1428
1389
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1773931 بازدید | 226458 پست

عزیزم مبارکه خدا رو هزار مرتبه شکر 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🤲🤲🤲🤲🤲🧒🧒🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲خیلی تبریک میگم گلم ان شاءالله صحیح و سالم و جنسیت دلخواهت باشه.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
یاخدا.توکل کردم به لطف خداان شاءالله قسمت همه

زود باش بیبی بزن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

اقا خوب چیکاکنم 🤣😂😂😂😂 دلم میخاد هی اینجوری بگم شماها بگید اشتباه میکنی وسواس گرفتم 😁😍😍😍😍😍 ...

از الان ناز داریا😃😃😃

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عشقم من ساعت ۱۰ صبح سونو دارم 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

1390
عززززززیزدلم نبینم اشکاتو ها فقط یبار حق داری اشک بریزی اونم وقتی پسرت رو‌گذاشتن روی سینه ت و گرمای ...

خداروشکر که تموم شد وانشالله به این حق این شبای عزیزم بعد سه ماه زودی باردارشی مهربان بانو🙏🏻❤️

اقا خوب چیکاکنم 🤣😂😂😂😂 دلم میخاد هی اینجوری بگم شماها بگید اشتباه میکنی وسواس گرفتم 😁😍😍😍😍😍 ...

اين رفتار از وسواست نيست عزيزم از خوشحاليته☺️

بارداريييييي برو لذتشو ببر چند هفته ديگه علائمت شروع ميشه و حسابي باورت ميشه كه مامان شدي😅

♥️
انشالله ک واقعی باشه این رفته تو مخم ک دستم خورده ب نوار خراب شده چون نوارشو از جلدش دراوردم نگاه کر ...

باران 😂😂😂

قربونت برم آخه اونجوري كه خراب نميشه چه ربطي داره

منم قبلنا كلي كاغذشو درمياوردم 

اونموقع ها كه ني ني نمي خواستم و ميترسيدم🙈😂

ولي خبري از خط انداختن نبود

ربطي نداره نداره كه عزيزدلم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يا امام رضا...بطلب❤️
اين رفتار از وسواست نيست عزيزم از خوشحاليته☺️ بارداريييييي برو لذتشو ببر چند هفته ديگه علائمت شروع ...

😁😁😁🤗🤗🤗🤗🤗 خدایا شکرت انشالله قسمت همه منتظرا خصوصا منتظرا همین تاپیک ..

💔
1376
سلام دوستان خدارو شکر من رفتم سونو قلب و تشکیل شده بود.من با تاریخ پریود 7هفته و 7روز هستم اما سونو ...

خدا رو شکر آیسا جان ان شاءالله قلبش ۱۲۰ سال به سلامت بتپه و به وقتش بیاد بغلت 

باران 😂😂😂 قربونت برم آخه اونجوري كه خراب نميشه چه ربطي داره منم قبلنا كلي كاغذشو درمياوردم  ...

😂😂😂😂 کلا قاطی کردم خدا بخیر بگذرونه خیلی حال پریودی دارم امید ب خدا صب باز بیبی میزنم

💔

@حنانه92   جان تحویل بگیر دوستای جدیدمون که تازه مامان شدن یکیش @baran7166   یکیش هم@20688

ان شاا... بزودی @رز63    و @شیما399   و @mahor67    

هم اضافه بشن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
[QUOTE=90954757]عزیزم ...[/QUOTE ممنون عزیزم دعا کن ازمایشم مثبت بشه تااون مثبت نشه باور نمیکنم انش ...

مثبت میشه عزیزم هدیه ی خدا رو باور کم گلم خدا خفظش کنه برات 

1387
لزوما ٣٦ ساعت بعد آزاد نميشه دكتر من براي آمپول نظرش اين بود ٢٤ و ٣٦ ساعت بعد از تزريق اقدام  ...

عزیزم وقتی ازاد میشد تا چند ساعت بعد وقت داشتی اقدام کنی ؟

بعد منظورت اینه که قبل از ازاد سازی اقدام بشه دختر میشه؟

😂😂😂😂 کلا قاطی کردم خدا بخیر بگذرونه خیلی حال پریودی دارم امید ب خدا صب باز بیبی میزنم

اي جوونممم😍😍

به اميد خدا ، پررنگ تر شده فردا

با إدرار اول بزن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يا امام رضا...بطلب❤️

سلام

من خیلی حالم داغونه

یکی بیاد منو آروم کنه 😢😢😢

سه ماهه اقدامم

ماه پیش رفتم دکتر

خودش سونو انجام داد ، گفت کیست ریز داری

مهم نیست برای بارداری ، و متفورمین داد . 

دو روز پیش بخاطر درد شدید و نفخ شدید رفتم دکتر ، سونو نوشت

سونو انجام دادم

فهمیدم یه کیست سمت راستم بزرگ شده و خونریزی کرده.  

مجبور شدم جای دیگ متخص دیگه برم

این خانوم دکترم گفته ، به عمل نیاز نیست و ال دی داد و متفورمین

سایز کیست 31×45 mm کیست هموراژیک

یعنی من دیگه باردار نمیشم😥😢

این کیست همون کیست شکلاتی که میگن باعث ناباروری ؟

ال دی هم گفته از روز اول پری بخورم

دکتر قبلیمو زنگ زدم

میگه نه از روز پنجم پری باید بخوری . 

خدایا...تو راسپاس... سپاس...سپاس..تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته
1339