2137
2106
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2875732 بازدید | 353488 پست
ممنون عزیزم اره واقعا سخته 2ماه بودم  این هفته تازه 3ماه میشدم جنسیت نمیدونم ولی از علائم و ...

اخی عزیزم آن شالله. به زودی جاشو خدا واست پر کنه....

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنی ممنون🌹🌹یه نی نی تو دلمه دعا کنین سالم باشه وبسلامتی بیاد بغلم 🥰🥰
خداروشکر الهی همیشه تنش سالم و دلش شاد باشه ،دخمل ما اسمش سیلوانا هست

قربونت همچنین فرشته های خودت....به به چ اسم بامسمایی😍😍😍خداواست حفظش کنه و یسلامت بعد9ماه کامل بذاره توبعلت🙏🙏ازستایش بگو لطفا؟؟دوس دارم بدونم خاهرشودوس داره ؟بهش حسودیش نمیش؟آخه چندین سال تک و تنهابوده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

ممنون گلم.. والا از کلسیم دادم قبل رژیم فعلا که نرمال بود...

خوبه خیلی مراقب خودت باش...منتظرخبرای خوبت. پاییزهستم😍🙏

خودم میگم  شکمم افتاده پایین سردلم خالی شده

😒😒😒😒بیام خفت کنم نکنم حیف ک بارداری و نمیش.. آخه دخترخوب مگ.الکیه اومدن بچه تولگن😒😒😒فکرای منفی بذارکنار..اگ خییلییییییی استرس داری ب دکترت بگو آمپول بتابهت بده وگرن بذار رشد فسقلیت روروال طبیعی خودش بگذره بسلامتی

2166

منم اقدامیم شیش ماهه که نشده برام دعاکنید 

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💞اگه امضاموخوندی لطفابرای حاجت دلم وخونه دارشدنم یه صلوات مهمونم کن وازته ته دلت برام دعا کن 💞
منم اقدامیم شیش ماهه که نشده برام دعاکنید 

شما مشکلی داشتین؟

منم این ماه اولین اقدامم هست.

رفتم آز همه چیم نرمال و خوب بوده

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
شما مشکلی داشتین؟ منم این ماه اولین اقدامم هست. رفتم آز همه چیم نرمال و خوب بوده

نه من یه دخترپنج ساله دارم مشکل باروری ندارم نمیدونم چراخدانمیخادبرام امااگه این ماه نشه میرم ای یو ای 

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💞اگه امضاموخوندی لطفابرای حاجت دلم وخونه دارشدنم یه صلوات مهمونم کن وازته ته دلت برام دعا کن 💞
خوبه خیلی مراقب خودت باش...منتظرخبرای خوبت. پاییزهستم😍🙏

مرسی دوست خوبم😘😘😘

ان شالله هرچی خیره پیش بیاد فداتشم....

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنی ممنون🌹🌹یه نی نی تو دلمه دعا کنین سالم باشه وبسلامتی بیاد بغلم 🥰🥰
😒😒😒😒بیام خفت کنم نکنم حیف ک بارداری و نمیش.. آخه دخترخوب مگ.الکیه اومدن بچه تولگن😒😒😒فکرای منف ...

نهههه خفم نکن😁😁

دیگه قرص جلوگیری از زایمان زودرس میخورم خوب شدم😅

اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
2165
سلام عزیز دل خوبی گل دخترمون چطوره؟؟چیکار میکنه؟؟ منم خوبم گلم...نه گلم یه مرکز مامایی رفتم.. اونجا ...

قربونت عزیزم اونم مشغول شیطنت و داره یاد میگیره رو پاهاش بایسته.ولی همچنان کوچولو موچولو😄

اهان ایشالا ک جواب بگیری گلم.ی متخصصی میگف اصلا ب سردی و گرمی مربوط نمیشه.واسه پسر سدیم و پتاسیم ملاکه

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
نهههه خفم نکن😁😁 دیگه قرص جلوگیری از زایمان زودرس میخورم خوب شدم😅

ساناز جون سنگین شده نی نی بیشتر ب پایین فشار وارد میکنه.نگران نباش😄

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
ساناز جون سنگین شده نی نی بیشتر ب پایین فشار وارد میکنه.نگران نباش😄

اره خیلییی

راستی حرکاتشم کم شده طبیعیه؟ ۳۱ هفتم

اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
نهههه خفم نکن😁😁 دیگه قرص جلوگیری از زایمان زودرس میخورم خوب شدم😅

خخخخخ خوب بودگفتی وگرن توفکرش بودم😂😂😂خوخداروشکر..فکرای منفی نکن دخترخوب

اره خیلییی راستی حرکاتشم کم شده طبیعیه؟ ۳۱ هفتم

سلام خوبی چه خبر ؟؟؟

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2183
اره خیلییی راستی حرکاتشم کم شده طبیعیه؟ ۳۱ هفتم

میگم شما میدونی مشکل بچه عشق جان چی بوده فکر کنم نیومده پیاممو ندیده 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام خوبی چه خبر ؟؟؟

سلام خوبم تبسم جون خودت چطوری

چند هفتته؟

میگم شما میدونی مشکل بچه عشق جان چی بوده فکر کنم نیومده پیاممو ندیده 

فک کنم مشکل ژنتیکی داشتن و مشکل کلیه

سلام خوبم تبسم جون خودت چطوری چند هفتته؟

قوربونت عزیزم من ۳۱,هفته هستم 

فک کنم مشکل ژنتیکی داشتن و مشکل کلیه

آها آخه تو سونو گفتن کلیه های بچه ام ورم داره گفتم بدونم مشکلش چی بوده 

2191