1265
1273
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1454478 بازدید | 173366 پست
وای الهی من فدات بشم خواهری ...منو شرمنده میکنید بخدا لطف شمارو میرسونه ...

ماهور جانم فردا  وقت عكس رنگي داري آره؟ ساعت چند؟

از خدا مي خوام راحت انجام بشه و اذيت نشي

و بعدش يه پسر سالم بشينه تو دلت عزيزدلم❤️❤️

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يا امام رضا...بطلب❤️
من عصری رفتم عکس رنگی خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم ....ازمایشمم اماده شده بود رفتم گرفتم متصدی ازمایشگا ...

ااا ماهور فك كردم فرداست

خب الحمدلله خداروشكر كه همه چي خوبه

درد كه نداشتي عزيزم؟

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يا امام رضا...بطلب❤️

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

من عصری رفتم عکس رنگی خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم ....ازمایشمم اماده شده بود رفتم گرفتم متصدی ازمایشگا ...

خدااارو شکر عشقم.دیدی چقدر بیخودی استرس کشیدی عزیزم😘

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1291
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

سلااام به رووی ماهت عزیییزم😍😍خدااارو شکر که خوب و سلامتی عزیزم😍😍ان شااله این درد کوچولویی هم که داری زودی خوب بشه.چند وقت بعداز عمل ان شااله میتونی اقدام کنی عزیزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلااام به رووی ماهت عزیییزم😍😍خدااارو شکر که خوب و سلامتی عزیزم😍😍ان شااله این درد کوچولویی هم که ...

سلام نرگس جونم خوبی عشقم

پسرمون چطوره دستت بزار روی شکمت از طرف من ببوسش

ممنونم عشقم با دعای شما دوستان

دو تا سه ماه دیگع اگر جواب پاتولوژی خوب باشه

خودت چطوری ویار نداری هنوز😍😍😍😍

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید دوستان عزیزم❤️
اونوقت این قرص برا چیه؟؟

برا تحریک کردن تخمدان ها و بالع شدن تخمک هست

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام اکنون او را حس میکنم                         ندیده دوستش دارم و عاشقانه                                                           منتظر حضورش در آغوشم هستم ... خدایاخودت نگه دارش باش . الهی آمین
1323
ببین دریا جونم  خواهرانه بهت میگم ،این مراحلی که داری طی میکنی دوران مهر تا عید من هستش،حساسیت ...

راست میگی عزیزم....من خودم با بند بند وجودم معتقدم به اینکه اولو آخر خواست خدا در اولویته ولی خب چه میدونم بچه میشم یهویی....

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
سلام نرگس جونم خوبی عشقم پسرمون چطوره دستت بزار روی شکمت از طرف من ببوسش ممنونم عشقم با دعای شما د ...

قربونت برم

وااای دلم ضعف رفت که😄😄چشم حتماا😍😍ان شاااله که مشگلی نیست و تا چند وقت دیگه با اولین اقدام گل پسرت مهمون دلت شه😍😍نه عزیرم ویار که ندارم .تازه سینه هام داره دردش محسوس تر میشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقم هیستروسکوپی برای عمل پولیپ داشتم

عزیزم انشاا... بعدش راحت باردار بشی و صاحب گل پسر بشی  

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام اکنون او را حس میکنم                         ندیده دوستش دارم و عاشقانه                                                           منتظر حضورش در آغوشم هستم ... خدایاخودت نگه دارش باش . الهی آمین

ماهور جونم شکر خدا ....الهی تا آخرش هیچ مشکلی نداشته باشیو دلت شاد بشه به زودی عزیزم

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
1267
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

سلام عزیزم. خداروشکر که حالت خوبه .تا میتونی استراحت کن زود خوب میشی. ان شاالله  ب برکت این ماه عزیز حاجت روا بشی ❤❤ . 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. جداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
1280