1421
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1795699 بازدید | 230649 پست
از دردش برای چند ثانیه اذیت میشی؟ وقتی بشینم عمدا میگه بیام رو دلت منم بشینم، هنوز کوچیکه و درک هم ن ...

اره در حد چند ثانیه و لحظه ای بود ولی در طول روز چهار پنج بار برام تکرار شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
همکارم هفته ۲۰ ولی بازم تهوع داره منم تو این بارداری فقط دو سه بار تجربه کردم اونم ماه چهار و بعد از ...

خيلي بده مخصوصا اين زرد آب واي گلوم ميسوزه تا دو روز نميتونم بحرفم انگار اسيد ريختن تو گلوم

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلخوشي يعني؛ در انتظار پسرم❤️مرد كوچيكه زندگيم👼🏻

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

بله گفت 70درصد شبیه پسره

خوج بحالت عزيزم پس چرا مال منو نتونست تشخيص بده😭

اولش با كلي ور رفتن گفتم تورو خدا جنسييت چيه گفت دارم دنبالش ميگردم😂

گفت از پشت شبيه دختره گفتم واييييي راست ميگي لبو لوچم آب افتاد دلم غنج رفت براش 

بعدش گفت نه نه اصلا معلوم نيست🙁 همچين ضد حال خوردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436
نه عزيزم، خيلي خسته شده بود گفت يه هوا به دختر ميخوره يعني ٥٥ درصد به دختر ميخوره🧐

با منم خيلي ور رفت چند باز زد به شكمم كه برگرده  

همچينم فشار ميداد خيلي دردم اومد 

گفت نه اصلا معلوم نيست هفته ديگه بيا😶

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خيلي بده مخصوصا اين زرد آب واي گلوم ميسوزه تا دو روز نميتونم بحرفم انگار اسيد ريختن تو گلوم

اسید دیگه واقعا اسید معده س

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوج بحالت عزيزم پس چرا مال منو نتونست تشخيص بده😭 اولش با كلي ور رفتن گفتم تورو خدا جنسييت چيه گفت ...

مال منم تو ان تی دقیقا اینجوری گفت 

گفتم جنسیت گفت مشخص نیست کوچیکه یه کم ابروهاش جمع کرد و گفت شاید قیز بعدش گفت نه نمیشه گفت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان تیش ک خداروشکر خوب بوده جنسیتشم گفته 55درصد شبیه دختره😒.. دکتر خودشم سونو واژینال کرده گفته به ن ...

الهی شکر سالم باشن الهی 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 
1432
خوش بحالت عزيزم باور كن از خشكي دستام زخم ميشه  نميدونستم از بارداريه فكر ميكردم از آب و هواست ...

اینم اثر گل پسرته😁😁

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
ان شاء الله ک بلافاصله بعد از این عکس باردار بشی و به زودی به جمع باردارا اضافه بشی ماهور جان حداقل ...

ان شالله افسانه جان خیلی دعام کن سر نمازت .😢😢 همش میگم خدا کنه ازمایش ذخیره و عکس چیزی نباشه مشکلی نداشته باشم.دیشب داشتم فکر میکردم چقدر همسرم و دخترم بچه دوست دارن  خدا کنه شرمنده نشم من یا حس.اون هفته خوب بودما میگفتم مشکلی ندارم من باز استرس افتاد بدلم از بس سرچ کردم ....ان شالله خدا بحق ابن ماه عزیز یه پسر سالم و صالح ب همه بعدم بمن بده تا دل دخترم شاد شه.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
مرسی عزیییز دلم .ان شاااله پسر گلت سالم و سلامت بیاد بغلت زینب جان😍😍از دعاهای شما دوستای گلم بود😢

ب نظرم هنوز قطعی نیست جنسیتش 😀 😞 فدات عزیزم 😙😙 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
دوسال و 4ماه

خیلی کوچیکه عزیز دلم 

خب بچه هنوز سیر نشده از بغل و ناز و نوازشت افسانه جان 

الهی بگردم چقدر اذیت میشه 

ولی خب باید توام مواظب باشی 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات بر محمد و آل محمد صلوات 
ان شالله افسانه جان خیلی دعام کن سر نمازت .😢😢 همش میگم خدا کنه ازمایش ذخیره و عکس چیزی نباشه مشکلی ...

سلام عشقم خوبی

ماهور چهارشنبه برو بیا 

همینجا میگم اگر گفتن ذخیره تخمدانت تموم شده یا خیلی کمه بمن فحش بده هرناسزایی که دوست داری به جون میخرم

من بهت قول میدم که ذخیره تخمدانت مشکل نداره

قرار شد سرچ نکنی و فکر بد نکنی دیگه،

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
1396

وای بهار نگو که حال منم خیلی خرابه 

واقعا کی تموم میشه آخه 

توی اداره هم بدتر میشم دلم میخواد دراز بکشم نمیتونم خیلی سخته 

حالم خیلی بهم میخوره 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات بر محمد و آل محمد صلوات 

سلام عزیزای دلم

قبول باشه طاعات و عباداتتون

یه عالمه انرژی مثبت واسه مثبت شدن بی بی رز عزیز

کلی بوس واسه مامان جدید نرگس جان

کلی دعا واسه خوب بودن ازمایشات ماهور جان

کلی بوووووووووس واسه تو دلی اعظم که مامانش اذیت نکنه انقدر ناقلایی

کلی سلامتی واسه تو دلی های مامانای باردار

و دراخر یه خیردعای قوی واسه اینکه اخرین پریود اقدامی ها باشه و دیگه نیان انشالله تا ده ماه دیگه❤️❤️❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
وای بهار نگو که حال منم خیلی خرابه  واقعا کی تموم میشه آخه  توی اداره هم بدتر میشم دلم م ...

عزیزدلمی اخه انشالله دکتر ک رفتی یه دارویی میده که شفا میشه واسه حالت و باقی دوران بارداری رو با ارامش طی میکنی تا بغلش بگیری به سلامتی عشقم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه رز عزیز هم بارداره خدایا شکرت پس چرا خبری نیست ازش @رز۶۳

نه عشقم هنوز بی بی نزاشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339