2137
2106
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2866720 بازدید | 353097 پست

سلام دوستان ،امیدوارم حال همگی خوب باشه ،اقدامیا باردارا مامانا نی نی ها 

بحق این اذان وبحق این عید که خواست خدا با خواستون یکی باشه و بهش برسید بزودی

خدایا شکرت
قربونت عزیزم اونم مشغول شیطنت و داره یاد میگیره رو پاهاش بایسته.ولی همچنان کوچولو موچولو😄 اهان ایش ...

ای جانم...

آره منم شنیدم سدیم و پتاسیم ملاکه.

میشه واسه حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنی ممنون🌹🌹
قربونت همچنین فرشته های خودت....به به چ اسم بامسمایی😍😍😍خداواست حفظش کنه و یسلامت بعد9ماه کامل بذا ...

مرسی عزیزم 😘

ستایش کلا عاشق دختره و همیشه میگفت دلم ابجی میخواد ،حسادت که نداره خودش میگه اینهمه سال تک و تنها بودم و مرکز توجه بودم حالا وقتش رسیده که منم از تنهایی دربیام ،از روی کارهاشم کاملا مشخصه که چقدر نسبت به خواهرش حس مسوولیت داره مثلا هر لباس یا وسیله ای که میخرم اول از ستایش نظر میپرسم و اونم با دقت کافی نظر میده و باذوق زیاد وسایل خواهرشو انتخاب میکنه 👭😍

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

قوربونت عزیزم من ۳۱,هفته هستم 

منم ۳۱ هفتمه

اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
آها آخه تو سونو گفتن کلیه های بچه ام ورم داره گفتم بدونم مشکلش چی بوده 

این ورم چیزی نیس شنیدم میگن خودش خوب میشه بعد بدنیا اومدن

اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
2149
اره خیلییی راستی حرکاتشم کم شده طبیعیه؟ ۳۱ هفتم

چون بزرگ شده جاش تنگه زیاد نمیتونه تکون بخوره.حرکاتش کم میشه اما فشارش بیشتره

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
مرسی عزیزم 😘 ستایش کلا عاشق دختره و همیشه میگفت دلم ابجی میخواد ،حسادت که نداره خودش میگه اینهمه س ...

عزیزم😍😍😍منم لذت بردم ازین همه توجه...خداواست حفظش کنه عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2050
خانوما یه سوال اگه تو دوران تخمک گذاری از کیت استفاده کنی و دو خط پررنگ نشه نشانه چیه ؟باید چیکار ک ...

یعنی تخمک بالغی نداشتی فولیکول بالغی نداشتی که آزاد بشه یا فولی ها ریز بودن که آزاد نشدن یا اصلا فولی نداشتی گلم..

باید بری تحت نظر دکتر خانومی اولین کاری که می‌کنه می‌فرسته تو سیکل بعدی بعد از پریودت وقبل از تخمک گذاری سونو تا ببینه فولی ها در چه وضعیتی هستن....

سوال بود اگه بدونم در خدمتم گلم

2087
سلام دوستان دلم براتون تنگ شده خوبین همگی  نی‌نی ها خوبن شکر خدا

سلام طلا جون خوبی؟

😗

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام دوستان عکس ان تی امروزرفتم خداروشکرسالمه. کسی میتونه واسه جنسیت حدس بزنه

بنظر من پسره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خداراشکر😍😍😍😍 زیر نظر چه دکتری بودین؟؟؟؟

من تحت نظر دکتر نبودم   بچه های عزیز دل همین تاپیک به من بشترین کمک کردن البته من خیلی سرچ کردم تو اینترنت و حدود 6 ماه فشرده سر این که هر کی هر چی گفته بود انجام دادم 

اما با اطمینان می گم خواست خدا با خواست من یکی شد 

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 
مرسی عزیزم احتمالش هست تنبلی تخمدان داشته باشم ؟ برطرف میشه ؟

قربانت عزیزم...

آره شاید احتمال داره...

البته باید حتما تحت نظر باشی عزیزم...

آره گلم چرا برطرف نشه....

1718