1428
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1773904 بازدید | 226457 پست
ان شاالله خدا قسمت خودت بکنه عزیزم

ممنونم عزیزدلم 😊😊😊😘😘😘😘

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
وای الهی من فدات بشم خواهری ...منو شرمنده میکنید بخدا لطف شمارو میرسونه ...

ماهور جانم فردا  وقت عكس رنگي داري آره؟ ساعت چند؟

از خدا مي خوام راحت انجام بشه و اذيت نشي

و بعدش يه پسر سالم بشينه تو دلت عزيزدلم❤️❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يا امام رضا...بطلب❤️
من عصری رفتم عکس رنگی خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم ....ازمایشمم اماده شده بود رفتم گرفتم متصدی ازمایشگا ...

ااا ماهور فك كردم فرداست

خب الحمدلله خداروشكر كه همه چي خوبه

درد كه نداشتي عزيزم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يا امام رضا...بطلب❤️

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

من عصری رفتم عکس رنگی خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم ....ازمایشمم اماده شده بود رفتم گرفتم متصدی ازمایشگا ...

خدااارو شکر عشقم.دیدی چقدر بیخودی استرس کشیدی عزیزم😘

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

سلااام به رووی ماهت عزیییزم😍😍خدااارو شکر که خوب و سلامتی عزیزم😍😍ان شااله این درد کوچولویی هم که داری زودی خوب بشه.چند وقت بعداز عمل ان شااله میتونی اقدام کنی عزیزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلااام به رووی ماهت عزیییزم😍😍خدااارو شکر که خوب و سلامتی عزیزم😍😍ان شااله این درد کوچولویی هم که ...

سلام نرگس جونم خوبی عشقم

پسرمون چطوره دستت بزار روی شکمت از طرف من ببوسش

ممنونم عشقم با دعای شما دوستان

دو تا سه ماه دیگع اگر جواب پاتولوژی خوب باشه

خودت چطوری ویار نداری هنوز😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
منم بیبی چکم منفی شد😔😔😔😔😔

تا زمانی که پریود نشدی اصلا نباید ناامبد باشی❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
ببین دریا جونم  خواهرانه بهت میگم ،این مراحلی که داری طی میکنی دوران مهر تا عید من هستش،حساسیت ...

راست میگی عزیزم....من خودم با بند بند وجودم معتقدم به اینکه اولو آخر خواست خدا در اولویته ولی خب چه میدونم بچه میشم یهویی....

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
سلام نرگس جونم خوبی عشقم پسرمون چطوره دستت بزار روی شکمت از طرف من ببوسش ممنونم عشقم با دعای شما د ...

قربونت برم

وااای دلم ضعف رفت که😄😄چشم حتماا😍😍ان شاااله که مشگلی نیست و تا چند وقت دیگه با اولین اقدام گل پسرت مهمون دلت شه😍😍نه عزیرم ویار که ندارم .تازه سینه هام داره دردش محسوس تر میشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقم هیستروسکوپی برای عمل پولیپ داشتم

عزیزم انشاا... بعدش راحت باردار بشی و صاحب گل پسر بشی  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

ماهور جونم شکر خدا ....الهی تا آخرش هیچ مشکلی نداشته باشیو دلت شاد بشه به زودی عزیزم

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا....من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی رادارم که تو در عرش کبریایی خود نداری....                              من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.................              
1396
واقعا.      

بله گلی🤗🤗😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم انشاا... بعدش راحت باردار بشی و صاحب گل پسر بشی    

فدای تو عزیزدلم

التماس دعا دارم❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

سلام عزیزم. خداروشکر که حالت خوبه .تا میتونی استراحت کن زود خوب میشی. ان شاالله  ب برکت این ماه عزیز حاجت روا بشی ❤❤ . 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
1364