2137
2106
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2865737 بازدید | 353062 پست

بچه ها من دفعه پیش کیت گذاشتم روز 12 دوتاش رنگ گرفته بود خیلی کم رنگ بعد فرداش گذاشتم و پس فرداش فقط یکیش رنگ داشت. این ماه چی کار کنم دوتاش کمرنگ هم شد اقدام کنم ؟ یه دختر دارم و یه پسر میخوام. گیج شدم نکنه از دست بدم این ماه رو .

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که سه ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  

سلام دوستان.من امروز روز ۱۲ سیکلمه.. امروز سونو دادم فولی غالب ۲۱ بود و ضخامت اندو ۷...اقدام پسر هستم به نظرتون خوبه فولی و ضخامتم؟ 

🤲خدا جونم میدونم که صدامو میشنوی و اشکهامو دیدی! خداجونم هیچکسی جزء خودت نمیتونه برای آروم گرفتن دلم کاری کنه، خدا جونم هدیه ای که با لطف و بزرگیت بهم بخشیدی ازم نگیر لطفا،خدایا قول میدم خوب ازش مراقبت کنم.خدایا قلب من ضعیف تر از اونیه که تحمل غم از دست دادن جیگرپاره تنمو داشته باشه.. خدایا تو رو به علی اکبر و علی اصغرِ آقا قسمت میدم تو دلیم سالم و صحیح باشه و به موقعش سالم بغل بگیرمش..خدایا لطفتو از من دریغ نکن لطفا 🤲اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

سلام کسی اینجا تنفس جنینش هفته ۳۳ ، صفر بوده؟

اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
زنده باشه.. منم دخترم ۲سالشه مهر یا آبان اقدام میرم

ممنون ايشالا خدا حفظ كنه دختر گلت رو من امروز رفتم سونو دكتر گفت يه فولي ٢٠داشتم كه دوتا آمپول داد كه بزنم بعد گفت ١٢ساعت بعد و ٢٤ساعت بعد اقدام داشته باش

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم
2149
سلام بچه ها جون خوبید؟خوشید؟نی نی هاتون خوبن؟ 😊

سلام زهره جان 

خوبی؟نینیا چطورن؟

منک خوبم پسرمم بزرگ شده.خ بامزه و بلا شده😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام زهره جان  خوبی؟نینیا چطورن؟ منک خوبم پسرمم بزرگ شده.خ بامزه و بلا شده😍😍

قربونت شبنم جون هزار ماشاالله به کیانمهر عزیز😚😚

بجه های منم خوبن شکر خدادماه پیش کرونا دلتا گرفتیم هممون خیلی بد بود خدارو هزار بار شکر بخیر گذشت بیشتر بخاطر بچه ها آدم غصه میخوره پسرم طفلک زبون که نداره همش حالت تهوع داشت و بالا میاورد و جیغ میزد😔خدارو هزار بارشکر که گذشت از سرمون

محمدماهان منم بزرگ شده خیلی خرابکاره تمام ظرفامو شکسته خیلی خدا حفظش کنه ولی شوهرم میگه این به کی رفته!😂😂😂قیافشو ببینی میگی مظلوم تر از این در جهان نیست با اون موهای فرفریش ولی خیلی بلاست😂😂😂

خدا قسمت همه منتظرا بکنه❤

‎مهم نبود که دستمال هایمان برای همیشه زیر درخت آلبالو گم می شد و کسی خبر نداشت،مهم نبود که گاهی وقت ها هیچکس نبود که به ما بگوید خونه ی خاله از کدام طرفه و توی تنهایی بغض می کردیم و از خودمان می پرسیدیم از این طرفه یا از اون طرفه ؟‎مهم نبود که تمام تابستان از استرس فراموشی جدول ضرب مجبور شده باشیم مدام با خودمان خانه ی هشت و نه را تکرار کنیم و برای کفتر های خانه ی عمه نهضت دانه بپاشیم،مهم نبود که نمی توانستیم مژه هایمان را از چشم هایمان بیرون بیاوریم و مادر بزرگ گوشه ی چادر نمازش را فوت می کرد و می گذاشت روی چشم هایمان تا گریه ها بند بیایند،مهم روزهای شادی بود که دست هایمان را حلقه می کردیم و ایمان داشتیم عمو زنجیر باف، با صداهای ما زنجیرش را از پشت کوه می آورد! روزهایی که ستاره و کارت های صد آفرین لای دفترمان بیشتر می شد و اسممان جزو خوب های روی تخته سیاه بود.روزهایی که می دانستیم خدای تابستان و گیلاس های باغ خانجون، خدای زمستان و سینه پهلو کردن کنار شربت های دیفن هیدرامین هم هست! روزهایی که بدو بدو از مدرسه می آمدیم، مقنعه های سفید کش دارمان را بالا می زدیم و با ولع ماکارونی های قد دراز مامان را نوش جان می کردیم.‎آرزوهایمان بر آورده شد. بزرگ شدیم. کلاس سوممان تمام شد، جدول ضرب را فراموش نکردیم! یاد گرفتیم مثل دختر آقای هاشمی منظم باشیم، یادگرفتیم با خودکار بنویسیم و بابت نمره ی هفده نزنیم زیر گریه! یاد گرفتیم دوست های صمیمی ما همیشه برای ما نمی مانند و یک روز می شود که توی موسسه ی زبان، با یکی دیگه دوست شوند. یاد گرفتیم یک روزهایی، باید نان و پنیر و گردویی که توی کیفمان هست را تنهایی بخوریم، و زمانی که تمام هم نیمکتی های دوران دبستانمان پزشک می شوند بابت شاعر شدنمان و کارمندی که توی جیبش به اندازه کافی پول خرد پیدا می شود احساس سر شکستگی نکنیم! یاد گرفتیم مهم این است که ما خودمان باشیم، خودمان را دوست داشته باشیم! جلوتر از دیگران حرکت کنیم ،آنقدر که صدای یأسشان را نشونیم و بدانیم که خدای شاخه های خشک زمستان، هنوز همان خدای گیلاس های تابستان است.❤

سلام یعنی چی ؟

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

چی شده عزیزم؟؟؟تایپیکتو دیدم 

متوجه منظورت نمیشم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ساناز چیشده

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2050

کسی از ساناز خبر نداره ؟؟؟؟؟؟؟

سلام یعنی چی ؟

نمیدونم رفتم سونو بیوفیزیکال تنفسش صفره دارم دق میکنم امروزم میرم یه سونو ماهر 😭

اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
ساناز چیشده

تکونای بچم کم شده خیلیییی رفتم سونو بیوفیزیکال تنفس پسرم صفره bpp هم ۶ از ۸ گرفت😔

حالا میرم یه سونو ماهر ببینم اون چی میگه

دکترم ک گف تنفس صفر چیزی نیس نترس

ولی از هرکی پرسیدم گفتن خیلی خطرناکه باید سزارین اورژانسی بشی

پس چرا دکترم میگه چیزی نیس؟😔

تکونای بچم کم شده خیلیییی رفتم سونو بیوفیزیکال تنفس پسرم صفره bpp هم ۶ از ۸ گرفت😔 حالا میرم یه سون ...

انشالله چیزی نیست ولی جدی بگیر و تسلیم حرف دکترت نشو منو‌بی خبر نذار منتظرتم 

انشالله چیزی نیست ولی جدی بگیر و تسلیم حرف دکترت نشو منو‌بی خبر نذار منتظرتم 

تو رفتی سونو بیوفیزیکال؟

ممنون ان شاءالله

فعلا ک دوتا دکتر گفتن چیزی نیس ولی خدا میدونه قراره چی سرم بیاد😔

2087
قربونت شبنم جون هزار ماشاالله به کیانمهر عزیز😚😚 بجه های منم خوبن شکر خدادماه پیش کرونا دلتا گرفتی ...

ماشالا بهش.عزیز دلم

خ مواظب باش.این کرونا هم دردسر بزرگی شده

خدا بچه هاتو حفظ کنه.پسر منم ببینی میگی از این پسر اروما ولی شیطونه حسابی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
تکونای بچم کم شده خیلیییی رفتم سونو بیوفیزیکال تنفس پسرم صفره bpp هم ۶ از ۸ گرفت😔 حالا میرم یه سون ...

ساناز جونم چی شده؟پسرمون خوبه؟حتما ی سونو خ خوب برو.هفته های آخر خ مواظب باش

میخوای محض احتیاط سونو رو پیش ی دکتر دیگم ببر

اگ تاپیک زدی نینی سایتیا گفتن خطرناکه نترس مهم حرف دکتره

ساناز تو ک چند روز پیش تاپیک زدی بچت خ تکون میخوره چی شد یهو؟

نگرانتم ی خبر از خودت بهم بده

ساناز چیشده

فاطمه جون زایمان کردی؟نینی خوبه؟

ساناز جونم چی شده؟پسرمون خوبه؟حتما ی سونو خ خوب برو.هفته های آخر خ مواظب باش میخوای محض احتیاط سونو ...

نمیدونم شبنم دارم دق میکنم انقد به اتاقش نگاه میکنم گریه میکنم دیوونه شدم سونوگرافیا وقت نمیدن اینم تکوناش کمه

بعد از ظهر بازم میرم اصرار کنم ببینم وقت میدن

2148