2137
2106
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2866674 بازدید | 353088 پست

@پانيذ٩٥      

سلام مریم جون خوبی

میگم تو از هفته چند میرفتی ضربان قلب بچرو چک میکردی؟

خیلی نگرانم منم بخاطر دیابتم جفتم کنده بشه

علائم داشتی قبلش؟ حرکات پسرت کم نشده بود؟

اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
خداروشکر الهی همیشه تنش سالم و دلش شاد باشه ،دخمل ما اسمش سیلوانا هست

سلام مامان ستایش میشه از اقدامت بگی 

چندم سیکل و چندبار و همسرت چقدر تخلیه نشانده بود منم دختر میخوام ممنون میشم راهنمایی کنی 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

سلام عزیزم قربونت برم خوبم  تو چطوری کیانمهر در چه حاله 😍

خوبم عزیزم

کیانمهرم خوبه.بزرگ شده و حسابی شیطون

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2149

سلام

خانما کسی بوده که پریود بشه بعد بفهمه باردار هم بوده?چنین چیزی امکان داره?

من تو اقدامم. حالا پریود شدم میترسم گرمیجات بخورم. یکی نوشته بود پریود شدم گرمیجات خوردم بعد فهمیدم باردار بودم سقط شد😑میشه چنین چیزی?

"به میان مردم برو و با آن ها درآمیز.‌.در انزوا پاک ماندن ، ارزشی ندارد...

سلام بچه ها اورو خدا كسي هست كمكم كنه ؟اين ماه پريودم ٢٧روزه بود روز ١٠پريود رفتم سونو يه فولي ١٤داشتم الان روز ١٢هم هستم كيتم هنوز رنگ نداره فقط در حد حاله كم  كيتمم مديكوره  به نظرتون آزاد شده ؟اقدام كنم يا فردا برم سونو بعد؟!

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم

ماه پيش روز ١٢پريود سونو رفتم آزاد شده بود ولي كيتمم دقيق همون زمان پرنگ شد ولي الان از روز ٨كيت ميزارم هنوز هم كمرنگه

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم
2050
سلام بچه ها اورو خدا كسي هست كمكم كنه ؟اين ماه پريودم ٢٧روزه بود روز ١٠پريود رفتم سونو يه فولي ١٤داش ...

سلام عزیزم اول استرس وارد خودت دور کن.. همین استریت باعث تأخیر تخمک گذاریت  میشه...عزیزم منم دوره هام ۲۸ روزس کیت هامم۱۴دورم  پر رنگ میشه...هنوو وقت داری تا۱۶سیکلت هم ممکنه طول بکشه.. به کیت زدنت ادامه بده روزی که پر رنگ شد شب برو اقدام...  دکتر من که اینطوری گفت...

حالا بعضی از بچه های تاپیک هم میگن روزی که ۲خط پر رنگ شد به فواصل ۴ساعتی کیت بزنی زمانی که کم رنگ شد بری اقدام...

حالا هر جوری که خودت دوست داری اقدام کن عزیزم

میشه واسه حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنی ممنون🌹🌹
سلام عزیزم اول استرس وارد خودت دور کن.. همین استریت باعث تأخیر تخمک گذاریت  میشه...عزیزم منم دو ...

مرسي عزيزم بخدا  راس ميگي همش از استرسه والا خودم خوبم شوهرم ديكه امشب عصبي شد داد و بيداد كه اين چ وصعيه حتما قسمت نيس اين دفعه اگه نشه من ديگه رژيم نميگيرم

والا دكتر خودمم گفت فردا برم سونو پيشش دوباره شوهرم همش ميگه نه مثل اون بار دير ميشه از دستمون ميره

سلام بچه ها جون خوبید؟خوشید؟نی نی هاتون خوبن؟ 😊

‎مهم نبود که دستمال هایمان برای همیشه زیر درخت آلبالو گم می شد و کسی خبر نداشت،مهم نبود که گاهی وقت ها هیچکس نبود که به ما بگوید خونه ی خاله از کدام طرفه و توی تنهایی بغض می کردیم و از خودمان می پرسیدیم از این طرفه یا از اون طرفه ؟‎مهم نبود که تمام تابستان از استرس فراموشی جدول ضرب مجبور شده باشیم مدام با خودمان خانه ی هشت و نه را تکرار کنیم و برای کفتر های خانه ی عمه نهضت دانه بپاشیم،مهم نبود که نمی توانستیم مژه هایمان را از چشم هایمان بیرون بیاوریم و مادر بزرگ گوشه ی چادر نمازش را فوت می کرد و می گذاشت روی چشم هایمان تا گریه ها بند بیایند،مهم روزهای شادی بود که دست هایمان را حلقه می کردیم و ایمان داشتیم عمو زنجیر باف، با صداهای ما زنجیرش را از پشت کوه می آورد! روزهایی که ستاره و کارت های صد آفرین لای دفترمان بیشتر می شد و اسممان جزو خوب های روی تخته سیاه بود.روزهایی که می دانستیم خدای تابستان و گیلاس های باغ خانجون، خدای زمستان و سینه پهلو کردن کنار شربت های دیفن هیدرامین هم هست! روزهایی که بدو بدو از مدرسه می آمدیم، مقنعه های سفید کش دارمان را بالا می زدیم و با ولع ماکارونی های قد دراز مامان را نوش جان می کردیم.‎آرزوهایمان بر آورده شد. بزرگ شدیم. کلاس سوممان تمام شد، جدول ضرب را فراموش نکردیم! یاد گرفتیم مثل دختر آقای هاشمی منظم باشیم، یادگرفتیم با خودکار بنویسیم و بابت نمره ی هفده نزنیم زیر گریه! یاد گرفتیم دوست های صمیمی ما همیشه برای ما نمی مانند و یک روز می شود که توی موسسه ی زبان، با یکی دیگه دوست شوند. یاد گرفتیم یک روزهایی، باید نان و پنیر و گردویی که توی کیفمان هست را تنهایی بخوریم، و زمانی که تمام هم نیمکتی های دوران دبستانمان پزشک می شوند بابت شاعر شدنمان و کارمندی که توی جیبش به اندازه کافی پول خرد پیدا می شود احساس سر شکستگی نکنیم! یاد گرفتیم مهم این است که ما خودمان باشیم، خودمان را دوست داشته باشیم! جلوتر از دیگران حرکت کنیم ،آنقدر که صدای یأسشان را نشونیم و بدانیم که خدای شاخه های خشک زمستان، هنوز همان خدای گیلاس های تابستان است.❤
مرسي عزيزم بخدا  راس ميگي همش از استرسه والا خودم خوبم شوهرم ديكه امشب عصبي شد داد و بيداد كه ا ...

چی بگم عزیزم امان از دست این مردا... 

بچه اولته؟؟؟

به نظرم الکی سونو نرو چه میخواد بری‌‌‌‌..

کیت بزن هر وقت مثبت شد برو اقدام دیگه

2143
مرسي عزيزم بخدا  راس ميگي همش از استرسه والا خودم خوبم شوهرم ديكه امشب عصبي شد داد و بيداد كه ا ...

اوه عزیزم الان امضاتو خوندم یه دخمل داری.. چند سالشه؟؟

اوه عزیزم الان امضاتو خوندم یه دخمل داری.. چند سالشه؟؟

اره عزيزم يه دختر دارم ٣سالشه دوميه بخاطر همين بيشتر استرس دارم

سلام مامان ستایش میشه از اقدامت بگی  چندم سیکل و چندبار و همسرت چقدر تخلیه نشانده بود منم دختر ...

سلام عزیزم ،والا ما قرار بود ivfکنیم چون ۸سال مشکل ناباروری ثانویه داشتم و درست دوماه قبل از ivfخودبه خود باردار شدم ،اقدامم یک روز درمیون بود و روز تخمکگذاری من طبق سونوهایی که چندسال انجام میدادم روز ۱۶ سیکل بود ولی چون تخمدانهام دچار تنبلی شده بود گویا اون ماهی که باردار شدم بلافاصله بعد از پاکی پریودم، لقاح صورت گرفته،من کلا از بارداری ناامید شده بودم و همه چیزو بخدا سپرده بودم و خداوند خودش این معجزه رو درست زمانی که انتظارشو نداشتم بهم نشون داد

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام بچه ها اورو خدا كسي هست كمكم كنه ؟اين ماه پريودم ٢٧روزه بود روز ١٠پريود رفتم سونو يه فولي ١٤داش ...

احتمالا تا فردا ازاد میشه ،حتما توی این بازه اقدام داشته باشید

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها من دفعه پیش کیت گذاشتم روز 12 دوتاش رنگ گرفته بود خیلی کم رنگ بعد فرداش گذاشتم و پس فرداش فقط یکیش رنگ داشت. این ماه چی کار کنم دوتاش کمرنگ هم شد اقدام کنم ؟ یه دختر دارم و یه پسر میخوام. گیج شدم نکنه از دست بدم این ماه رو .

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که سه ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  
1718