1507
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1968365 بازدید | 255979 پست
بهار جان مبارک باشه عزیزم مواظب خودت و گل پسری باش بیشتر استراحت کن.ان شالله دو سه هفته دیگه جای نی ...

ممنونم عزيز دلم انشالله محتاج دعاتونم واقعا سخته از جات نتوني تكون بخوري😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها
@hsh_arvin     @bahar__hashemi     @baharearezoha     یاس گفت ...

ب خدا چند روزه به فکرشم 😀 خواستم اینجاصداش کنم گفتم شاید دیگه تاپیک نمیاد .. حالش چطوره؟ چکار میکنه؟

مرسی حنانه جان 😙😙 بهش خیلی خیلی سلام برسون 

خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
قربونت بشم بهار جون كه به يادم بودي 🥰انشاالله گل پسرتو به سلامت بغل بگيري😘😘

عزیزم ان شاالله حاجت روا بشی❤😙

خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

بهار جون نه والا چه شيطوني🙈🙈🙈  بخدا دست به سياه و سفيد نميزنم كه  ني نيم دوست داره هر ...

ان شاالله میره بالا نگران نباش. منم جفتم پایین بود فقط دراز کشیدم هیچ کاری نکردم . چندهفته همش خونه بودم خداروشکر رفت بالا . 

البته پله ممنوعه .نزدیکی ممنوعه . دستشویی فرنگی .  ادویه و فلفل ممنوع.. جعفری و نعناع و تربچه و تره ممنوع ... خیلی باید مراعات کنی 

ان شاالله میره بالا نگران نباش. منم جفتم پایین بود فقط دراز کشیدم هیچ کاری نکردم . چندهفته همش خونه ...

وايييييييي من فلفل خيلي خيلي زياد ميخورم😰يعني ميتونه از اون باشه😭 پله هم كه نگم برات 😂😂

نزديكي كه كلا تعطيليم با اين وضعم

انشالله همه مامانا ني ني هاشونو صحيح و سالم بغل كنن🤲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنین پسرم! یار و یارم! وقتی که تو دنیا آمدی، انگار همین که تو را دارم، بهترین هدیۀ دنیا را دارم، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در بین گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها
1473
وايييييييي من فلفل خيلي خيلي زياد ميخورم😰يعني ميتونه از اون باشه😭 پله هم كه نگم برات 😂😂 نزديكي ...

دیگه فلفل هم نخور عشقم پله هم واقعا خطر داره

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بهار جان مبارک باشه عزیزم مواظب خودت و گل پسری باش بیشتر استراحت کن.ان شالله دو سه هفته دیگه جای نی ...

خودتون کی میرین آنومالی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
وای رزهمش اینجامنتظرم عکس بی بی چک بفرستی.ان شاءالله پس فردابزن که قطعی جواب بده

الهی فدات 

خودمم خیلی دوست دارم این اتفاق بیفته عزیزم🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
الهی فدات  خودمم خیلی دوست دارم این اتفاق بیفته عزیزم🤲🤲🤲

ان شاءالله عزیزدلم نی نی داری تودلت توکل برخدا.منم گذاشتم پس فرداکه مطمین شم دیگه نمیخام زودبزنموناراحت بشم بابی بی منفی

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485
سلام بچه ها من بازم خونريزي كردم الان اومدم مطب دكترم معاينم كرد گفت همه چي خوبه ني نيمون زرنگت ورجه ...

مبارک باشه گلم.قسمت همه منتظرا نی نی با جنسیت دلخواه.مراقب خودت باش.جنین پسر لطیف و حساس میشه.نازشو بکش

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اعظم جون انشالله فردا میری و همه چی خوبه و نی نی گلت حسابی بزرگ شده.صبح میری یا بعد از ظهر

ان شاءالله عزیزم 

از استرس از ساعت ۴ بیدارم نتونستم خوب بخوابم 

ساعت ۲ وقت سونو دارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 
سلام بچه ها من بازم خونريزي كردم الان اومدم مطب دكترم معاينم كرد گفت همه چي خوبه ني نيمون زرنگت ورجه ...

بهار توروخدا بیشتر مواظب خودت باش 

تکون نخور اصلا 

گل پسرت هم مبارک 

خدا حفظش کنه الهی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 

سلام بچه ها من امروز ساعت ۱۰ صبح نوبت سونو دارم بعد هم ازمایش 

از همتون حسابی التماس دعا دارم شاید خدا صدای یکیتون را گوش بده من مطمئنم که مهربونترین آدم ها با پاک ترین قلب ها تو این تاپیک هستن 

من خیلی معطلی دارم امروز نگران نشید من حتما در اولین فرصت که به نت دسترسی پیدا کنم میام تاپیک

سلام بچه ها من امروز ساعت ۱۰ صبح نوبت سونو دارم بعد هم ازمایش  از همتون حسابی التماس دعا دارم ...

خدا پشت و پناهت عزیزم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396

مباركه عزيزم، خيلي خوشحال شدم ايشالا زير سايه پدر و مادر بزرگ بشه، واسه دوقلوهاي منم دعا كن🙂

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تنها چاره یبوستم آلوی غذا بود . آلو بخارا... روزی 10 تا دونه میخوردم تا افاقه میکرد . توهم امتحان ...

خیس میکردی میخوردی یا میریختی تو غذا ؟

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب خدا چند روزه به فکرشم 😀 خواستم اینجاصداش کنم گفتم شاید دیگه تاپیک نمیاد .. حالش چطوره؟ چکار میکنه ...

یاسم خوبه خدارو شکر.حتما سلامت رو بهش میرسونم عزیزم😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام بچه ها من امروز ساعت ۱۰ صبح نوبت سونو دارم بعد هم ازمایش  از همتون حسابی التماس دعا دارم ...

امیدوااارم با بهترین ها خبرهاااا بیای پیشمون اروین جون.اول با خبر سلامتیه نی نی بعدم جنسیت دلخواهت😍😍خدا ان شااااله همه ی نی نی هااای دنیا رو حفظ کنه😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508