1600
1605
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2089821 بازدید | 272777 پست
دوازده روز بعد تخمک گذاریه  فقط ببین این مارکش معتبره😭😭😭😭

طلا جون بهت تبریک میگم عزیزدلم مبارکت باشه مامان شدنت خداروصدهزار مرتبه شکر با مشکلات پیش روت این یه سوپرایز قشنگ بود برات خدا برات حفظش کن عزیزدلم واین دوران روبسلامتی بگذرونی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

❤❤❤❤❤❤🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71 .هلن۲۰۲۰ .و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
اوکی   دیروز که با ادرار دوم صبح بود کلا منفی بود امیدوارم فردا دنیا رو سرم خراب نشه  ...

نگران نباش عزیزم انشاءالله مثبت

اگه جای من بودی چیکار میکردی مثبت بود با وجوداینکه خونریزی داشتم مثبت کاذب خیلی بده 

منفی بهتر بنظرمن لااقل تکلیفت. روشنه‌نیستی ولی وقتی مثبت کاذب هزار جورفکروخیال میاد تو ذهنت

بی رحم ترین معلم تجربه است!!!!!!چون اول امتحان می گیردبعد درس می‌دهد !!!!!!!!
عزیزم من به جات بودم با دارو گیاهی پیش میرفتم برا سایز فولیکول معلوم ک قرص برات خوب نبود ک کیتت ب مو ...

ممنون عزیزم
ایشالا که این ماه بشه
چون دو تا بارداری ناخواسته داشتم و دومی رو خودم سقط کردم  
الان شوهرم هم می گه بخاطر ناشکری که کردیم الان دیگه نمیشه     

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

سلام مامان هديه عزيز قربونت بشم 🥰🥰 اره يادمه خودمم آرزوم بود 😍😍😍 انشاالله شما هم به آرزوي   ...

لیانا جونم خیلی خیلی خوشحال شدم برات خداروصدهزار مرتبه شکرت واقعا مزد صبوری ها وسختی هایی که کشیدی رو گرفتی انشاءالله گل دختروگل پسرت بسلامتی صحیح وسالم وبوقتش بیان توی بغلت واشک شوق بریزی خواهرنازنینم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدا جونم شکرت بابت کل زندگیم بابت اینکه هرزمان ازت کمک خواستم تنهام نزاشتی وبرام معجزه کردی بارها وبارها....هزاران مرتبه شکرت خداجونم🙏❤الان هم یه خواسته ای ازت دارم کلی دوستهای چشم انتظار دارم که منتظر یه معجزه از طرف توهستن خیلی هم خسته ودرمونده شدن رز.فاطمه سبزواری.مامان ستایش..مامان هدیه.باران.ماهور.محیا.نازگلی.جیگرشوشو.هلن.شیدا.امیرعلی۹۹.مهربووون.تبسم.روووووز.ادریناتی.دلکم.سنیوریتا.پانیذ.۱۱۹ .زر زری.همسرمممممم.مامان آیهان جون.maryamooo.marzi71 .هلن۲۰۲۰ .و بقیه بچه ها ی منتظر تاپیک بانو....خدایا توروقسمت میدم به ناامیدی حضرت ابوالفضل العباس این ماه ناامیدشون نکن.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.....میشه هرکس امضام رو خوند یه صلوات برای حاجت روایی دوستام بفرسته تا اسمشون یکی یکی از امضام بیان بیرون .ممنونم انشاءالله خودتون حاجت روابشید‌.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤   خدایا صدهزار مرتبه شکرت باکمک تو ودعای دوستان دریا ویوکابدو mahmudiوآیداو ومامان مهرسا وفاطمه (شجره ی طوبی).صبا .امیدوار .آوا ۷۷۷۵ . daryaa61 از لیست انتظار خارج شدن هورا 😍😍😍 به امید خارج شدن همه ی منتظر ها از لیست انتظار  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏
امیدوارم هم‌ش منتظرم لک لانه گزینی ببینم،  دلم برای شوهرم سوخت بهش با اینکه گفته بودم بی بی چک ...

ای بابا من دو تا بارداریم اصلا لک مدیدم خیلی ها کلا ندارن..فقط تاخیر خودش بزرگترین علامت...بقیه علامتها زیاد مهم نیست بعد خودش میاد...انشالله باردار باشی . 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهم صل علی محمد و ال محمد
1522
ای جونم عزیزم خیلی خیلی خوشحال شدم برات خدا رو شکر که سالمن خدا رو هزار مرتبه شکر. جتسیتشونم دیدی من ...

نسرین جونم گومت کرده بودم عشقم کجارفته بودی خواهرم؟توخصوصی هم حذف شدی اومدم بهت پیام دادم دیدم نیستی

خوشحال شدم دیدمت🥰🥰🥰

سلام اعظم جان دیشب از سونو اومد حال پسرش خوب بود و ضربان قلبش شنید انشالله قسمت همه 

حدا رو شکر که قلبش هم تشکیل شد .انشالله🙏🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
ممنون عزیزم ایشالا که این ماه بشه چون دو تا بارداری ناخواسته داشتم و دومی رو خودم سقط کردم   &n ...

انشالله که باردار میشی ...انشالله ک خدا بخشیده دوباره بهت ی نی نی خوشکل میده😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خداروشکر لیست مامان هامون داره افزایش پیدا میکنه طلا دهمین مامان تاپیک شد 🥰🥰🥰❤❤❤

بی صبرانه منتظرم تا اسم تک تک تون رو از لیست انتظار بیارم بیرون انشاءالله زودتر  این اتفاق بیوفته🤲🤲🤲

چقدر شیرین این انتظار ولحظه وصال وبرآورده شدن آرزوهاتون

خداروصدهزار مرتبه شکر انشاءالله همتون به آرزوهای قشنگتون برسید عزیزای دلم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤❤❤🤲🤲🤲

1601
انشالله که باردار میشی ...انشالله ک خدا بخشیده دوباره بهت ی نی نی خوشکل میده😍😍

میگما منeو زینک اسید فولیکو هرشب بهش میدم طوری نیس؟

یعنی eبعد ناهار اون دوتا شب

فقط ایرانیه نگفتیییی خارجیشمممم هستتتتتت😟

لیانا جونم خیلی خیلی خوشحال شدم برات خداروصدهزار مرتبه شکرت واقعا مزد صبوری ها وسختی هایی که کشیدی ر ...

قربونت بشم عزيز دلم😍😍😍

مررررسي از همه دعا ها و انرژي مثبتي كه من وارد سيكل ivfشدم بهم دادين  چقدر واسم سخت بود خانوادم نميدونستن فقط شما ها دلداريم ميدادين كه اين سختيها واسم راحت شد 

انشاالله هر چي از خدا ميخواي بهت بده 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

خيلي دوستون دارم دوستاي گلم 💋💋💋💋💋

چرا رفتي ؟چرا من بيقرارم🍃 به سر سوداي آغوش تو دارم              نگفتي ماه تاب امشب چه زيباست 🍃نديدي جانم از غم نا شكيباست 🍃 چرا رفتي ؟ چرا من بيقرارم🍃 به سر سوداي آغوش تو دارم 😔    
لیانا جان مبارکت باشه عزیز دلم.....الهی به سلامت فرشته های کوچولوت بیان تو بغلت....خیلی تبریک میگم ع ...

ممنووووووون دوست مهربونم انشاالله ني ني نازتو به موقع و سالم بغل كني 😘😘😘😘😘

چرا رفتي ؟چرا من بيقرارم🍃 به سر سوداي آغوش تو دارم              نگفتي ماه تاب امشب چه زيباست 🍃نديدي جانم از غم نا شكيباست 🍃 چرا رفتي ؟ چرا من بيقرارم🍃 به سر سوداي آغوش تو دارم 😔    
ای جانم عزیزدلم ...خیلی تبریک میگم خدا برات بچه هات رو نگهداره خداروشکر که به نتیجه دلخواهت رسیدی ...

مررررررررسي عزيزم خدا گل پسرتو حفظ كن😘😘😘 

خودم ٣سال واژينيسموس داشتم (ترس از نزديكي ) 

بعدش همسرم مورفولوژيش ضعيف بود ديگه قسمت بود ivfكنم  

انشاالله منتظرا طبيعي باردار بشن 

نه اصلا جنسيت واسم مهم نبود وقتي افتادم تو سيكل درمان گفتم فقط مامان بشم 😍😍

1523