1265
1292
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1453096 بازدید | 173167 پست
یک دوماه دیگه فدات شم....باشه بهش میدم....مثلا چیا بدم

نخود 😊😊😊😊

قرص جینسینگ از عطاری ها ریشه اش را نخر چون متاسفانه اونا را میجوشونن عصاره هاش را میکشن 

خرنوب ...گرده نخل ....قرص فرتیل اید گرون هست ولی خیلی خوبه الان شما خرما را هم بسته ای ۴۰ باید بخری ولی این فوق العاده تاثیر داره 

ویتامینc قرص فولیک اسید

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خدای عزیزم....قسمت میدم به پهلوی شکسته ی زهرا....قسمت میدم به دل شکسته ی زینب...قسمت میدم به بیکسی مولا علی...قسمت میدم به خون گلوی حسینت... به ناامیدی عباست خدا جان هر کسی تو این تاپیکه نا امیدش نکن خدا جان هیچ کس دست خالی و نا امید از این جا نره بیرون‌...خدایا خودت به هممون نظر کن...یا ام البنین تورو به دستای بریده عباست پیش خدا شفاعتمونو بکنو دل هممونو شاد کن...

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
فدات شم یه سوال....آدم وقتی چیز سرد بخوره مثلا ماکارونی به نطرت روش نبات و خرماو چای دارچینو زنجبیلو ...

ماکارانی اسیدیه،برای سردی نیستش 

این اشتباه محضه که طبع زن خیلی گرم‌باشه،باید معتدل باشه و قلیایی،مرد باید گرم باشه

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

@**_شجره_ى_طوبى_**   فاطمه جان امیدوارم عملت به خوبی انجام شده باشه

عزیزدلمی عشقم ممنونم ازت

انشالله که به زودی زود تیکر دار بشی یه تیکر ابی خوشرنگ و‌ماندگار❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید دوستان عزیزم❤️
ماهورم ممنونم عشقم برای فردا که با خبرای خوب بیایی واست نذر صلوات کردم عشقم نگران نباش و‌با دل ارو ...

وای الهی من فدات بشم خواهری ...منو شرمنده میکنید بخدا لطف شمارو میرسونه ...

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
1291
نخود 😊😊😊😊 قرص جینسینگ از عطاری ها ریشه اش را نخر چون متاسفانه اونا را میجوشونن عصاره هاش را میک ...

یعنی من ریشه ی جینیسینگ خریدم فایده نداره؟؟؟؟

عززززززیزدلمی مریم جونم ممنونم عشقم انشالله که به زودی شاهد تیکر ابی رنگت باشم خواهرم❤️❤️❤️

فدات عزیزم بی صبرانه منتظرمامان شدنت هستمودعامیکنم برات

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای الهی من فدات بشم خواهری ...منو شرمنده میکنید بخدا لطف شمارو میرسونه ...

خدانکنه عزیزدلم زنده باشی همیشه و حاجت روا

چون منم شرایطم با عمل و ازمایش و‌سونو همراه شده خوب استرست رو درک میکنم عزیزدلم ولی ازت میخوام با ارامش بری و‌انشالله با شادی و امید فردا همین ساعت باهم چت کنیم❤️❤️❤️

من خودم با نذرصلوات برای سلامتی امام زمان حاجت میگیرم

واسه همین واسه شما هم همین نذر کردم

من عصری رفتم عکس رنگی خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم ....ازمایشمم اماده شده بود رفتم گرفتم متصدی ازمایشگاه گفت همه چی تو رنجه ولی دکترم باید ببینه و اون نظرشو بگه ....ذخیره 1.5..بود لب مرزه نه میشه گفت کمه نه زیاد ...توکل بخدا 

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
1315
من عصری رفتم عکس رنگی خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم ....ازمایشمم اماده شده بود رفتم گرفتم متصدی ازمایشگا ...

عشقمممممممممممممممممممممممممم

خداروشکر پس چرا نمیگی❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

ازمایش ذخیره ت رو بزار با واسه دوستم مقایسه کنم

من عصری رفتم عکس رنگی خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم ....ازمایشمم اماده شده بود رفتم گرفتم متصدی ازمایشگا ...

خداروشکر.ان شاءالله بااولین اقدامم مامان بشی

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزدلمی عشقم ممنونم ازت انشالله که به زودی زود تیکر دار بشی یه تیکر ابی خوشرنگ و‌ماندگار❤️❤️❤️❤️❤️ ...

فاطمه عزیز و‌مهربونم،من توی پستهای قبل احوالتون رو‌پرسیدم و براتون ارزوی سلامتی کردم.انشالله که به زودی زود گل پسری مهمون دلت میشه،گفتم حمل بر بی ادبی نباشه خانوم گل.با ارزوی بهترینها

خدارو‌شکر ماهور جون ،دیدی گفتم نگران نباش

عزیزم رفتم دکتر واسه امروز نوشت ولی سونویی که میخواستم واسه ۱۸ ام به بعد وقت داشت بالاخره از طریق دا ...

پس امروز نرفتی؟ان شااله که خیره عشقم استرس دیگه چرا

ان شاااله بهترین ها منتظرته اعظم جان😍😍

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1308
فاطمه جون شکر خدا که برگشتی.این گروه بدون دوستای مهربون و خوش قلب هرگز.سلامت باشی بانووو

سلام الهام جونم خوبی عشقم

ممنونم از مهربونیت

انشالله که به حق این ماه عزیز

به سلامتی گل پسرت رو بغل بگیری و‌دامادیش رو جشن بگیری عشقم

عشقمممممممممممممممممممممممممم خداروشکر پس چرا نمیگی❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ازمایش ذخیره ت رو بزار با واسه د ...

فدات بشم همین الان رسیدم خونه 

اره عزيزم اولين و دومين اقدامم قبل از آزاد شدن فولي بود حتي مطمين نيستم اقدام آخرممم فولي آزاد شده ...

متوجه شدم عزیزدلم 

ولی مطمین باش قسمتتون دختر گلتون بوده،من همیشه امضاتون رو‌میخونم و براتون ارزوی خوشبختی میکنم عزیزم.امضاتون خیلی زیباست ❤️❤️❤️❤️

فدات بشم همین الان رسیدم خونه 

ای جونم خسته نباشی عشقم

برو استراحت کن سرفرصت برام بزار البته اگر دوست داشتی

خب دیدی الکی استرس داشتی 

الحمدالله عزیزم

انشالله که به زودی خدا یه سرباز امام زمان بهت بده❤️❤️❤️

1290