1421
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1780317 بازدید | 227713 پست
سلام دوست جونااااا با ارزوی برگشتن اروین جون و اعظم عزیز با خبرهای اول سلامتی نی نی هاشون و‌جنسیت م ...

انشالله بحق این ماه مبارک ک بارداری عشقم اون لکه بینی هم مربوط  به لانه گزبنی بوده 😍

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

انشالله بحق این ماه مبارک ک بارداری عشقم اون لکه بینی هم مربوط  به لانه گزبنی بوده 😍

الهی امین 

ماهور جونم خیلی دعا کن،انشالله شما هم همین ماه باردار میشی😍😍😍😍💋

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
1432
اروین جون متوجه نشدم ساعت چند سونو داری ولی برات ایت الکرسی میخونم انشالله بسلامت برگردی 

ساعت ۱۰ داره ولی گفتن تا چهار بعدازطهر نمیتونن بیان تاپیک

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام دوستاي خوبم من ديروز زايمان كردم اگه خدا قابل بدونه همتونو دعا كردم انشالله به مراد دلتون برسين ...

تبریک میگم گلم خدارو شکر که سلامتین

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              

بچه های ک اینجایید

و نتیجه گرفتن دوستان رو دیدید

چکار کنم باردار بشم؟

چند ماهه اقدامم ولی خبری نشده

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
1394

@hsh_arvin    

سلام خانمی الهی که با دل خوشو لب خندون بیای بهمون خبرای خوب بدی عزیزم

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
سلام بچه ها .من دارم میرم زایمان. آب دور بچه کم شده . خواهش میکنم با دلای پاکتون واسه من و بچم دعا ...

عزیزم دعاکن خداقسمت همه کنه این لحظه رو.ان شاءالله زایمانت راحت باشه وبچتوسالم بغل بگیری

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از بی بی چک متنفرممممم نمیدونم چرا منفیه 😢😢😢😢😢

عزیزدلم توکل برخداکاش امروزنمیزدی که حالت خراب نشه صبرمیکردی تافردا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از بی بی چک متنفرممممم نمیدونم چرا منفیه 😢😢😢😢😢

مارک بی بی چک تون چیه؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام دوست جونااااا با ارزوی برگشتن اروین جون و اعظم عزیز با خبرهای اول سلامتی نی نی هاشون و‌جنسیت م ...

عزیزم ان شاءالله لک لانه گزینی بوده.گل پسرت میخادمامانشواذیت کنه خودشونشون نمیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418
سلام بچه ها من امروز ساعت ۱۰ صبح نوبت سونو دارم بعد هم ازمایش  از همتون حسابی التماس دعا دارم ...

خانومی ان شاءالله بالب خندونوخبرای خوش برمیگردی پیشمون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارک باشه گلم.قسمت همه منتظرا نی نی با جنسیت دلخواه.مراقب خودت باش.جنین پسر لطیف و حساس میشه.نازشو ...

ممنونم عزيز دلم انشالله🤲🤲🤲

چشم حتما مواظبم ممنون از لطفت😘😘

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40