1464
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1945973 بازدید | 252735 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484
اعظم جان من اصلا نمیتونم سرپا وایسم هم کمردرد دارم هم نفس تنگی اذیتم میکنه.بنظرت عادیه؟ دکترم گفت نف ...

عزیزم خییلیا تنگی نفس میگیرن و میرن اکوی قلب 

کمردردت هم باید استراحت کنی 

الان باز لک بینی داری ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 
نه تازه پري اومده 

اشکال نداره بخور اما گرمی بیشتر بخور 

من مرغ که میپزم دو‌حبه سیر و یه چوب دارچین میندازم توش یه ذره هم که شده سردیشو بگیره ولی کلا مرغ چیز خوبی نیست 

سلام بابت تاخیرم معذرت حال دخترم خوب نبود شرمنده تک تکتونم اینم سونوی پسرم محمدحسین😍😍😍

فاطمه جون بهت تبریک میگم به سلامت بغلت بیاد عزیزم

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍
عزیزم خییلیا تنگی نفس میگیرن و میرن اکوی قلب  کمردردت هم باید استراحت کنی  الان باز لک ب ...

اعظم جون شما جواب آزمايش ان تي رو بلدين تفسير كنيد ؟

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا دل همه منتظرا رو شاد كن 🤲🏻الهي آمين 
1334
@مامان_مهرساخانم ‍  سلام عزیزم یادته ماه اول اقدامم،دوفازستون میخوردم؟ روز۳۰سیکلم بی بی چک ز ...

واای الان خوبی؟باچی تصادف کردی؟؟؟؟

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...
فاطمه جون بهت تبریک میگم به سلامت بغلت بیاد عزیزم

مرسی مهتاب جوونم..توچ کردی؟

خداجون دلم گرفته.......ناي فريادي ندارم              شكسته قامت صبرم........باز هواي گريه دارم           خسته ام از اين زمونه........ديگه روزو شب ندارم                  حالا من هر روز هفته...........به لبم دعايي دارم               كه خدا من توي دنيا...........يه روزم دووم نيارم!...
جدی پریود شد؟کامل پریود شد لکه لانه گزینی نیست ؟

آره متاسفانه..دیروزلک دید امروزپریودشد متاسفانه😥😥

خانوم هایی که تازه باردار شدید کدوماتون زیاد عطسه میکنید ؟

من😥😥😥واقعا خسته کننده شده برام مخصوصا شبا چن تاپشت سرهم 

1474
مرسی مهتاب جوونم..توچ کردی؟

بعد دو روز تاخیر امروز پریود شدم😔 دلم هم خیلی درد نمیدونم چرا

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍
اعظم جان من اصلا نمیتونم سرپا وایسم هم کمردرد دارم هم نفس تنگی اذیتم میکنه.بنظرت عادیه؟ دکترم گفت نف ...

ايدا جان منم ماه هاي اول سر دخترم نفس تنگي داشتم دكترم گفت به خاطر تغييرات هورمونيه، بعدش خود به خود خوب شد دوباره ماه اخر اونطوري شدم 

اكوي قلبم نرفتم دكترم گفت محض احتياط برو ولي من نرفتم

من😥😥😥واقعا خسته کننده شده برام مخصوصا شبا چن تاپشت سرهم 

چه جالب 

من و‌بهار و بهار ارزوها و مامان اتنا هم از علایم اولیه بارداریمون عطسه زیاد بود من روزی ده تا عطسه میکردم 

بعد دو روز تاخیر امروز پریود شدم😔 دلم هم خیلی درد نمیدونم چرا

رحمت داره آماده میش عزیزم...واقعامتاسفم برات...این بارمبخای چیکارکنی

1508