1265
1292
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1453281 بازدید | 173194 پست
دوستان میگم کسی بوده که باردارشده باشه ودوتادستاش قسمت بازوهاش دردگرفته باشه

بله عزیزم بودن بچه ها که بازوهاشون مخصوصا اون قسمت که واکسن زدن درد میکرد ولی نمیدونم کی بود

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1279

سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من

قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی

مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زهرا امام حسن مجتبی

سیدشباب اهل جنت

رز عزیزم انشالله که بزودی بی بی مثبتت رو ببینم تا این درد کوچولویی که دارم از یادم بره🤗🤗🤗

دوستان من ساعت ۷/۵ رفتم 

وپذیرش و‌ریکاوری تا ساعت ۳ طول کشید

بعدش رسیدم خونه بیهوش شدم

خوبم شکر خدا البته دکترم ندیدم بعد ده روز که جواب پاتولوژی بیاد میتونم برم پیشش

الانم خوبم و‌یه درد قابل تحمل دارم

ممنونم از دعای همگی عزیزای دلم

انشالله به حق این لحظات ناب اذان تو ماه مبارک شبهای قدر تقدیر همگی شما خیر مقدر شده باشه

کلی پسر واسه مامانای اقدامی و‌منتظر و کلی سلامتی و اتفاقای خوب واسه مامانای نی نی دار انشالله تا ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۹🤲🏻

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید دوستان عزیزم❤️
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

فاطمه خانم عزیز خداروشکر که عملت خوب بود ان شاالله با اولین اقدامت گل پسر سالم وصالح وعاقبت بخیر جا خوش کنه تو رحمت به حق این روز وشب عزیز تا دل خودت ودخترات ومادرت شاد بشه

خدا خودش حاجت دلتو ببینه وبر آورده کنه  

خدایا تو خود میدانی وبرآوردن میتوانی    

خدای بزرگ کمکم کن به بزرگترین آرزوی زندگیم برسم یه پسر سالم وصالح وعاقبت به خیر ازت میخوام فقط هم از خودت میخوام دلشادم کن امیر محمدم رو بهم بده
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

خدا را شکر که خوبید انشالله که کلی اتفاق خوب در پیش داشته باشی 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1323

عزیز دلم خدا رو شکر که خوبی ان شاءالله همه چیز به خوبی پیش میره توکل بر خدا .من مطمنم جواب اینهمه مهربونی و خوبی رو حتما میبینی .ان شاءالله به مراد دلت برس

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
قربونت برم ایسا جاان ممنونم😍😍

رفتی آز بتا؟؟؟

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
کیانای عزیز چه روزهایی اقدام داشتی که میگی اشتباه رفتی

سلام عزيز دلم 

من رفتم سونو فولي ١٨ بود شبش دل درد شديد داشتم چون ماه قبلش فولي رو به همين دليل از دست داده بودم(درد داشتم اقدام نكردم رفتم سونو گفت آزاد شده و معلوم نيست چند ساعت گذشته اقدام نكني بهتره)خلاصه فك كردم بازم همون درد آزاد شدنه اقدام رفتم

فرداش رفتم سونو گفت فولي سر جاشه و ٢٠

من نبايد ديگه اقدام ميكردم ولي از ترس اينكه فولي با اسپرمهاي قبلي لقاح بده خواستم كه اسپرم تازه بهش برسونم و هر شب تا سه شب اقدام كردم

اين اشتباه من بود و در راس همه ي اينها خواست خدا

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻

وای خداروشکرفاطمه جون که خوبی وبرگشتی

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام کیانا مهربون دخملی ها خوب هستن  یادش بخیر اون روزا که هر لحظه اینجا بودیم من هر چند روز ی ...

سلام عزيز دلم

واقعا يادش بخير چه روزهاي خوبي بود

ما خوبيم شكر گل پسرت خوبه؟

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
1308
سلام عزيز دلم  من رفتم سونو فولي ١٨ بود شبش دل درد شديد داشتم چون ماه قبلش فولي رو به همي ...

کیانا جون 

در راس همه ی اینها که فقط به قول خودتون خواست خداست.

ولی من برای کنجکاوی ی چیزی رو‌متوجه نشدم،یعنی قبل از ازاد شدن فولی اقدام داشتی؟؟؟من دقیق منظورت رو متوجه نشدم،چون خیلیها با سه شب اقدام یا حتی یک‌شب درمیون بچه هاشون پسر شده

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
رز جون من الانم درد پریودی دارم عزیزم.همش میگم الانه پریود شم😓

منم همچنین،ی لکه خیلی خیلی کمرنگ دیدم😢😢

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سلام فاطمه ی مهربونم شکر خدا که سلامتی الهی به حرمت حضرت زهرا عملت موفقیت آمیز بوده باشه عزیزم😘😘😘😘😘😘

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......
سلام عزيز دلم  من رفتم سونو فولي ١٨ بود شبش دل درد شديد داشتم چون ماه قبلش فولي رو به همي ...

صد در صد خواست خدا

چون منم همه چی رو سر وقت انجام دادم روز ۱۳ سونو دادم فولی ۲۰ داشتم و به توصیه ماما امپول hcg زدم که ۳۶ ساعت بعدش اقدام کنم و شبی که صبحش باید اقدام میکردم رسما درد تخمدان داشتم و مطمین بودم داره آزاد میشه شب موقع خواب یه بشقاب توت فرنگی خوردم و خوابیدم صبح ساعت ۶/۵ بیدار شدم نماز خوندیم و دعا کردم و با توکل به خدا اقدام ده ببست دقیقه به پهلوی راستم خوابیدم زیر پاهام بالش بود

بعدش پاشدم رفتم اداره

چون به شدت سرماخورده بودم اصلا گمان نمیکردم لقاح بگیره و گرفت و خدا در تقدیرم دختر نوشته بود

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

فاطمه جان خداروشکر ک خوبی خواهر الحمدالله .

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
1280