1265
1292
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1449249 بازدید | 172619 پست
سلام دوست جونااااا با ارزوی برگشتن اروین جون و اعظم عزیز با خبرهای اول سلامتی نی نی هاشون و‌جنسیت م ...

انشالله بحق این ماه مبارک ک بارداری عشقم اون لکه بینی هم مربوط  به لانه گزبنی بوده 😍

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

انشالله بحق این ماه مبارک ک بارداری عشقم اون لکه بینی هم مربوط  به لانه گزبنی بوده 😍

الهی امین 

ماهور جونم خیلی دعا کن،انشالله شما هم همین ماه باردار میشی😍😍😍😍💋

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
1291

اروین جون متوجه نشدم ساعت چند سونو داری ولی برات ایت الکرسی میخونم انشالله بسلامت برگردی 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 
اروین جون متوجه نشدم ساعت چند سونو داری ولی برات ایت الکرسی میخونم انشالله بسلامت برگردی 

ساعت ۱۰ داره ولی گفتن تا چهار بعدازطهر نمیتونن بیان تاپیک

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام دوستاي خوبم من ديروز زايمان كردم اگه خدا قابل بدونه همتونو دعا كردم انشالله به مراد دلتون برسين ...

تبریک میگم گلم خدارو شکر که سلامتین

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......

بچه های ک اینجایید

و نتیجه گرفتن دوستان رو دیدید

چکار کنم باردار بشم؟

چند ماهه اقدامم ولی خبری نشده

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون
1323

@hsh_arvin    

سلام خانمی الهی که با دل خوشو لب خندون بیای بهمون خبرای خوب بدی عزیزم

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
سلام بچه ها .من دارم میرم زایمان. آب دور بچه کم شده . خواهش میکنم با دلای پاکتون واسه من و بچم دعا ...

عزیزم دعاکن خداقسمت همه کنه این لحظه رو.ان شاءالله زایمانت راحت باشه وبچتوسالم بغل بگیری

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از بی بی چک متنفرممممم نمیدونم چرا منفیه 😢😢😢😢😢

عزیزدلم توکل برخداکاش امروزنمیزدی که حالت خراب نشه صبرمیکردی تافردا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از بی بی چک متنفرممممم نمیدونم چرا منفیه 😢😢😢😢😢

مارک بی بی چک تون چیه؟

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام دوست جونااااا با ارزوی برگشتن اروین جون و اعظم عزیز با خبرهای اول سلامتی نی نی هاشون و‌جنسیت م ...

عزیزم ان شاءالله لک لانه گزینی بوده.گل پسرت میخادمامانشواذیت کنه خودشونشون نمیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1308
سلام بچه ها .من دارم میرم زایمان. آب دور بچه کم شده . خواهش میکنم با دلای پاکتون واسه من و بچم دعا ...

ای جانم ،انشالله زایمان راحتی داشته باشی وبچه به سلامت دنیابیاد😍😍😍

خداجونم این ماه انتظارم تموم بشه دیگه قربونت برم  
سلام بچه ها من امروز ساعت ۱۰ صبح نوبت سونو دارم بعد هم ازمایش  از همتون حسابی التماس دعا دارم ...

خانومی ان شاءالله بالب خندونوخبرای خوش برمیگردی پیشمون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارک باشه گلم.قسمت همه منتظرا نی نی با جنسیت دلخواه.مراقب خودت باش.جنین پسر لطیف و حساس میشه.نازشو ...

ممنونم عزيز دلم انشالله🤲🤲🤲

چشم حتما مواظبم ممنون از لطفت😘😘

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلخوشي يعني؛ در انتظار پسرم❤️مرد كوچيكه زندگيم👼🏻
1290