1803
1804
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2480881 بازدید | 322769 پست
اعظم جان من اصلا نمیتونم سرپا وایسم هم کمردرد دارم هم نفس تنگی اذیتم میکنه.بنظرت عادیه؟ دکترم گفت نف ...

عزیزم خییلیا تنگی نفس میگیرن و میرن اکوی قلب 

کمردردت هم باید استراحت کنی 

الان باز لک بینی داری ؟

خدایا هزاران مرتبه شکرت بخاطر نعمت هایی که بهم دادی خودت مراقبشون باش منم با جون و دل مواظبشونم 

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

نه تازه پري اومده 

اشکال نداره بخور اما گرمی بیشتر بخور 

من مرغ که میپزم دو‌حبه سیر و یه چوب دارچین میندازم توش یه ذره هم که شده سردیشو بگیره ولی کلا مرغ چیز خوبی نیست 

سلام بابت تاخیرم معذرت حال دخترم خوب نبود شرمنده تک تکتونم اینم سونوی پسرم محمدحسین😍😍😍

فاطمه جون بهت تبریک میگم به سلامت بغلت بیاد عزیزم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
1805
عزیزم خییلیا تنگی نفس میگیرن و میرن اکوی قلب  کمردردت هم باید استراحت کنی  الان باز لک ب ...

اعظم جون شما جواب آزمايش ان تي رو بلدين تفسير كنيد ؟

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
@مامان_مهرساخانم ‍  سلام عزیزم یادته ماه اول اقدامم،دوفازستون میخوردم؟ روز۳۰سیکلم بی بی چک ز ...

واای الان خوبی؟باچی تصادف کردی؟؟؟؟

لِلَّهِ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ ۚ يَهَبُ لِمَنْ يَشَاءُ إِنَاثًا وَيَهَبُ لِمَنْ يَشَاءُ الذُّكُورَ (فرمان روایى آسمان‏ها و زمین مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‏ آفریند، به هر که بخواهد دختران بخشد و به هر که بخواهد پسران بخشد)
فاطمه جون بهت تبریک میگم به سلامت بغلت بیاد عزیزم

مرسی مهتاب جوونم..توچ کردی؟

لِلَّهِ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ ۚ يَهَبُ لِمَنْ يَشَاءُ إِنَاثًا وَيَهَبُ لِمَنْ يَشَاءُ الذُّكُورَ (فرمان روایى آسمان‏ها و زمین مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‏ آفریند، به هر که بخواهد دختران بخشد و به هر که بخواهد پسران بخشد)
جدی پریود شد؟کامل پریود شد لکه لانه گزینی نیست ؟

آره متاسفانه..دیروزلک دید امروزپریودشد متاسفانه😥😥

1783
خانوم هایی که تازه باردار شدید کدوماتون زیاد عطسه میکنید ؟

من😥😥😥واقعا خسته کننده شده برام مخصوصا شبا چن تاپشت سرهم 

اعظم جان من اصلا نمیتونم سرپا وایسم هم کمردرد دارم هم نفس تنگی اذیتم میکنه.بنظرت عادیه؟ دکترم گفت نف ...

ايدا جان منم ماه هاي اول سر دخترم نفس تنگي داشتم دكترم گفت به خاطر تغييرات هورمونيه، بعدش خود به خود خوب شد دوباره ماه اخر اونطوري شدم 

اكوي قلبم نرفتم دكترم گفت محض احتياط برو ولي من نرفتم

من😥😥😥واقعا خسته کننده شده برام مخصوصا شبا چن تاپشت سرهم 

چه جالب 

من و‌بهار و بهار ارزوها و مامان اتنا هم از علایم اولیه بارداریمون عطسه زیاد بود من روزی ده تا عطسه میکردم 

1794
بعد دو روز تاخیر امروز پریود شدم😔 دلم هم خیلی درد نمیدونم چرا

رحمت داره آماده میش عزیزم...واقعامتاسفم برات...این بارمبخای چیکارکنی

چه جالب  من و‌بهار و بهار ارزوها و مامان اتنا هم از علایم اولیه بارداریمون عطسه زیاد بود من رو ...

جدی؟من فک کردم حساسیته یا سرماخوردگیه...دقیقا دیشب 8تامشت سرهم عطسه زدم

نه سراون دو تا دخترم تهوع نداشتم ولی دلم چیزای ترش میخواد اون دوتا قبلی هم همینجوری بودم دلم همش اش ...

عزيزدلم ميوه ها هم قندشون بالاستا حواست باشه حتما زياده روي نكني گلم  

من خودم تا دلت بخواد ليمو شيرين و پرتقال و سيب و اناناس ميخوردم يه عاااالمه  ولي تو ٦ ماهگي قند گرفتم بعدش  كترم گفت مصرف ميوه محدود كنم ابميوه هم تعطيل 

هرچند واسه من سابقه ارثي هم داشت....

1774