1421
1363
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1798032 بازدید | 230980 پست
اره حتما اینکارو بکن باباش هم همین تصمیم رو داره  پدرم دراومد

انشالله عشقم 

انشالله میلم لپش میکشم و میبوسم و میرم پسری تخس ناقلارو

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
اتفاقا دیروز که سونو واژینال انجام میداد گفت خیلی رحم تمیز و خوبی داری.ان شاااله که هرچی که خیره واس ...

خدا نکنه خاله جونش 

انشاالله که خیره 

امید بخدا اصلا استرس نداشته باش انشاالله خدا نگهدارشه 😘😘😘

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🧿چالش ۶١ روزه ی مانکنی🧿وزن الان:٧١🧿هدف:۶۵

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

منم اوايل باردارى دستام خيلى خشك ميشد طورى كه پوستش بلند ميشد روى بازو و سينه و كتفم هم جوش هاى ريز ...

مهرک جان نیستی کم میای؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
مهرک جان نیستی کم میای؟؟

اولدوز جان چندروز دیگه دوباره میری سونو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
1436
اولدوز جان چندروز دیگه دوباره میری سونو

والا هر وقت برم میشه ولی میخواستم هفته ۲۴ تموم کنم برم اونم میشه ۱۳ خرداد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
شما هم عکس رنگی انجام دادی؟؟؟ چسبندگی داشتی؟؟؟ منم قراره شنبه برم یه کم میترسم

بله منم عکس ازرحم گرفتم ،بردم پیش دکترم گفت مشکلی نداری ،ولی پیش یه دکتردیگه بردم گفت یکم چسبندگی داری ،من خودم اصفهان زندگی میکنم ،اون دکترکه گفت چسبندگیه مشهده ،حالابعدماه رمضون قراره برم پیشش ،البته انشالله که تااون موقع بارداربشم 😢😢😢 ترس نداره که خیلی ام زودتموم میشه

والا هر وقت برم میشه ولی میخواستم هفته ۲۴ تموم کنم برم اونم میشه ۱۳ خرداد

انشالله عزیزم 

❤️❤️😘😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره حتما اینکارو بکن باباش هم همین تصمیم رو داره  پدرم دراومد

منم همين تصميم و داشتم اعظم 😂

كه محكم بزنمش خالي شم انقد اذيت كرده

بعد كه خوب شدم نظرم عوض شد دلم مي خواد بياد نگاش كنم😍

خوب كه شدي نظرتو ميپرسم خواهر😆😂❤️ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يا امام رضا...بطلب❤️
1394
بچه ها من امروزسوم پری ام ،میخوام ازامشب لتروزول بخورم ، دیگه چیاتوصیه میکنیدکه برافولی خوب باشه ،جن ...

تحت نظر نیستی بنیتا؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها من امروزسوم پری ام ،میخوام ازامشب لتروزول بخورم ، دیگه چیاتوصیه میکنیدکه برافولی خوب باشه ،جن ...

عزيزم حتما سياه دونه و عسل بخور خيلي روي رشد فولي تاثير داره واسه من اينطوريه و مويز و پياده روي

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا دوقلوهامو به خودت سپردم خودت محافظشون باش💙💖خدايا دل همه منتظرا رو شاد كن 🤲🏻الهي آمين 
1390
یعنی چی؟ الان بارداری؟

مثبتم دومین روز تاخیرم بتام۴۰۰ باید امپول انوکسا بزنم دوتا سقط داشتم کسی اینجا این امپول میزنه

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم حتما سياه دونه و عسل بخور خيلي روي رشد فولي تاثير داره واسه من اينطوريه و مويز و پياده روي

یه معجون هست که شبا میخورم ازفندوق جون گرفتم ،توش عسل،سیاهدونه ،دارچین وهل ریختم 

اووبوست وفرتیل اید و ژل رویال و کوکیوتن سیاه دانه و عسل ورزش من نتیجه گرفتم پلی کیستیکم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ،ولی ایندفعه میخوام روزتخمکگذاری برم سونو 

کاش تحت نظر دکتر باشی و دارو استفاده کنی

من اگر تحت نظر یه دکتر ادم و باسواد بودم بهم پروژسترون تجویز میکرد شاید لقاحم میگرفت 

عین جفتشون فقط گفتن اینو بخور اونو نخور 

همین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1437