1507
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1968370 بازدید | 255980 پست
فاطمه عزیز و‌مهربونم،من توی پستهای قبل احوالتون رو‌پرسیدم و براتون ارزوی سلامتی کردم.انشالله که به ز ...

عشقم قربونت برم داشتم دونه دونه میخوندم

ممنونم از احوالپرسیت🤗🤗🤗🤗

اولین پستم‌که رسیدم گذاشتم  هم ارزوی بی بی مثبت واسه شما بود 

که با دیدنش دردی که میکشم سریع خوب بشه

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

واقعا من فکر میکرد م سردیه....خاک بر سرم من چند بار تا خالا خوردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین دریا جونم 

خواهرانه بهت میگم ،این مراحلی که داری طی میکنی دوران مهر تا عید من هستش،حساسیت های زیاد و‌خسته کننده،مهمترین اول خواست خدا و روز تخمک گذاری،قلیایی بودن بدنت هست که برای چند روز قبلش هم افاقه میکنه.شما فقط سرکه و لبنیات نخور .

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عشقم قربونت برم داشتم دونه دونه میخوندم ممنونم از احوالپرسیت🤗🤗🤗🤗 اولین پستم‌که رسیدم گذاشتم&nb ...

فدات فاطمه ی مهربونم،ولی بعید میدونم چون لکه بینی و کمردرد شدید دارم،هر لحظه دارم پری میشم.

ولی اصلا مهم نیست،انشالله ماه بعد،توکل به خدای بزرگ.

1436
سلام فاطمه جان عید شما هم مبارک خداروشکر که خوبی.مراقب خودت باش و خودتو تقویت کن ان شالله پس از د ...

فدای تو دینا جونم

ممنونم ازت

انشالله که خدا به زودی با یه معجزه بزرگ سورپرایزت کنه عشقم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بله عزیزم بودن بچه ها که بازوهاشون مخصوصا اون قسمت که واکسن زدن درد میکرد ولی نمیدونم کی بود

واقعا؟؟ آخه من دوروز میشه دست چپم دردمیکنه همون جای واکسن ،امروزم دست راستم دردگرفته ، نوکای سینمم خیلی بد دردمیکنه

سلام عزیزم واسه پنجشنبه ظهر ساعت ۲ وقت گرفتم  خیلی دعام کن که صحیح و سالم باشه

نگران نباش عزیزم انشالله همه چی خوبه و نی نی گلت حسابی بزرگ شده.منم فردا میخوام برم سونو قلب انشالله بتونم صدای قلبش رو بشنوم

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
1334

ماهور جان همه چی خوبه شکر خدا عشقم

حالا فردا میری دکتر خیالتم راحت میشه

الکی میگفتی ذخیره ندارم

اندازه پنج تا پسر تپل شما ذخیره داری ماشالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش عزیزم انشالله همه چی خوبه و نی نی گلت حسابی بزرگ شده.منم فردا میخوام برم سونو قلب انشالله ...

انشالله به سلامتی صدای قلب کوچولوتو میشنوی ❤️❤️❤️

ببین دریا جونم  خواهرانه بهت میگم ،این مراحلی که داری طی میکنی دوران مهر تا عید من هستش،حساسیت ...

برای پسر؟

توت فرنگی قبل اقدام‌. تخمگذاری فقط  اقدام باشه.

از دوماه قبل چای زنجبیل خوردن فلفل سیاه ناشتا.

خرما‌ گردو. موز.مویز. بخوریم کافیه و گاهی سیاهدونه عسل

شیر و ماست ولبنیات کلا حذف باشه.

یا  بازم   هست؟؟؟؟

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،       (۱۱: ۱۳)      «انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم»خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند،
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

خداروشکر که عملت خوب بوده فاطمه جان ،انشالله زودخوب میشی وبعدش بااولین اقدام صاحب یه نی نیه خوشگل وسالم میشی😍😍😍الهییی آمیییننن

ماهور جان همه چی خوبه شکر خدا عشقم حالا فردا میری دکتر خیالتم راحت میشه الکی میگفتی ذخیره ندارم ا ...

ان شالله فاطمه جان .از جواب ازمایشم شما متوجه شدین ؟؟؟اخه خودم خیلی سر در نمیارم 

1476
فدات فاطمه ی مهربونم،ولی بعید میدونم چون لکه بینی و کمردرد شدید دارم،هر لحظه دارم پری میشم. ولی اصل ...

نه عشقم تلقین نکن

درپری رو همه دارن چون رحم میخواد طبق معمول پری بشه ولی هورمونهای بارداری نمیزارع

واسه همین اکثر باردار ها ماهی یبار درد پری رو تجربه میکنن

عشقم داره بارون میاد درهای رحمت بازه

مولودی داره میخونه مسجد روبرو

و‌فضا فضای معنوی شده

از عمق وجودم برات دعا میکنم باردار باشی عشقم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله فاطمه جان .از جواب ازمایشم شما متوجه شدین ؟؟؟اخه خودم خیلی سر در نمیارم 

اره با واسه دوستم مقایسه کردم چون عکسش داشتم

از طرفی با رنج ازمایشکاه خودت باید مقایسه بشه که بازم نسبت به رنج ازمایشگاهت خوب بود

از اونمهمتر جواب عکس رنگی بود که میگی خوب بوده

نود درصد من دیدم بعد عکس رنگی با اولین اقدام باردار شدن چون رحم حسابی تمیزه و‌باز

ماه بعد تیکر ابی شما رو میبینیم انشالله🤲🏻🤲🏻🤲🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر که عملت خوب بوده فاطمه جان ،انشالله زودخوب میشی وبعدش بااولین اقدام صاحب یه نی نیه خوشگل وس ...

سلام عزززززیزدلم کوچولوی من❤️❤️❤️❤️❤️

ممنونم

انشالله که به زودی خدا یه پسر خوردنی شبیه پروفایلت بهت بده 

به زودی زود🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات فاطمه ی مهربونم،ولی بعید میدونم چون لکه بینی و کمردرد شدید دارم،هر لحظه دارم پری میشم. ولی اصل ...

عزیزم توکل برخدا

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من دو روز بعد اقدام ماکارونی خوردم.اما بگم دکترم قرص فلوکونازول گفت بخورم.یعنی با وجود مصرف فل ...

نه بعد اقدام خوب کردی خوردی عشقم چون نشاسته داره و برای لانه گرینی خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514