1874
1924
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2650347 بازدید | 339828 پست
مرسی از راهنماییت عزیزم انشالله به حق امام حسین خدا دامنت رو سبز کنه با جنسیتی که میخوایی..پس موز بخ ...

ممنونم خانمی ،انشاالله بزودی دامنت سبز بشه ،بله برای هردوتون خوبه ،چند ساعت قبل رابطه یه دونه موز بخور

خدایا سخت محتاج معجزه ی تو هستم😭
سلام مامان ستايش گل خوبي😍😍😍 مررررررررسي عزيزم انشاالله انتظار شما هم به پايان برسه و يه گل پسر ز ...

سلام عزیزم ،ممنونم از دعای خوبت😘 خدا  حافظ و مراقب جفت نینیهات باشه انشاالله🤲

خدایا سخت محتاج معجزه ی تو هستم😭
اعظم جان بهتری؟ دکتر قلب رفتی؟ چی بهت گفت؟؟

آره گلم رفتم 

هیچی نگفت فقط واسه جراحم دستورات لازم رو نوشت 

راستتش هیچ وقت در مورد قلبم چیزی نمیگه میگه استرس بیشتر تورو نابود مکنه تا بیماری 

حالا منتظرم دوستم که پزشکه از خواب بیدار بشه جواب اکو رو واسش بفرستم بگه در چه حاله قلبم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

آره گلم رفتم  هیچی نگفت فقط واسه جراحم دستورات لازم رو نوشت  راستتش هیچ وقت در مورد قلبم ...

اها ان شاءالله که مشکلی نیست و راحت بقیه مسیر رو طی کنی و پسر خشگلتو صحیح و سالم بغل کنی

برا دردات نرفتی دکتر ،حتما پیگیر اونم باش پشت گوش ننداز

من جواب آزمایش هورمونی هام اکی بود جواب اسپرموگرامم نرمال بود وری ۳ ماه اقدام با کلی  ویتامین ای و دی و .....سلنیوم پلاس و کلومیفن هنوز باردار نشدم چکار کنم؟؟؟؟؟

یا عماد من لا عماد له,,,,
1922

سلام خانومای گل و خواهری های خودم،،،صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،،ی گروه میخوام وات بزنم ،،برا ختم صلوات و قرآن،،،حالا اونجا نظرسنجی میکنیم،،قرار بر ختم قرآن باشه روزی ۲صفحه نفری بیشتر نمیشه،،هر بار ب ی نیت،،،خیلیا مثل خودم منتظرن مامان بشن و هزاران فکرای دیگه

اها ان شاءالله که مشکلی نیست و راحت بقیه مسیر رو طی کنی و پسر خشگلتو صحیح و سالم بغل کنی برا دردات ...

اونم میرم حتما 

فقط دکتر گوارش خوبی که هست اون خیلی دیر وقت میده 

امروز بزنگم ببینم واسه کی وقت میده 

عزیزم بخدا خسته شدم از اینهمه دکتر رفتن 

دلم واسه دخترم میسوزه 

هر دفعه میگیم آماده شو بریم گریه میکنه میگه من میخوام کارتون ببینم بازی کنم ولی شما همش منو میبرین دکتر 

اونم میرم حتما  فقط دکتر گوارش خوبی که هست اون خیلی دیر وقت میده  امروز بزنگم ببینم واسه ...

الهی ،حق داره بچه خوب ولی چاره چیه  ،ان شاءالله که داداشیش اومد همه رو از دلش درمیاره سرش با اون گرم میشه

الهی ،حق داره بچه خوب ولی چاره چیه  ،ان شاءالله که داداشیش اومد همه رو از دلش درمیاره سرش با او ...

ان شالله عزیزم 

راستی پس کی میخوای اقدام کنی ؟

1911
سلام مامان هديه عزيز قربونت بشم 🥰🥰 اره يادمه خودمم آرزوم بود 😍😍😍 انشاالله شما هم به آرزوي   ...

ای جانم عزیزدلم ...خیلی تبریک میگم

خدا برات بچه هات رو نگهداره

خداروشکر که به نتیجه دلخواهت رسیدی

چرا ivf کردی؟طبیعی باردار نمیشدی یا جنسیت برات مهم بود؟

پسرم تو زیباترین آرزویی بودی که برآورده شد...ضربان قلب من با نفسهای تو جاریست...آرشم تو بهترین پسر دنیایییییییی... (عکس پروفایلم عکس پسر نازم آرش مامانه   )

سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنید .من ۳ساله اقدامم و رژیم هم برای پسردار شدم گرفتم ولی تو این سه سال باردار نشدم که ماه قبل باردار شدم ولی سقط شد میخوام کمک کنید که دوباره رحممو تقویت کنم و واسه پسردار شدن اقدام کنم 😘😘😘😘😘😘

ای جانم عزیزدلم ...خیلی تبریک میگم خدا برات بچه هات رو نگهداره خداروشکر که به نتیجه دلخواهت رسیدی ...

سلام عزیزم خوبی ؟

آرش جون چطوره؟

میگم آرش هفته چن بدنیا اومد و چن کیلو بود ؟

پریود شدی خودت ببند به گرمی عزیزم و با محرک طبیعی و ورزش فولیهات تقویت کن انشالله اولین اقدامت میگی ...

قوربونت عزیزم انشالله دعاهات مستجاب میشه.😘😘😘

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم تمام دنیای من و باباتی برای به آغوش کشیدنت لحظه شماری میکنیم.
1826
درضمن خودم یکم تنبلی تخمدان دارم و شوهرمم تحرک اسپرمش کمه اگه کسی وارد هست که عکس سونوگرافیه شوهرمو ...

عکس آز اسپرمش رو بذار عزیزم 

عکس آز اسپرمش رو بذار عزیزم 

اعظم جوووون من الان از خواب بیدار شدم دیشب خواب دیدم بیبی زدم مثبته نتونستم طاقت بیارم الان زدم هاله انداخته دستام میلرزه 

خدایا چرا؟؟؟ 
اعظم جوووون من الان از خواب بیدار شدم دیشب خواب دیدم بیبی زدم مثبته نتونستم طاقت بیارم الان زدم هاله ...

الهی شکرت 

وای نمیدونی چقدر خوشحالم کردی عزیز دلم 

الهی بحق امام حسین خدا دوتا نی نی سالم و صالح بهت عطا کنه خیالت راحت باشه 

عکسشو بده ببینم 

جوش شیرین اسپرم کش هست اصلا و ابدا ازش استفاده نکن ،من سال اولی که برای بچه اقدام میکردم هر دفعه موق ...

مامان ستایش جان قربونت برم من دکترم دستور پنج بار اقدام بهم داد و گفت ماه اقدام بعده پاکی هرشب تزریق جوش شیرینو داشته باشم و بیست دقیقه قبله هرپنج اقدامم تزریقو انجام بدم و همون اقدام اول یا دومم فکر کنم گرفته بود

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............