1421
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1795705 بازدید | 230649 پست
جدي؟؟ پس طبيعيه  نگران بودم اخه احساس ميكنم شكمم داره قلمبه ميشه خيلي سفت شده  هر روز هم ...

بهارشکمت میخادبزرگ شه که جابرابچه باشه طبیعیه فقط شکمت روباروغن ماساژبده گاهی که بعدزایمان ترکش نمونه

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهارشکمت میخادبزرگ شه که جابرابچه باشه طبیعیه فقط شکمت روباروغن ماساژبده گاهی که بعدزایمان ترکش نمون ...

عزيزم روزي ٣ بار با روغن زينون ماساژ ميدم 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلخوشي يعني؛ در انتظار پسرم❤️مرد كوچيكه زندگيم👼🏻

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

فدات مهربون  غم نبینی ان شاءالله

اعظم جان بخداهمش دارم بهت فکرمیکنمودفعات میکنم فقط عزیزم خودتوسرگرم کنومایعات بخوردیدی که اینیکی دکترم گفت مایعات بخورم.بعدم گفتن زمان لازمه یعنی امیدی هست به خوب شدن من دلم روشنه قطعااگه استرسوبزاری کنارواستراحت کنی ومایعات بخوری باتوکل به خداهمه چی درس میشه عزیزدلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ماهورم  خوبی عشقم قبول باشه طاعات و عباداتت ممنونم که نگرانم شده بودی من چند روز بود در ...

عزیزم کلی نگرانت شدیم دخترگلت خوبه الان؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1401
گلم از کی اقدام داری؟؟؟لتروزول هم میخوری شما؟؟؟

عزیزم دکتر بهم امپول داد که همسرم نذاشت بزنم بلی لترونزول خوردم امروز روز هفتم بعد از پاکی یک شب در میان اقدام می کنم البته فکر کنم اینماه بدرد نمی خوره چون دوسنبه می ریم سفر تا جمعه ودر سفر هم امکانش نیست کلا شاید سه بار بشه راستی لترونزول تخمک گزاری را زودتر نمی کنه اخه دوره های من سی روزست

الهی که همیشه خوش و‌سلامت باشی فاطمه ی مهربونم،گروه بدون شما صفا نداره خانومی ❤️❤️❤️❤️انشالله سال دی ...

رز قسنگم الان دست و پاشکسته خوندم که پریود شدی

عشقم حالت حوب میفهمم چون منم وقتی پریود شدم تا چندروز اشک میریختم و حس کردم دنیا تموم شده

اما خدا اگر تو تقدیر ما پسر نوشته باشه بهمون میده حتی با یه اقدام معمولی بدون بدون مقدمات لازم

اگرم تو سرنوشت ما دختر باشه با رعایت همه چی باز همون میشه

فقط از خدا فرزند سالم و‌صالح بخواییم خودش میدونه ته قلب ما چبه

منم میخوام دیگه توکل کنم به خودش والسلام

واما امشب برات ارزومند پسری صالح و سالم که باعث سرافرازیت بشه هستم اعتقاد دارم دعای دیگران در حق ما همیشه برااورده میشه

شما هم منو دعا کن عشقم

انشالله که اخرین پری شما باشه تا ده ماه دیگه ❤️❤️❤️❤️

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
آب دورش کمه  دکتر گفت یه ماه صبر میکنیم ببینیم چی پیش میاد گفت یا رشد میکنه یا سقط میشه  ...

😢 آخه دختر خوب چکار اون دکتر احمق داری !! مگه اون خداست ! تو خودت باید به فکر خودت باشی هرچی رو میدونی درسته  انجام بده . این دکترای الان فقط ب فکر پولن دیگه هیچی براشون مهم نیست .. 

یه مدت مرخصی بگیر استراحت کن خیلی تاثیر داره . هندونه و دلستر و مایعات بخور .چیزای شیرین خیلی  خوبه. باقیش باخداست ... در ضمن خودت شیاف رو ادامه بده و کم کم قطعش کن ، منم دکترم گفت دیگه استفاده نکن ولی من خودم دارم کم کم قطعش میکنم ... وقتی میدونی چی درسته همونو انجام بده

ان شاالله ب حق دل پاکت و ب برکت این شبها نی نیت سلامت دنیا میاد 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
1432
فاطمه جان خدارا شکر اومدی امیدوارم گل دخترت خوب شده باشه و دردهای خودتون هم خوب باشه محتاج دعا هستیم

سلام عشقم خوبی 

انشالله که همگی خوب باشید و امشب مقدرات همتون اونطوری باشه که دل و صلاحتون باشه❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
بچه ها:به این عکس خیلی توجه کنید و بخونید و‌دعا کنید ❤️❤️

یعنی من عااااااشق اقای الهی قمشه ای هستم اصلا وقتی به حرفاش گوش میکنم انگار تو این دنیا نیستم آدمو دگرگون میکنه حرفاش...❤❤❤❤❤

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
عزیزم کلی نگرانت شدیم دخترگلت خوبه الان؟

فدای تو عشقم

شرمنده حلالم کنید

الان بهتره شکر خدا ممنونم 

انشالله تنتون همیشه سلامت باشه عزیزم

مریم جان شما جواب ازمایشتون چی شد

ببخشید اصلا وقت نشد بخونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عشقم خوبی  انشالله که همگی خوب باشید و امشب مقدرات همتون اونطوری باشه که دل و صلاحتون باش ...

سلام فاطمه جان به جون بچه هام امروز از صبح تو فکرت بودم گفتم بیام بنویسم که فاطمه جان نیستی یا من نمیبینم کامنتاتو....‌ولی از صبح به خدا الان نشستم😭😭😭😭 یا باید به بچه ها برسم یا به باباشون....وااااالا😐😐😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
فدای تو عشقم شرمنده حلالم کنید الان بهتره شکر خدا ممنونم  انشالله تنتون همیشه سلامت باشه عزی ...

فاطمه جان دخترت چی شده مگه من خبر ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1390
سلام فاطمه جان به جون بچه هام امروز از صبح تو فکرت بودم گفتم بیام بنویسم که فاطمه جان نیستی یا من نم ...

دریا جان میخواستم بهت پیام بدم

نمیدونم چون مدیونم کردی یا چی

موقعی که قران روی سرم بود اومدی جلوچشمم

انشالله خدا حاجتت رو بده به زودی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فاطمه جان دخترت چی شده مگه من خبر ندارم

عشقم ازمایش داده بود دخترم چندتا ایتم بالاپایین بود 

گفت دوباره تکرار کن ده روزه که بچه م مریض شد 

کلن ریختم بهم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها من بچم۴ ماه و نیمش بود دوباره باردارشدم سزارین بودم نمیدونم چیکار کنم خیلی میترسم هر شب فک می ...

عزیزم الان بچت چهار ماهو نیمشه اونوقت الانم حامله ای ؟؟؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دریا جان میخواستم بهت پیام بدم نمیدونم چون مدیونم کردی یا چی موقعی که قران روی سرم بود اومدی جلوچش ...

ای جان دردت به جونم....الهی حاجت روا بشی به حق بزرگی خدا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقم ازمایش داده بود دخترم چندتا ایتم بالاپایین بود  گفت دوباره تکرار کن ده روزه که بچه م ...

عزیزم....الهی خدا شفا بده...به امید خدا که چیزی نیستو زود زود خوب بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364