خیلی اذیت شدم ول ...

سلام گلم بسلامتی خوش قدم باشه براتون خدا حفظش کنه🥰🌹💋

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
2149
سلام دوستان عزیزم خواستم بهتون یه خبر خوش بدم من بچه دومم رو پنجمین ماه اقدامم باردار شدم امیدوار ...

سلام گلم بسلامتی و دل خوش سالم و سلامت بغلش کنی 😍😍😍😍😍

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
سلام گلم بسلامتی خوش قدم باشه براتون خدا حفظش کنه🥰🌹💋

ممنون عزیزم ان شاءالله قسمت خودت😘😘❤

اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
سلامت باشی عزیزدلم،ان شالله شما هم ماه آینده خبر بارداریت رو بهمون بدی بله عزیزم شش ماه پیش خیلی را ...

خوش بحالت عزیزم دعا کن منم از پسش بر بیام اصلا دستشویی نمیاد. چه برسه به جیش و پی پی کردن...

ممنون گلم آن شالله هر چی خدا میخواد گلم🌹🌹🌹

میشه واسه حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنی ممنون🌹🌹
سلام گلم بسلامتی و دل خوش سالم و سلامت بغلش کنی 😍😍😍😍😍

ممنون عزیزم ،ان شالله قسمت خودت باشه بزودی

2050
سلامت باشی عزیزدلم آرش ۱۵آبانماه ۳ساله ش تموم میشه هرماه از ۱۰سیکل تا ۱۶سیکل یک شب درمیون اقدام دا ...

مبارکه عزیز دلم.....خیلی خوشحال شدم از شنیدن خبر بارداریت.

ناخوداگاه یاد اون روزا افتادم که تازه آرش رو باردار شده بودی و هممون تو حال و هوای اقدام بودیم...ان شاالله که دوران بار داری خوبی داشته باشی

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
مبارکه عزیز م....انشالله که پاقدمش پر خیر و برکت باشه براتون......چه جالب هم اسم پسر منه.

ممنون گلم ان شاءالله 

😍❤

اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
مبارکه،به سلامتی

ممنونم 🙏سلامت باشید

2087
مبارکه عزیز دلم.....خیلی خوشحال شدم از شنیدن خبر بارداریت. ناخوداگاه یاد اون روزا افتادم که تازه آر ...

فدات بشم عزیزدلم،قربون محبتت و راهنماییهای همیشگیت

آره واقعا میبینی چه زود میگذره،۴سال پیش اسفندماه بود که آرش رو باردار شدم،چه روزهای خوشی دورهم داشتیم

ان شاالله برای شما هم بهترینها رقم بخوره

خیلی دعام کن عزیزم

سلام دوستان ممنون از همتون من زایمان کردم خداروشکر خوب بود فقط بعد اینکه بی حسیم رف خیلی اذیت شدم ول ...

مبااااارک باشهه عزیزممم . انشالله ازاین ب بعد بهترین لحظات رو کنار گل پسرت بگذرونی .زندگیتون پراز زیبایی...❤

مبااااارک باشهه عزیزممم . انشالله ازاین ب بعد بهترین لحظات رو کنار گل پسرت بگذرونی .زندگیتون پراز زی ...

ممنون فداتشم ان شاءالله😍😍❤

فعلا که خیلی سختمه از کمردرد هلاک شدم 

2051