1464
1482
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1935718 بازدید | 251265 پست
سلام عزیزم خوبی ؟ آرش جون چطوره؟ میگم آرش هفته چن بدنیا اومد و چن کیلو بود ؟

سلام عزیزم قبلا هم بهت گفتم

هفته 36

حدود 2کیلو

IUGR شده بودم،ختم بارداری دادن

پسرم تو زیباترین آرزویی بودی که برآورده شد...ضربان قلب من با نفسهای تو جاریست...آرشم تو بهترین پسر دنیایییییییی... (عکس پروفایلم عکس پسر نازم آرش مامانه   )
سلام صبح همگی بخیر، امروز 15روز بعد از اقدام و امپولم هست و روز 26 سیکلم دوره هام 28 روزست بی بی چک ...

دقیقا حال تورو دارم و‌برام سواله۴تا امپول کجا رفت

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🧿گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود ❤️خدایا شکرت ❤️

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

چرا من هیچ علائمی ندارم؟ سینه درد کی باید شروع بشه؟؟

منم علایم نداشتم اصلا هیچی

ولی بیشتر بچه ها سه چهار روز مونده به پری علایمشون میاد

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
ایشالا همون جنسیتیه ک میخوای😍😍 ناراحتم نباش از بیبیت مشخصه مامانی منم دعا کن مامان بشم😗

انشالله خدا صدامو بشنوه منو روسیاه نکنه این ماه بارداری 

فقط استرس نداشته باش اصلا روزا رو نشمار

من این مدت انقد مهمان داشتم سرم گرم بود نمیگم بهش فکر نمیکردم ولی مثل ماه اول استرس نداشتم

ب شوهرمم گفتم زیاد منتظر نباش گفت این ماه نشد ماه بعد منم دلم قرص شد

ب هیچکس نگفتم اقدامم هی ازم بپرسن استرس بگیرم

🧿
1473
بی بی بزار حتما ضرر ک نداره ولی استراحت زیاد کن مواظب خودت باش اگ لانه گزینی باشه به سلامتی انجام بش ...

نمیدونم میترسم بذارم منفی شه باز روحیه ام داغون شه

ولی اره یکی میخرم ببینم چی میشه 

مررررررررسي عزيزم خدا گل پسرتو حفظ كن😘😘😘  خودم ٣سال واژينيسموس داشتم (ترس از نزديكي )  ...

ای جانم عزیزدلم...خیلی هم عالی

خدا برات حفظشون کنه

توی این لحظه های قشنگ زندگیت مارو هم دعا کن  

پسرم تو زیباترین آرزویی بودی که برآورده شد...ضربان قلب من با نفسهای تو جاریست...آرشم تو بهترین پسر دنیایییییییی... (عکس پروفایلم عکس پسر نازم آرش مامانه   )
نمیدونم میترسم بذارم منفی شه باز روحیه ام داغون شه ولی اره یکی میخرم ببینم چی میشه 

چندسیکلت هستی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که در اوج ناامیدی و دل شکستگی درحقم معجزه کردی،، خدایا ازت ممنونم که کار منو به کلینیک ناباروری نکشوندی،، خدایا همینطور که دل منو شاد کردی دل دوستای منتظر منم شاد کن براشون معجزه کن،،،خدایا میدونی که محمدحسین ارزوی ۲۲ ساله ی من هست ، میدونی که وجود یه محمد میتونه دل شکسته و داغ دیده مادرم شاد کنه،، اما من انقدر روزهای تلخی کشیدم از انتظار و‌ناامیدی که هرچی تو برام صلاح بدونی راضیم ،، فقط بچه م سالم بزار بغلم ،، خدایا دوستت دارم❤️
چرا من هیچ علائمی ندارم؟ سینه درد کی باید شروع بشه؟؟

منم درد ندارم 

فقط گاهی زیر دلم تیر میکشه و اینکه غذا یکم زیاد بخورم حالم یجوری میشه ب بعضی غذاهام کم میل شدم

🧿
1485
چه جالب  من و‌بهار و بهار ارزوها و مامان اتنا هم از علایم اولیه بارداریمون عطسه زیاد بود من رو ...

چه جالب.!

البته من بخاطر لانه گزینی نگار نیمچه سرمایی خوردم الان که لانه گزینی تموم شده اتوماتیک سرماخوردگیم و عطسه و آبریزشمم خوب شده.

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
منم درد دارم  ديشب تا صبح كيسه اب گرم داشتم

تو قرار شد روغن کرچک و سیاهدونه بمالی شبا

روزا کیسه آب گرم بذاری که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
قرار بود دیروز بشم بعد ۲۹ لک داشتم دیگه هم ب قهوه ای میخورد هم زرد بعد بوی پریودی میداد حالا بعد او ...

یه بی بی بزن احتمالا لک لانه گزینی بوده عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوستان. یه سوال. من این ماه برای اولین بار علائمی مثل درد و تیر کشیدن تخمدان چپ و دردای شبیه پریودی دارم. تا چند روز قبل زیاد بود ولی هی کمتر میشد تا امروز. ۶ روز مونده ب موعدم. به نظرتون امیدی هست؟ چون تاحالا اینجور نشده بودم

خدایا تو بساز... تو بسازی قشنگ تره...😍
سلام صبا جون  كحاييي دختر

سلام عزیزم.

درگیر کارای خونم اگه سوالی داشتی رو پیام خودم ریپلای کن که توجه بشم چون پیاما رو سر سری میخونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همون روز شاید نرم مثل تو فکر میکنم خیالم راحتتره اونطوری انشالله که صدای قلب پسرت میشنوی عشقم ...

ممنون انشالله🙏🙏🙏🙏

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
1457