1147
648
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1182685 بازدید | 140901 پست
افسانه دو تا بارداری قبلیتم با دارو بوده؟

اولی نه طبیعی بعد 3ماه اقدام باردار شدم دومی بعد 4سال اقدام با کلومیفن 

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا حضرت محمد (ص) (صلوات)  تورو به خانم فاطمه ات  تورو به شش ماهه علی اصغرت قسم واسطه شو ک خدا گناهای منو ببخشه و به منم اگ لایق باشم یه محمد بده تا از طعنه و کنایه اطرافیانم در امان باشم من از دوران جاهلیت نیستم عاشق بچه هامم میدونم خودت میدونی فقط میخوام همسرمم از هم جنس خودش داشته باشه بابت داشته هام روزی هزار بار میگم شاکرم تا همین جاشم شرمنده اتم...خدا دل همه ی مسلمونا علی الخصوص دوستای گلم تاپیک بانو جون و همه ی عزیزای نی نی سایتی رو شاد کنه یه صلوات بفرست...اللهم صلی علی محمد والله محمد و عجل فرجهم
ان شاالله که یه اقا پسر سالم تو دلته به حق محسن شش ماهه حضرت زهرا. عزیزم میگم اچ سی جی و اچ ام جی رو ...

ممنون عزیزم با دعاهای شما

آره عزیزم منم بدون نسخه گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا حضرت محمد (ص) (صلوات)  تورو به خانم فاطمه ات  تورو به شش ماهه علی اصغرت قسم واسطه شو ک خدا گناهای منو ببخشه و به منم اگ لایق باشم یه محمد بده تا از طعنه و کنایه اطرافیانم در امان باشم من از دوران جاهلیت نیستم عاشق بچه هامم میدونم خودت میدونی فقط میخوام همسرمم از هم جنس خودش داشته باشه بابت داشته هام روزی هزار بار میگم شاکرم تا همین جاشم شرمنده اتم...خدا دل همه ی مسلمونا علی الخصوص دوستای گلم تاپیک بانو جون و همه ی عزیزای نی نی سایتی رو شاد کنه یه صلوات بفرست...اللهم صلی علی محمد والله محمد و عجل فرجهم

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

به نظرم در کنار دارو از طب سنتی هم استفاده کن مثلا گرمیجات،سیاهدونه و عسل ،دم کرده ی اسطوخودوس  ...

چه دلی داری سرخود امپول زدی

من ماه پیش کلومیفن خودم . روز 13 و 19 امپول اچ سی جی زدم. درد زیرشکمم داشتم ولی الان پریودم. این ماهم دکترم همین نسخه رو داده باز اقدام میکنم ببینم چی میشه. 

ماه پیش اصلا سونو نرفتم ولی این ماه میرم. پریروز روز 2 پریودم بود رفتم سونو همینجوری برای چکاپ دیدم یک فولی 8 تو راستم دارم. نوشته مایع ازاد کمی در کلدوساک خلفی دیده میشه. میتونی راهنمایی کنی منو؟

34 ساله . متاهل. بدون فرزند .
آها ،پس به قول خود شایدپایینه .ولی کم کم زیادمیشه نگران نباش😉😉😉

تو چند ماهه اقدام‌میکنی؟؟؟؟ چند وقته عروسی کردی بنیتا؟؟  بچه اولته

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍
1156
چه دلی داری سرخود امپول زدی من ماه پیش کلومیفن خودم . روز 13 و 19 امپول اچ سی جی زدم. درد زیرشکمم د ...

ببین عزیزم من مشکل خودمو میدونستم مشکل من رشد نکردن فولی بود حتی دکترم بهم گفت اگر فولی خوب داشتی بهت اچ سی جی میدم ولی من میدونستم ک من فقط مشکل رشد فولیکول دارم اگر رشد کنه حتما به صورت طبیعی آزاد میشه واسه همین آمپولم نگرفتم بعضی وقتا خود آدم هم دکتر خودش باشه بد نیست.. یعنی دکترت بدون سونو برات اچ سی جی تجویز کرده ؟؟ مگ میشه

درمورد مایع آزاد فک نمیکنم روز 2 پریود فولی انقد رشد کرده باشه ک آزاد شده باشه شاید عفونت داری به هر حال زیر نظر یه پزشک حاذق باشی بهتر میتونه کمکت کنه از مامان آتنا و ستایش هم کمک بگیر انشاء الله ک به زودی خبر باردار شدن تو بشنوم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان خوبین  من روز غربالگری که دیروز بود سقط طبیعی کردم ،خدا نصیب کسی نکنه که اونهمه ذو ...

واى عزيزم چقدر بد خيلى ناراحت شدم، علائمت براى سقط چى بود؟

من دقيق نميدونم اما فك كنم بعد از ٣ ماه بتونى اقدام كنى ، بازم بپرس.

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستای عزیزم من نوک یکی از سینه هام زخم شده چی بزنم خوب بشه نفسم میره وقتی میخوام از اون سینه ام شیر بدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
1125

سلام بچه ها لطفا بهم میگین تعبیر خواب خوردن انگور شیرین سبز تو خواب تعبیرش جنسیت پسره یا دختر؟

خواب دیدم مادرم که فوت کرده یه ظرف میوه بهم داد که توش انگور بود و من برداشتم و خوردمش بنظرتون بچم دختره یا پسر؟  

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکیست...لای این شبوها.....پای آن کاج بلند......
دوستای عزیزم من نوک یکی از سینه هام زخم شده چی بزنم خوب بشه نفسم میره وقتی میخوام از اون سینه ام شیر ...

من رفتم دكتر بهم اين پماد رو دادن: تریامسینولون اِن اِن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من رفتم دكتر بهم اين پماد رو دادن:  تریامسینولون اِن اِن

البته من ٩ سال قبل زايمان كردم شايد تا الان چيز بهترى ارمده باشه

بعد از چند وقت خوب ميشه، من همينطور اشكام ميريخت از شدت درد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
من شیش ساله ازدواج کردم ،سه ساله اقدامم😟😟😟آره بچه ی اوله ،خسته شدم ازبس انتظارکشیدم 

ایشالا که به زودی خدا دلت و شاد میکنه. عکس رنگی انداختی. مشکل من و انگار اون حل کرده بعد یکسال و خورده ای اقدام بی نتیجه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍
ببین عزیزم من مشکل خودمو میدونستم مشکل من رشد نکردن فولی بود حتی دکترم بهم گفت اگر فولی خوب داشتی به ...

افسانه خوب منم همیینه مشکلم دیگه فولی بدون دارو 9 و 12ست سایزش ..

خدای خوبم به حق قمر بنی هاشم یه پسر صحیح و سالم بهم بده تا دخترم داداشی داشته باشه ..خدایا همه امیدم به خودته ..توکلت علی الله و حسبی الله ..
دوستای عزیزم من نوک یکی از سینه هام زخم شده چی بزنم خوب بشه نفسم میره وقتی میخوام از اون سینه ام شیر ...

ویتامین آ چشمی خیلی خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍
مامان اتنا جون من ۳ روزه دارم بی بی میزارم. ولی آزمایش و صبر کردم تا به قول شما درگیر تکرار و اینا ن ...

وای عزیزم مبارکه

❤من کُرد‌ هستم  ❤ خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
سلام دوستان خوبین  من روز غربالگری که دیروز بود سقط طبیعی کردم ،خدا نصیب کسی نکنه که اونهمه ذو ...

ای وای عزیز دلم خیلی برات متاسفم ان شاءالله به زودی دوباره دلت شاد میشه.نمیدونم چی بگم تا آروم بشی فقط از خدا میخوام هر چه زودتر دلتو شاد کنه

❤من کُرد‌ هستم  ❤ خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
1170