1920
1924
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2637964 بازدید | 338677 پست
ایشالا همون جنسیتیه ک میخوای😍😍 ناراحتم نباش از بیبیت مشخصه مامانی منم دعا کن مامان بشم😗

انشالله خدا صدامو بشنوه منو روسیاه نکنه این ماه بارداری 

فقط استرس نداشته باش اصلا روزا رو نشمار

من این مدت انقد مهمان داشتم سرم گرم بود نمیگم بهش فکر نمیکردم ولی مثل ماه اول استرس نداشتم

ب شوهرمم گفتم زیاد منتظر نباش گفت این ماه نشد ماه بعد منم دلم قرص شد

ب هیچکس نگفتم اقدامم هی ازم بپرسن استرس بگیرم

خدایا چرا؟؟؟ 
بی بی بزار حتما ضرر ک نداره ولی استراحت زیاد کن مواظب خودت باش اگ لانه گزینی باشه به سلامتی انجام بش ...

نمیدونم میترسم بذارم منفی شه باز روحیه ام داغون شه

ولی اره یکی میخرم ببینم چی میشه 

مررررررررسي عزيزم خدا گل پسرتو حفظ كن😘😘😘  خودم ٣سال واژينيسموس داشتم (ترس از نزديكي )  ...

ای جانم عزیزدلم...خیلی هم عالی

خدا برات حفظشون کنه

توی این لحظه های قشنگ زندگیت مارو هم دعا کن  

پسرم تو زیباترین آرزویی بودی که برآورده شد...ضربان قلب من با نفسهای تو جاریست...آرشم تو بهترین پسر دنیایییییییی... (عکس پروفایلم عکس پسر نازم آرش مامانه   )

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

چرا من هیچ علائمی ندارم؟ سینه درد کی باید شروع بشه؟؟

منم درد ندارم 

فقط گاهی زیر دلم تیر میکشه و اینکه غذا یکم زیاد بخورم حالم یجوری میشه ب بعضی غذاهام کم میل شدم

خدایا چرا؟؟؟ 
1922
انشالله خدا صدامو بشنوه منو روسیاه نکنه این ماه بارداری  فقط استرس نداشته باش اصلا روزا رو نشم ...

ممنون

هی سعی میکنم خودمو مشغول کنم 😞

مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙    کیانمهر جانم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
منم درد ندارم  فقط گاهی زیر دلم تیر میکشه و اینکه غذا یکم زیاد بخورم حالم یجوری میشه ب بعضی غذ ...

مگ تو اون هفته نگفتی سینه هات سفت شده؟

مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙    کیانمهر جانم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چه جالب  من و‌بهار و بهار ارزوها و مامان اتنا هم از علایم اولیه بارداریمون عطسه زیاد بود من رو ...

چه جالب.!

البته من بخاطر لانه گزینی نگار نیمچه سرمایی خوردم الان که لانه گزینی تموم شده اتوماتیک سرماخوردگیم و عطسه و آبریزشمم خوب شده.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
1911
قرار بود دیروز بشم بعد ۲۹ لک داشتم دیگه هم ب قهوه ای میخورد هم زرد بعد بوی پریودی میداد حالا بعد او ...

یه بی بی بزن احتمالا لک لانه گزینی بوده عزیزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

سلام دوستان. یه سوال. من این ماه برای اولین بار علائمی مثل درد و تیر کشیدن تخمدان چپ و دردای شبیه پریودی دارم. تا چند روز قبل زیاد بود ولی هی کمتر میشد تا امروز. ۶ روز مونده ب موعدم. به نظرتون امیدی هست؟ چون تاحالا اینجور نشده بودم

خدایا تو بساز... تو بسازی قشنگ تره...😍
1826
منم درد ندارم  فقط گاهی زیر دلم تیر میکشه و اینکه غذا یکم زیاد بخورم حالم یجوری میشه ب بعضی غذ ...

همینه منم زیر دلم تیر میکشید.

تمامه بارداری بخدا

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام عزیزم. درگیر کارای خونم اگه سوالی داشتی رو پیام خودم ریپلای کن که توجه بشم چون پیاما رو سر سری ...

صبا زیاد کار نکنیا

بده شوهرت انجام بده

تا ۹ماه دیگ مهمونی دادن تعطیل

اره اعظم جون درست ميگي من الان فهميدم  كامل نيست آزمايشگاه جواب رو ميفرسته پيش دكتر سونو اون ب ...

ان شاءالله همه چی خوبه و نگران نباش اصلا 

99/9/9 ان شالله توی کشورم و توی کل دنیا ویروس کرونا ریشه کن شده و سلامتی و رفاه و آسایش و آرامش بر قلب و جان انسانها حکمفرماشده است .
تو قرار شد روغن کرچک و سیاهدونه بمالی شبا روزا کیسه آب گرم بذاری که

هنوز نخریدم تا فردا ببینم میرسم برم خرید با دختری

بجاش روغن زیتن مالیدم با کیسه اب گرم 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1918