1472
1411
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1882677 بازدید | 243385 پست

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

متشكرم خوشگل خانووم

نوش جونت ❤️❤️❤️

دریافته ام که یک انسان تنها زمانی حق دارد به انسانی دیگر از بالا به پائین چشم بدوزد که ناگزیراست او را یاری رساند تا روی پای خود بایستد.
1436
اعظم جان من اصلا نمیتونم سرپا وایسم هم کمردرد دارم هم نفس تنگی اذیتم میکنه.بنظرت عادیه؟ دکترم گفت نف ...

عزیزم خییلیا تنگی نفس میگیرن و میرن اکوی قلب 

کمردردت هم باید استراحت کنی 

الان باز لک بینی داری ؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دیگه کم آوردم اگه تو باز دستمو نگیری من چیکار کنم ؟پسرم هدیه توست خودش مواظبش باش و من با سلامتی اون امتحان نکن که من میمیرم 
نه تازه پري اومده 

اشکال نداره بخور اما گرمی بیشتر بخور 

من مرغ که میپزم دو‌حبه سیر و یه چوب دارچین میندازم توش یه ذره هم که شده سردیشو بگیره ولی کلا مرغ چیز خوبی نیست 

دریافته ام که یک انسان تنها زمانی حق دارد به انسانی دیگر از بالا به پائین چشم بدوزد که ناگزیراست او را یاری رساند تا روی پای خود بایستد.
سلام بابت تاخیرم معذرت حال دخترم خوب نبود شرمنده تک تکتونم اینم سونوی پسرم محمدحسین😍😍😍

فاطمه جون بهت تبریک میگم به سلامت بغلت بیاد عزیزم

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍
عزیزم خییلیا تنگی نفس میگیرن و میرن اکوی قلب  کمردردت هم باید استراحت کنی  الان باز لک ب ...

اعظم جون شما جواب آزمايش ان تي رو بلدين تفسير كنيد ؟

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا دل همه منتظرا رو شاد كن 🤲🏻الهي آمين 
8
1476
مرسی مهتاب جوونم..توچ کردی؟

بعد دو روز تاخیر امروز پریود شدم😔 دلم هم خیلی درد نمیدونم چرا

به خدا اعتماد کن ؛خدا راه هایی دارد که تو را حیران خواهد کرد.....و من اکنون آرام هستم وتمام خواسته ها و آرزوهایم را به خدا می سپارم خدایااااااااشکرت😍😍😍
اعظم جان من اصلا نمیتونم سرپا وایسم هم کمردرد دارم هم نفس تنگی اذیتم میکنه.بنظرت عادیه؟ دکترم گفت نف ...

ايدا جان منم ماه هاي اول سر دخترم نفس تنگي داشتم دكترم گفت به خاطر تغييرات هورمونيه، بعدش خود به خود خوب شد دوباره ماه اخر اونطوري شدم 

اكوي قلبم نرفتم دكترم گفت محض احتياط برو ولي من نرفتم

من😥😥😥واقعا خسته کننده شده برام مخصوصا شبا چن تاپشت سرهم 

چه جالب 

من و‌بهار و بهار ارزوها و مامان اتنا هم از علایم اولیه بارداریمون عطسه زیاد بود من روزی ده تا عطسه میکردم 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331