848
648
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 931473 بازدید | 114975 پست
سلام‌محیا جون.خوبی؟چه خبر؟نبینم نا امید بشی! خدا خیلی بزرگه که بنده شو بخواد بی جواب بزاره چیکار ک ...

سلام ام عزيز، يار قديمي😉 خوبي؟ درسته واقعا خدا بزرگتر از اين حرفاس😭 منم به رحمت و كرمش اميدوارم ميدونم دستمونو پُر ميكنه،، حالا من يه بنده ي ضعيفم خيلي كلافه و بيجون شدم ديگه خدا خودش داره ميبينه از پا افتادم

يا ضاااامن آهوووووو،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،خدا جونم من میدونم تو بالاخره این گره و باز میکنی، مططططمئنننننم تو مشکل گشایی و گشایش امور همه به دست توانای توست، ای قادر مطلق و ای رحم کننده به کسی که منتهای دارایی اش امید به توست ،،،،،

عه سلام

پُست اول😎

😆

😁

😂😂

يا ضاااامن آهوووووو،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،خدا جونم من میدونم تو بالاخره این گره و باز میکنی، مططططمئنننننم تو مشکل گشایی و گشایش امور همه به دست توانای توست، ای قادر مطلق و ای رحم کننده به کسی که منتهای دارایی اش امید به توست ،،،،،
سلام صبح همگی بخیر🌹🌹 مامانای جدید مبارکتون باشه😍😍 ان شاالله همتون گل پسریارو سالم بغل میگیرین ...

سلام مهسا خانومي صبح شماهم بخير دوست گلم

ممنونم ازت🌹 حالت خوبه؟ نيني گولوي ناز در چ حاله؟

مهسا خيلي طولاني شد يادته به شوخي پرپروك ميگفت همه ميرن و ميمونم و حوضم، حالا من شدم اون،موندم و حوضم😢

مهسا خواهش ميكنم از خدا برام بخواهين كمكم كنه زودي ديگه اين حوضو ترك كنم برم سراغ نيني داري😭

سلام مهسا خانومي صبح شماهم بخير دوست گلم ممنونم ازت🌹 حالت خوبه؟ نيني گولوي ناز در چ حاله؟ مه ...

باور کن محیا تو همه دعاهام هستی همیشه سر نماز برای تو و همه چشم انتظارا دعا میکنم

من مطمئنم بهترین چیزها در انتظارته 

ان شاالله ک خدا هم دل تورو هم دل مارو این ماه شاد میکنه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم!! هیچ لذتی برام بالاتر از احساس کردن تو ، تو وجودم نیست 😍😍دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار ک بیشتر از من هوایت را دارد😘😘بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنت هستم! خیلی دوست داریم من و باباییت
899
سلام عزیزم  یه لحظه تیکرتو دیدم گفتم این کیه؟؟؟ نکنه همون دختر اسفند خودمونه باز میگفتم نه اون ...

سلام عزیز دلم

فدات شم مهربون ان شاءالله ب زودی تیکر گل پسرتو ببینم ب حق همین روزا

ممنون عزیزدلم با دعاهای شما خوبا میدونم بهتر میشم    

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...
کاسنی و چطوری گرفتی؟؟؟ عرقش بود یا گیاهش؟؟ گیاهش و پودر کنی بهتره یا دم کنی

سلام عزیزدلم از عطاری گرفتم عرقشو ولی واقعیتش نخورد همونجور موند دیگه نمیدونم خوبه یا ن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیز دلم فدات شم مهربون ان شاءالله ب زودی تیکر گل پسرتو ببینم ب حق همین روزا ممنون عزیزدلم با ...

عزیزم مبارکت باشه گل پسرت صحیح و سالم بغل بگیریش😍😍

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم!! هیچ لذتی برام بالاتر از احساس کردن تو ، تو وجودم نیست 😍😍دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار ک بیشتر از من هوایت را دارد😘😘بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنت هستم! خیلی دوست داریم من و باباییت
عزیزم مبارکت باشه گل پسرت صحیح و سالم بغل بگیریش😍😍

ممنون مهساجانم انشاءالله

انشاءالله پسر نازتو سالم و سلامت بغل کنی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
727

سلام خانوما من امروز روز 11پریودمه ترشح سفید دارم ولی خب دمای بدنم بالا نرفته در ضمن پلی کیستیک هم هستم بنظرتون ترشح تخمک گذاریه؟کیت هم دارم ولی میگن واسه پلی کیستیکا کیت درست جواب نمیده میشه بهم بگید چطور بفهمم تخمک گذاریمه یا ن

فقط 37 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم 
باور کن محیا تو همه دعاهام هستی همیشه سر نماز برای تو و همه چشم انتظارا دعا میکنم من مطمئنم بهترین ...

مرسي مهساجون، باور نميكني چه قدر دلم خوشه به اين دعاهاي كه شما دوستان در حقم ميكنين🌹🌹 ازت ممنونم

انشالله نيني گلتو به سلامتي و دلخوشي بغل بگيري😘

سلام مهیاجون خوبی عزیزدلم؟ ان شاءالله این ماه منتظر خبر خوشتیم

سلام دختر اسفند خودمون، خوبي؟ انشالله به سلامتي و دلخوشي نيني رو بغل بگيري🌺خدا رو شكر كه جنسيت هم همونيه كه دوس داشتي🌹🌹🌹🌹 ممنونم دعام كنين

827
مبارکت باشه عزیز دلم. واسه منم دعا کن... چند وقت اقدام بودی

سلام زينب خوبي؟ چيكارا ميكني دختر خوب؟ ميتونم سوال كنم چن وقته اقدامي؟ همسرت آزمايشمونو مراكز ناباروري دادن يا ازمايشگاه معمولي؟؟ غير از آز همسرت و سونوي خودت و آزمايشات هورموني روز سوم پري خودت، چيا رو بررسي كردي تا حالا؟ خيلي انتظار سخته از خدا ميخوام به زوووودي به دست قدرتش دلمونو شاد كنه🌺🌺🌺

حتما دعات میکنم عزیز دلم😘😘😘 سرکار میری یا استراحت میکنی؟  اون پودری ک گرفتی ایشالا حسابی ت ...

فعلا که هنوز دارم میرم سرکار

آره یک قوطیش تموم شد قوطی دوم رو دارم میخورم

تغذیه م رو خیلی بهتر کردم

به امید روزی که برم سونو و بگه همه چیز خوبه

ممنون که دعامون میکنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روزهای زیادی تا دیدارمان باقی نمانده و نمیدانم احساس واقعی ام چیست ، گنگ و مبهم و ترسناک ، روز وصل یا روز جدایی؟ برای من شاید جدایی و برای تو وصل. برای من جدا شدن ماهی کوچولویی که تا به حال فقط با حرکاتش با من حرف میزد و برای تو روز وصال به دنیای وعده داده شده...پسرم بیصبرانه منتظر لمس دستان کوچکت هستیم...سلامت به آغوشمون بیا دردانه ام...آرشم تپش قلب تو زیباترین ملودی زندگی عاشقانه ماست...
آنالی وزن نی نی تو ۳۴هفته چند کیلو بود؟ راستی تو بودی که تو ادرار دفع گلوکز داشتی؟ عددش چند بود و د ...

توی 30هفته و 4روز 2030گرم بود

دکترم گفت مشکلی نداره

من دفع پروتئین نداشتم

یکمی کلوگز توی نمونه دومم بود که گفت مشکلی نیست

چون قندم توی 4مرحله خیلی پایینتر از ماکزیمم بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روزهای زیادی تا دیدارمان باقی نمانده و نمیدانم احساس واقعی ام چیست ، گنگ و مبهم و ترسناک ، روز وصل یا روز جدایی؟ برای من شاید جدایی و برای تو وصل. برای من جدا شدن ماهی کوچولویی که تا به حال فقط با حرکاتش با من حرف میزد و برای تو روز وصال به دنیای وعده داده شده...پسرم بیصبرانه منتظر لمس دستان کوچکت هستیم...سلامت به آغوشمون بیا دردانه ام...آرشم تپش قلب تو زیباترین ملودی زندگی عاشقانه ماست...
سلام زينب خوبي؟ چيكارا ميكني دختر خوب؟ ميتونم سوال كنم چن وقته اقدامي؟ همسرت آزمايشمونو مراكز ن ...

سلام‌عزیزم من ۱۰‌ماه اقدامم. شوهرم ازمایشگاه مسعود که جز ازمایشگاه های معتبره از اسپرم داده و در حد نرماله نه خیلی عالی ولی دکتر گفت کاملا باروره.  خودم ازمایش هورمونی و سونو همش طبیعی و بدون مشکله.این ماه بدون قرص فولی ۲۲ دارم. از پروژسترون دادم عالیه. عکس رنگی نگرفتم نمیدونم. باید اونم‌برم دیگه. کار دیگه هست بکنم محیا جان😥😥😥😥؟؟؟؟ راستی اسمم‌ مهتاب عزیز دلن

سلام عزیزم خودت خوبی؟؟

سلام...مرسی فدات شم.خوبم شکر خدا.وای خوش به حالت آخر راهی.من که دیگه حسابی فشار رو جسممه کمردرد پشت درد پادرد بدخوابی.وروجک داره کلی مامانشو اذیت میکنه

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت برای اینکه خواستت با خواستم یکی بود.مراقب پریای نازنینم باش و علی کوچولومو صحیح و سالم بذار بغلم
895