1608
1605
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2087234 بازدید | 272445 پست
خوب شد پس قضیه فرضیه منتفیه خودتم عذاب میکشی حتما من اصلا دوس ندارم همچین خوابایی ببینم😢

اره خوب ناراحت کننده است دانستن یک سری چیزها

البته من از بچگی این طور بودم 

یادمه ده یازده سالم بود مادربزرگم بیمارستان بود یک خواب بسیار بد دیدم برای بچه اون سن واقعا ترسناک بود از خواب پریدم ساعت ۴ صبح بود خوب یادمه کلی به مامانم التماس کردم که بریم بیمارستان پیش مامان بزرگ اما گفت خاله ام پیشش و تلفنی هم صحبت کرده گفتند حالش خیلی خوبه طفلکی بهم گفت بیا پیش خودم بخواب صبح میریم می بینیمش اما دیگه نتونستیم هیچوقت ببینیمش چون ساعت ۶ صبح از دنیا رفت😞

البته خواب خوب هم دیدم 

ولی کلا من خواب کم میبینم شاید هر ۶ ماه یا سالی یک بار 

عزیزم من از ته دل برای خودت و نی نی ات ارزوی سلامتی دارم‌ موقع زایمان برای من و بقیه بچه های منتظر ...

مرسی از لطفت گلم. ان شاالله خدا یه نظر ویژه به دلت بندازه . حتما دعا گوتون هستم ان شاالله که قابل باشم 

خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

واقعا فاطمه جون 😢😢😢ولی من فکر میکردم دریا جون خیلی آروم و ریلکسه...خدارو شکر که به خواستش رسید ان ...

بله عزیزم ازدریا پراسترس کسی زوسراغ ندارم....انشالله قسمت هممون

هرچ دلم خواست ن آن میشود                             هرچ خداخواست همان میشود
خانما امروز ميخوام برم عطاري خريد  ي ليست بدين چيا خوبه بگيرم  بعدش بگم اويشن بده ؟ تو خ ...

اویشن تو پری خوبه.من پودر شدشو ندارم خودشو دارم دم میکنم با نبات یا عسل میخوردم

اسطوخودوسم خوبه.بعد پری آخردشب قبل خواب دم کن بخور هم ارامش بخشه هم قلیایی میکنه

زنجبیلم اگ خواستی بگیر پودر کن دم کن بده شوهرت بخوره

اینا رو اعظم جون بهم گفت منم گرفتم

دارچینم چوبی بگیر اونم بنداز تو قوری با زعفرون دم کن بده شوشو

انشاءالله بموقع زایمان کنی ب راحتی و دل خوش پسرتو بغل کنی🥰

مرسی عزیزم . ان شاالله همه ی این لحظه های ناب خیلی زود  قسمت خودت بشه باران جونم 

خدا جونم مواظب بچم باش. بند بند دلم به بند بند وجودش بستست .. خداجونم هدیه قشنگت وسالم و سلامت به دستم برسون.. قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم ... 
فاطمه چرا نیست ازش سوال دارم ایدیشم کامل نمیدونم صداش کنم  اونایی که باردار شدن تبریک میگم&nbs ...

@مامان_مهرساخانم    

بی رحم ترین معلم تجربه است!!!!!!چون اول امتحان می گیردبعد درس می‌دهد !!!!!!!!
اره خوب ناراحت کننده است دانستن یک سری چیزها البته من از بچگی این طور بودم  یادمه ده یازده سا ...

بعد مامانتون گفت کاش به حرف شادی گوش کرده بودم؟

عذاب وجدان گرفته بود لابد

خیلی سخته شادی تو خواب نبین اصلا😳

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
انشاالله به سلامتی زایمان میکنی خیلی راحت بی درد 💗

مرسی گلم .فدات😙😙

فاطمه چرا نیست ازش سوال دارم ایدیشم کامل نمیدونم صداش کنم  اونایی که باردار شدن تبریک میگم&nbs ...

فاطمه شجره روصداش بزنم برات

هرچ دلم خواست ن آن میشود                             هرچ خداخواست همان میشود
عزیزم فدای سرت  با قدرت این ماه برو اقدام  حتما دیگه مانان میشی😘

مرسی عزیزم ان شاالله 

توکل بخدا

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که حسرت به دلم نذاشتی بهم اعتماد کردی و یه فرشته بهم سپردی😍😘میشه برا تشکیل شدن قلب نی نیم دعا کنین اجرتون با خدا😘😘😘                                         امضای قبلی😔 هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
دریا جون ولی من برای دخترم همون اوایل بارداری فکر کنم هنوز دو‌ماه نشده بود خواب دیدم دختره و دختر شد ...

عین من بخدا.

سالی کلا ۱۰تاخواب بیشتر نمیبینم.و دقیقا همون خواب اتفاق میفته.رویای صادقه.

بعد از خوابی که برای پسرخالم دیدم هرشب از خوابیدن میترسیدم.

هنوزم یادش میفتم حالم بد میشه😢😔

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
1403
بچه ها تخم هویج فرنگی خوبه برا تخمک ؟میگن پرولاکتین رو‌بالا میبره انگار ؟؟میخواستم اینماه استفاده کن ...

اره خ خوبه سه روز اول پری استفاده کن دمکرده شو

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها این بی بی چک مدیکور رو چرا میگین بده؟ مثبت کاذب نشون میده یا برعکس؟ من موعدم پس فردا است اگ ...

والا بی بی چکش هیچ وقت برا من هاله ننداخت  و همیشه  رو من درست جواب داده

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
عزیزم ان شاءالله به وقتش گل پسرتو صحیح و سالم بغل بگیری و زایمان داشته باشی.برات آیه الکرسی میخونم

مرسی مهربون 😙😍  یه دنیا ممنون بابت دعای قشنگت . ان شاالله هرچی از خدا بخوای بهت بده

1578